Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende Bağzı Sayfalar Bile Açılmıyor. Mesela Esetin Kendi Sitesine Giremiyorum Hemen Yanımdakı Arkadaşın Leptoptan Denedik Giriyor. Formatı Yeni Attığım Halde Oluyor . Ben Bi Süreliğine Düzelttim sonra Etkisiz Hale Getirdim Esetnod32 Virüs Programını Birdaha Bulaştı. Arkadaşlar "Explorer.EXE bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.
...
Hata Raporu Gönder / Gönderme" Seçeneği Virüsten Dolayı Geliyor Driverlerden Daha Çok Kaynaklanıyor Okadar Siteye Girdim Kimse Şunun Çözümünü Adam Akıllı Anlatmıyor Kısaca Söyliyim C ye ve D diskine Format Atıyoruz. daha sonra driverleri net üzerinden anakartın markasının sitesinden indiriyoruz sonra ilk önce sed nod32 antivirüs programını indirip etkinleştiriyoruz. virüs programını kurmadan cd ve flash bellek sakın takmayınız.yükleme yapmayınız. bu hata bilgisayarınız çok açık olduğunu belli eder yani ( çok rahat bir şekilde virüs kapabileceğini) daha sonra o hata gelmiyecektir güvenli mod mevzuları hikayedir. explorer hatası 2 şeyden meydana gelir 1 virüs . 2 windowsxP Cd'sinde Eksik Dosyaların Bulunmasındandır.Çakın Formatı Driverlerini Kendi Sitesinden Kurun Anakartın. Daha Sonra Virüs Programını Kurun Çakın reseti O hata Gelmiyecektir.

DüzceLi.