Arama

hemsta - avatarı
hemsta
Ziyaretçi
29 Mayıs 2007       Mesaj #190
hemsta - avatarı
Ziyaretçi
Artçı şoklar anti handikap

Savaş Verse

Dikkat çekti alemin kilinde kef ve imal etti kuşku megaloman bu kozmo kükredi ki full meraksız olmadıkki her bir takdis fazlağımda illegal bir testis ellerimde
Bildiğinki yer hukuksuz yumranır kıta derinde çığır setlerinde iki nazire yoz
Gözlerimde her düşüm ki şimdi yapboz maximum sefille oynadıkki nerde saadetim bilin de ....... ?
Dağıttı son ketim ve yüzlerimde bağlı ölüme cennet fareleri gülüş yo bense çektim avuçladım ki toprağım verimli
Aşk kafidir ki bir sinir bu ambarında coşmuş alemin ... ?
Zaman ayarlı günlerim ve sözlerimde gerçek olmayan bir yarın bekledim ki ellerimde boş bir sayfa her bir günde başlamış ki rampa çık ki yaklaşımla gördüm
insanoğlu kör ki bakma pis bir dünya .

Bu kalbim elveda gülüşlerinde bak
Ruhum imtihanla sınalı bir final hak
Seçtim her bir künye gözlerimde düz
bir küllüm yazdım ilk ve son ve masum oynadım ki artçı şoklar ANTİ HANDİKAP !

Leadri Verse

Zana tükenmemiş umutla bezeli sayfalarda nokta koyamadım fısıltı dergahın yüzünde gül bitermiş şeklim intihar
Kader sararmış aynalarda maske taktırır yakar rüyayı Bu sille ....
Hani bu Leadri yerli yersiz ittifak tüketti kalbi mutluluk pes etti sorma rüyamı hayra yordum rüyada mutlu muydum güya ben ağlıyordum
anladım kararsızım !
Sana ne gözlerim silindi derdim en derindi kazıdım içlerinden ömrü kördü gözlerin kördüğüm bugün mü çözemedin mi Leadri ? Kimdi bahtiyar ve kimse sahtekar
Bu yankılar kulakta çınlar ağlar elbet ellerin güneş şafakta parlar onlar
Yalın ayaklarımda yere bakan suratla yürüdüm amma yere bakan saraylarımda şahtım anladım
vakitsiz iklimin dalında bir çiçektim açmadım !

Savaş
Bu kalbim elveda gülüşlerinde bak
Ruhum imtihanla sınalı bir final hak
Seçtim her bir künye gözlerimde düz
bir küllüm yazdım ilk ve son ve masum oynadım ki artçı şoklar ANTİ HANDİKAP !

Eşgalimdi eşkiya

(Savaş)

Kadavra bahtı avlanır sonuçta hakim oldu duyduğun bu
ses yanılttı satrı beatle tattı rap hep,körpe fikri
izzet etti yönlerim deminde iz bıraktı is alırken
sözlerimde sis bıraktı kep.Taze kurgular sonuçta
bağlanır devirde sundu hissi hissederki alçak tavrı
koydu zikri bak,şükrederken ellerimde zanlı bulgular
yarattı bilgi sövdü gözlerinde münzevi görüşse
yak.Fonda koklanır çıkarla tanınmaz dürüstlük emme
uçtu dostça saygılar domaldı kin küfürlü aşka,zaman
dövdü ömrü her dakika kolpa kuble yaktı dilimi açtı
ağzı yuttu tezimi şimdi son dakika.Rampalaştı yollarım
başında çok gerildi iplerim çekildi terse vurdu keyfi
kaçtı dünlerin,ve sek katıldı davetimde içki
kargaşayla karşılaştı gözbebeklerimde ağlamış tanım
senin.

NAKARAT

Dynamic dimağ,saldırırdı ruh eşim tipinde toy
çocukla,bilgi isteğim ödüllü bol tokatla,insanımda yok
nezaket,yobazla aktifim bu metropolde eşgalimdi
eşkıya.

(Laedri)

Siz içlerinde kalbimin direklerinde bayrak açtınız
yüreklerimde mutluluk kanatlı saldınız semaya,rüyama
göz dayanmaz itibarı yok müdavim olmuş eller hakkı
tanımamakmı sevda.Hibe ettim adımı hakka hatrı yok ve
hakkaten bir kaygı kaymamış dilimde bence bunda kastı
yok rapin,müdavimim misafirim ben akla akşam üstü
bendeyim nedendi sorma bende içime hasretim.Arzuhalci
arzum ellerinde bir buket temenni münferit bu laedri
kimsesiz kalem kağıt kiralık istifalık hislerim var
israf ettim istif istemem düzeltme dermek istesem
küsermi bahçe.Lehçeler kısıtlı bak satırlarımda darda
kalmış imlalar kurrayla çekilecekse çek ve yerine
koy,yoruldu ellerim beter bu son dem betermi
dünden,yarın güneşten ellerin de batacak öğren.

Günlüklerim Aylık Olmuş

(Laedri)

Kalemi bendim evet o resmin ismim adını bilmeyen bir
şiirin ilk kıtası buda rüyamı,bana revamı yarını varmı
aklın astarında bir baharmı beklenen betimlenenden
aslı çokmu farklı anlat aslını.Bak ben anladım dur
anlatim hayat resimlenen bi boş tual duvarda örsen
ötesi sensin eserinin bu bir resim kalemlerimdi
hislerim bir kuş çizin beyaz kanatlı gök kuşaklarımdır
adresim.Beş paranla taçta yansan ömrü kafama anla
kralı bendim aklımın dudaklarımda dudaklarımda yatalak
arzular,duraklarımda benide beklesin bahar hayır reel
değilse durmasın vedayı versin arzular.Rengi reel e
çalsın aklın,andırırmı kalbi,tavrı hoş bir davranışta
sergilerse kandırırmı sahi,mecali kalmamış bir
haykırış kulaklarımda eski bir tanış bu sesler
anladımki aldanış.

NAKARAT

Günlüklerimde aylık olmuş anla hayat dudaklarımda bir
tutam reçel ya tadar ya güya rüya ya dalsın özlemim
yolculuk var beklenir ufukta çok yakın bir
elveda.Günlüklerimde aylık olmuş anla rapim
dudaklarımda bir satır kelamsa sunarsa akla hayata
dair hislerim istiyorsan söylerim içimde doğmamış bir
insana.

(Savaş)

Çengel at bu rhyme'ların dibinde esti rüzgarın dilim
dininde tamir ister askerin şu gönlü merkebin ininde
şahlanır delim yeşille beslenir evim bu tatminin
şekilli şarkılarda jestlerim.Battı ömre her dilim
yerinde kolpa her zemindi gözlerin kısıktı merkezin
önünde fer gezin lakayit olmanın sebeplisiymiş
raplerim dininde birkaç etki etmiş sözlerimde şimdi
yaz kızım.Suçludur bu ancak hükmü yok bozukmu insanın
sonuşlu defterinde kazdı döngü bazdı illerimde söndü
kültürün kapında kokla tüm şu vasfı derlerim içinde
sevgi yokla doğrudur nedenlerim.Bak moruk bu kuşku
malum oldu sövgülerde yüzde yüzdü hasretin geniyle
oynadımki ferde talim hükmeden düşünce sellerinde boş
gezen ya boş kesem dibinde merhum ettik mantığımla
kısmen.

Karanlık satırlar

Bana bir öykü anlat,bir öykü,bana bir öykü anlat
Bir öykü bildiğimi sanmıyorum
Bir öykü bilmiyor musun?Bana hemen bir öykü anlat!

DİNLE ŞİMDİ DİNLE ŞİMDİ

Ben dilerken ağlar ellerimde bir dua ve mağaralar yarattım içlerinde kalplerin yüzünde nur yok, gözünde fer yok, sözümde es çok anlamazların zoruydu aklı taşlamak kazanmak her yarışta,hilelerle derbeder yürek yarattı anlayın acıttı darbeler kalemde bir silah ve ben, şiir yazardım her güne yüzünde düştü bak güneş ve gölgelerdi yanıma öğlelerde öyle derde dalma leadri.örselendi gözlerinde yaşların dilencinin dilinde bir dilekçe olmuş ellerinde akçeler kiralık,hepsi boş yetim bu düşlerin kayıp kör olmuş her seferde suçlularsa onlar anla, zamanla anla çizgilerle doldu ömrümün varoşlarında şarkılar yazıldı kaç kere ve noktalarla son bulan bu saltanatta ellerinde kaldı sanma,yalanlarıyla doldu yarının yazık ziyan edildi tazecik dileklerimse sayfalarla solmuş anlayın(anlayın,anlayın...)

NAKARAT X2
Kimi dikenli güllerin ve kimisi sahte seslerin karanlık her satırda sayfalar yakılmış hislerim
Doğarken ağlar ellerimde çaresiz dua hayatki döktü yaşımı bak köroldu gözlerim

Yarınlar öykülerde saklı tenhadır yüzümde gülmeler kafamda kar yağar sözüm soğuk uzak hayaller,ve terkedil ve gülme dert sokaklarında çaresiz adımların adıydı Leadri haykırır yeter,ve sancılar yazarken aldı ellerinden ömrü kaygıdır gözünde damlalar süzüldü,dudaklarında küfre döndü her temenni secde etti cümleler sırayla affedin dedikçe yaş kokardı gözlerim ve ben bulut, yağarken hep semada yanlızım kararsız ellerim kör etti çekti durma ciz,yorulma koş,yolun sonunda mutluluk kanatlı kuş düş oldu bak beden ve beklenen dönermi geriye,dön dedim duyanmı var kader derim çekende ben ve gül yanaklı bir çocuk doğarken her satırda, nokta oldu ömrü sonlarında sayfanın yoruldu şair aklı terse döndü dur çevir düzelsin ellerinde Leadri ölmesin sesimse sonsa görmesin gözüm hüzünler hep müsade ister üzgünüm, üzgünüm üzgünüm...

Kimi dikenli güllerin ve kimisi sahte seslerin karanlık her satırda sayfalar yakılmış hislerim
Dağarken ağlar ellerimde çaresiz dua hayatki döktü yaşımı bak köroldu gözlerim

Sual

(BÖLÜM 1)

Hayat kaçıncı şık yazık, sorumsuz her sualde seyre
daldık. Bu yaşlılık yüzümde çok yol aldı, son bölümde
sen sualdin meallerim yanık medetlerim boşa edalarında
yok ki saflık. Anlık istifalarımda dara bıraktım aklı
karnı aç yeminlerin ve hiçte tek değildim ilk seferde
ve son nefer benim savaşlarım yakın mayınlarım çiçek
mutlu olamadım sakın koparmayın. Uslu dur kabında
tanrı takiben yakında alacak aklı farz et aklım öteye
çentik attı kaç durak yol aldı kalpler ak değil kurak
bir çöl gönül bir döngü çehrelerde her bir yergi
gözlü. Özlü sözmü göze görünmüş özrü yok bunun bu
tavrı terk edip gidenler önce siz durun bu son yorum
yoruldu ruhum, huzurum el misali yok yanımda
şimdilerde iki yabancı hislerim gururum.

NAKARAT

Bu dünya değil ki tenha değil yarım yarınlarında
falına bakalım öykülerde sararırım. Yok, hakkım hayata
dair hatırım, duraktayım dudakta bir kelam kulakta son
fısıltı aklın. Yardım et yanımda kal tanıklık et, adım
hayal, umutlarım var ellerimde belki hepsi sürre al ve
bir meal gecikmelerde sual'de kaldı aklı düşlerim
yalan umutlarımsa gölge kaplı.

(BÖLÜM 2)

Akıl tuval misali resmi çiz ve seyret eski bir makale
geçmiş aklım ömre kaç mesai vermiş öykülermiş öngören
bu ömrü görgüden düşen bir parça kalbin özrü
gözbebeklerimde mührü. Seyrüsefer esen rapım bu rahmet
ormanında sana bulandı kaygım aya bakın bir başka
mehtabım hayat dudaktayım ben haykırın yakın bu hatırı
masalı sahte sonlayın giderse tutmayın bu kervanı.
Tanzim et beni tuhafta kılma kalbi tuhaf değil
misallerim ve meskenimde mimliyim ki meşgul etme
meselelerle cenkteyim ecelle sendeyim bu akşam affet
aklım ölüme ben bugün misafirim. Yüzünden hüznü çıkar
ayakta dur hayat budur bu laedri tavrıdır hatalar hep
kader kılıklıdır kibir satır satır yazıldı yazgılar
yanıldı gitti gölgeler güneşle gözlerim semada kaldı.

Yaşamadım relax

(BÖLÜM 1)

İstemessen mermi at ve kurtul beck'lerinden anladımki
üstad tek yürek ve kelebek oldu uçtu bye,söndü
gözlerim kısıktı bir zaman ve baktı dozların içinde
kaybolan bu iyi niyetti hay hay.Yaşamadım relax ve
dirim koydu önüme bir bloksa aştım engelinden saçtı
sözleriyle kaç yay,bas bu zehri en yerinde mic'ki
sordu aşkı taşla ağladm kıçıyla güldü gizli dynamic
aday.Anarşik bi zülmü gördü isyan elleriyle vurdu
telde notlarım benimle zırlamışki vay vay,koydu
külfetim delikte çektim of bu çok sıcaktı saldı
muhtelif çeşitle pisti hislerin yıka.Marsık dölleriyle
büyüdü iki dönem ve ***** içine çok bi face'in koptu
isteğim ve şimdi rapleyim,özet tattı her lütufta alkol
aldı sözlerim vakit benimle dalga geçti azıttı
dertlerim.

(BÖLÜM 2)

Tetkik arşiviyle sonuç tek tetik ve şarza taktı sözlük
ellerinde birse pilmi hepsi sentetik,olma ***** hep
yapay ve oktan oldu diss lerin cebinde durdu
sellerinde çektiğin kayıksa müttefik.Rapin melezdir
aşkı kol kasında olmasın zihinler yerli yüzlerinde
çektiğim sıkıntı polemik,hazzı anla menzilim dışında
oynadığın bu oyuna son ver artık yüzlerindeki tavırsa
felsefik.Kalamadım relax ve dirim koydu önüme bir
bloksa kaçtım her seferde mistik anarşikse hep
kerizlik,rapte takla attı kozlarımla birlik oldu
pozlarım içinde kaybolanki ölçülerde hep balistik.

Şehrİn Anahtari

AYBEN
gözzz zaman hırsız zaman çöööz canımı verdi im günü asla gelecek senin olsun günü alma zar zorr hayat arsız hayat korr gerilimler kalbi kassa bile bir ruhum var her daim ayakta

CİVCİV
yürek ister canlı bomba olmak yürüde adam sansınlar aklım varki vakti zamanı geldi inde hep anlarlar haber bülteninde hep kurgular yalan günlerinde vurdular aman dikkat et raf soyanlara kalır onlar izin koydular koşuşturdum hergün yaptı ım tek iş neydi rap bi eylem çoştururum ben ama istersem koş git lan orda e len zevkler ve renkler de il olay bir bakış açısı boşuna mı bu haykırış denk gelenlerle geçer hayat bazen yolunu açar kaderini alkışlar kopar fırtınada ayakta duran biz yazdıklarını bile anlamayan yazar az bi gözünü aç bak burası dünya büyük pzar korkma ben sana ö retirim yorma kendini gör aynada gözünü kapatınca düşünür beden düşünmeden
hafıza hatıra imdatına yetişen kuru kalabalık rapi bilmek sana kalmadı saydır yerinde -8 kat dibinde gömülü şehrin anahtarı kapılar kapılar biz çokran geçtik o yılları sende sana ait hataları sil baştan sona dönerek kadıköy kayıtları

EMRE(nakarat)
şehrin anahtarı bizde tahammulu bizde ehl-i rapimizle açık gerilimmiki bizde essin sesim kessin yokki aynada aksin görülmez vakti gün ışı ına hazır her kuş olamaz pim

SEL'O
nerde boş kovan dolu olan do ruya koş ah çöker sifir loş şıktı sık karanlık hoş zor yazdı ım oyun bozan satırlarda akan beş taş oyun oyunca ım rüzgar savurma lan ..namludur zevk verir silah çeken el benin ikide bir ihtimal geçerim(emin de ilim)-geçmem yol seyir e ridir kıvrılır ırmakla mavzer gelir kamçılı elşm kan döker sokakta dil zehir selo farz vaaz verir kanun namına dur anahtarları...bu şehrin alaturka mavzer vur hastalıklı davranür paranoyakları yaktım(hiç emin de ilim) derman döner devran için ferman aldım attım kin s**en yolun sonunda benmişim kaybedenler hiç(emin de ilim) ritim tutturamaz kalem seçmişim kaldırma sen elleri al k**ına sok hünkar a lar tacı başım kral olsun taht yok

[b]EMRE(nakarat)
şehrin anahtarı bizde tahammulu bizde ehl-i rapimizle açık gerilimmiki bizde essin sesim kessin yokki aynada aksin görülmez vakti gün ışı ına hazır her kuş olamaz pim

HEMSTA
pantolonum 3 beden numara büyük bedenime pişmez düşmez rahat ol sen önenü bak yürü çıkarsa alet ürkceksin birden çünkü sen daha dünkü çocuksun o lum hemsta eski kula ı kesik bezirganın başı kimse açsın kapıyı bi *** git ittir sen hiç bulaşma kulak asma küçüktendir aman o lum uyma uymayımmı nedenki o itse benim belki bedenim hasta bir şeyler olursa suç kimin aranan sadece resminle ismin cismin belli olmasada eşgalin var bulunun er geç yerin iki satır yaz al gaz takke ..... ol rapçi bu muydu olay biz bu kadar kolay mı kazandık ki mevkiyi bırakmıycaz tabiki şimdi rap yolunda kırılacak testi anlaşmalasa şimdiden fes hayat bu sen istemesende zorla yazdıracaktır sana rapi biz treni geç yakaladık aslında ip yolcularındanız sizde biraz arının artık saçmasapan raplere iyice alıştınız şehrin anahtarı elimizde her kapı açılır bizle gelene anahtar kaybolsada çalmayız yolda maymuncuk var yerine

Radikal Takip
UFKUN AYDINLATTIĞI YOLDA BİZ PARLAKTIK AKTIK YÜRÜDÜK MADEM BİZ YAKCAKTIK(YAKTIK)
FARKLI DALDA ALATURKA MAVZER ARTIRANDA YANDA SONUNDA KURTULANDA KANKA KAPI AÇIK
SERT AÇTIK BAKTIK SEN ÇIK KALK BEN YATAM ATAM ANADOLUDAN SAÇTIK(RAPİ)
SALLAYANLARDA AZ SALLASINLAR ARTIK DA - İNANMAYANLARDA İNANSINLAR ARTIK
YÜKLÜ MİKTARDA DOZUN ESİRİMİSİNİZ SİZ YÜCEMİ DUYGULARIMIZ AKILLIMIYIZ BİZ
KADIKOY ACİL RADİKAL TAKİP ATEŞİ ÇEVİR ESKİSİNİ KAYBETTİK ESTİRRR SEKTİR ŞUTTA SEÇENEKTİR
DENİZ ENGİNDİR SEÇİMİNİ YAPABİLMEKTİR RESİM ÇİZDİM TABLODA ETNİK ELDE WAR 1 KESİLENE KADAR
DİLİN KONUŞMAYI BİL...
DÜŞÜNME SEN VE SENİ BEKLEYEN VARDIR UZUN YOLUNU KESER KISALTIR
GÖRÜŞMESENDE MAZİ VARDIR O AN GELİR GELİR ÖLÜM FARZDIR
HAYATIN İÇİNDE UYUŞUK OLMASAKDA BİLE KİM BİLİR HANGİ KURT KAPANI İNDİRMİŞKEN GERİ ÇEVİR
ŞASKININ YAPTIGI YANLIŞLARA SÖZ ESİRGENİR ÖLÜCEGİNİ ANLAYAN DUA EDER BELKİ GERİ GELİR
SOGUK KANLI OLABİLMEK AĞIR UYUŞTURUCU GEREKTİRİR DEĞİL AKLINI ÇELENLERİ SAKLI NEDENLERİ
DEĞİŞTİRİR SAKİNİM NEDENİ BİLİNİRKEN DE SESSİZDİM ÇOCUKLĞUMDAN BERİ ADİL YAŞAMIN ETKİSİDİR
EKSİ 1 GELMEDİGİM GİDEMEDİGİM YOLLAR BELİRLİ BENİ AMA SİKEMEYNİ BEN SİKERSEM BAK BUDAHADA BETERİ
YAYGININ ETKENİ VARSA TEPKİ NE ACİL YETKİLİ YARDI ETKİN RAPLE TEKSİN BOŞVER GİTSİN
BÜYÜK OYNAYAMAYAN TARAFLAR ÇIKSIN OYUNDAN SARDIĞIN BELAYI BAŞINA VURACAK LAN ALATURKA
MAVZER GÜCÜNÜ ÖGREN İLERDE ÖNÜMDE GEZZEN KÖPEĞİM OLURSUN DÖVÜŞÜRKEN SAHNELERDE HEP BEN
YOKMU ŞANSIN ZORLA BAK GÖRÜR ŞAŞARSIN YAŞASIN BIRAK TAPTIĞIN MÜZİK OLSUN VARSIN
NABZA GÖRE ŞERBET SENİ YÜKSELTEN AZ YÜREK HERKEZDE VAR BELİ SAĞLAM OLAN EMELDE ART NİYET
DEĞMEZDİ KİMSE İÇİN FARKEDEMEDİĞİM BUNLAR GELMEZ SANA KUYTU YOLLAR SONU ÇIKMAZ OYUNLAR
BENİM ELMDE YAĞAN YAĞMURUN GÖLGELERİ NE SENİN ELİNDE AKLIN NEDE DURMAZ ÇALIŞIR AKAR
EMEKLERİ HEP GEÇER ZAMAN TEK KALDIĞIM ZAMAN DÜŞTÜ SONLAR YAKALAR SENİ SEN ANCA GERİ KAÇARSIN
YALNIZSIN ŞİMDİ FARKIN ORTASINDA KALAN AÇIKLARIN SAHTE AMAÇLARINA KARŞI OLDU HEP TARTI
KARIŞIKTI NERDE YELDEGİRMENİ ÇARKI 1 ŞARKI GÜLER SANA ANLARSIN OLMAYACAKLA UĞRAŞMAKTA
YAPMAKLA ACI TATTIRIR DURMAZ KARTI KONUŞTURUR FAZLALIĞI CIKAR AT PİYASA KOYUN DOLDU HANCI
CİVCİVCİVCİVCİVCİVCİVCİV

Rapte Vaaz Ver Velede Gaz Ver

Nakarat:
Astarım kadıköy acil vakası,yattımı beş sene yatar yok şakası,kuvvetmira acil hastası,sagopa koş yetiş RAP hep laf salatası...

-nakarat-

Selo Verse:
Akar Su Akar Rhymlarım Rahmet Anar Kuvvetmira Tutundala Dal Kırık Sıktı Asılsız Fırtına(gora)teslimiyeti Icra Telefonda Ses Sago Silahsız Abla.resmiyeti Rica Forum Açtı Gay.com Cok Komik. Banladı ım Fan, Kovuldu unuz An Yok Oldunuz Lancaydı Rüya Rapın Borçsusa Çalındı Ilham.kalıntı Ikram Saçma Sapan Rap Yapar S.o.s Ver Kalklan Barikatın Arkasına Saklanır Selo Savaştı Kuram, Yandı Duram Sa Kulakta Ses Takibinin Sisine Dalaş Gölgemle Savaş Zafer Şarabı Içtim Az Yavaş, Yakınlaşşşş. Jöntürk Ü Yener Türkü Kültür Nh Kangalla Yanaş Rap Banaysa Uzaktan Sataş Arkadaşlar.. i*ne Sirhot Keke Raple Arkadan Taşlar Açın Güneşin Önünü Çıkmaz Dışarı Yagmurumdan Korkar Hani, Bir Iki Iblis Var Korkar Uzakta Havlar, Kolera Ruhta Karabibere Dua Ancak Aptalların Aklında Yaşar Kadıköy Ilim Ek Pipimi,? Çek Teti i Çare Iti Sustur, P*çi Kusmuk Içi Sinekli Rapçi. Çiçek Topla G*tü Kollla Mektup Altında Copla Hopla Başkatil Keti Kılıç Çakal Çiyan Ise Sebepsiz Molla. (f*ck Mıc)

-nakarat-

civciv Verse:
boşmu Gezdim Tek Işim Rapti Benim Rap Ünlü Çiftimize Taramalı Tüfek Civciv Çiftdikiş Dikine Sokar Dilinde Slov Sagopa Ezgılerı Kovalar. Iremi Çamura Batıran Adama Yolu Verin Gitsin Şahsın Beat Leri Itsin Arsız Köpeklerin Insafına Kalamazdıki. Bile inin Hakkına Sokiyim Ben Yalan Oldu Mira Kes Kısa Kes Sen 23 Dk Da Biz Neler Yapabilirdik Bi Bilsen Tayfana. Kaldırımda Çenen Katırdarsa K.acıl Orda 5 Kurşunlu Sıktı Mavzer Aranıza Kara Borsa Mic Çek Çek Çok Sulu Çorba Rapte Vaaz Ver Velede Gaz Ver Işin Bu Senın Artık Anla Rapi Bırak The Best E Başla Koleranın Kayıplarını Dinle Otur Agla.oda Kitaptan Yazar Haşahal Durum G*tü Kolla Öyle Yolla. Bi Gün Ordan Inince Gösterenler Olacak Seni Dinleyenlerde Kolpa Alaturka Otut-rtur Koltuga Once Dua Et Sonra Yaşa Hayatı N Geri Kalanına Bak Sönmüş Mumlar Ay Sşıgında Batanda. Filozof Salako Tavanda Asılı Derın Darbe Kovugunda Bıle Yazamaz Lan Bunları Karşıla Hadi Yak Burdan Ama Inersin Aşşa.

-nakarat-

hemsta Verse:
Çıkarken A ızdan Yavaş Olur Dumanım Damarın Kesilince Hızlı Akacak Kanın Arancan Kadıköyde Acıl Vakası Heryer Yokuş Yolundan Sokarsa Ölüm Hastalıklı Karı Adı Ka*tak, Raim Son Kuram Birini Ilk Ben Vuram K.köy Rapte Sonkuram Öldururken Olmaz Kural Söyle Bi Uzan Mıra Dolu Boş Ozan Kaynadı Kazan Internete Yüz Farklı Nickle Girip Övgüsünü Yazan Kafasını Ezsek Cerati Hemen akar Herkes Bakar Organların Sakatatçıda Pazar Pahalı Degıl Hemsta Ucuz Alıp Satar Tayfan Korkudan Molpedını Bagla Kadıkoy Sofrasında Agla.efendı Ol Rahatın Kacmasın. Bedenıne Ruh Lazım Yontulmamaış Kazıksın Kumarına Balyam Var Hayatına Şarjör Katledılen Mıra Olacak Bak Gör Mic Check Yanına Kaç Kişi Lazım Hadi Duman Al Yak Bunun Tadınada Bak Kanasa Kas,Damarıma Bas Yoluma Taş Koyana Aş Yok Bunu Bilin,Önümdeki Bütün Engelleri Çekin,Mic Check Ve P*çinin Rapini S*kiyim...

Mahkeme Duvarı

Sanıklar:

selahhattin ergul
ilker uncuoglu
önder sahin
ekincan ASLAN Durusma salonuna DURUŞMA BAŞLASIN

Korkularda yollara sorgularda sabah horoz otsun bekle durdugun duvarda hesap

yaz mizah sayfa kahkaha larda daf cıglıklar kopar gunahlarda ızah sah

atın kral solum sıra toprak sonunda benimdir bekler ecel yemindir yolumda

dahası var evimdir mapus solumda don bak ayna kırık konusur oldu **** ta

we bendim kanattım hago hayat pis asi olum dengesiz dolasır kavga his

sis var saguk as kafesi kaideeiiiz bir suru pich var hepside densiiiz

gel geitr onume koy yasamdan ornek ecel gecer gozumden olumdu can gerek

kalmadı cicek sen oh su veren olmaz mezarıma siyah celenk bir goren olmaz

Gunahlarımla sen sewil olmasın yavas herkesin yuzunde bir acı ve bir telas

yalanmı bitti dur bi arkadas omur mu gecti az biraz savas barısı bekleyen dualarımda yok bi telas

ozurlu kalbe yas basın vakit gelince kacmasın dostun ismi olmasın olum elimden almasın

viyaker olsun olmasın bahcemizde solmasın bugune belki varsın yarına sende acsın

napıcaksın aklı olmamaıs ki hep kazansın gozyası ile donmus sah kaderi bastan alsın

yakında yaslanırsın aciz olma hep bakarsın 4 gozunle orman ortasında yol ararasın

kıldan olma koprunun ateslerinde kavrulup esmeyen bu ruzgarın yalanlaRIYLA YANLISIM

varmısım yokmusum siyahmısım beyazmısım kimse gormemişki nah enderişnde kalmısım

DURUŞMAYA ARA WERİLDİ

sorunlardan soyutlanmak için rap yaptım oyunlardan uzak kalmak için tek kaldım

çarpıntı duydu kalbim her vukuatta psikolojini çözümledim tek tokatta

yılanlar cıyanlar yolundan cayanlar yazdıklarım hayatımın anektodları

yaptıklarım zehirli çiçeklerin antitokları kopartılmak istedim özümden kopmadım

yapmadım yalancılık takmadım hiç derdimi benim derdim dünyanın derdini aşmışken

neydin deydimi herkez mezarına tek girer nitekin ben yasarkende tektim

nitekin ben ölürkende aynen yakarım kızarsam ama her boke maydonoz olmam

elde bi koz war kartları oynar bu beynim kaynar yolumda kan var bi kulp takarlar

*****ye açılır perde geri kalan sahneye atılan her adım kadar aynı olur dawetiyen

yazılı kararlar aynı oyunun galibiken azılı katil tadında gibi bırakır hissederken

fazla oldugunu sandıgın cok az tayfan bizde katil yok çalısan her kankan sonu belli degil ama

inanırsa yeter çaba etmen gerekir feda içten başlar yara alacagın kadarını ye iç nefsin için

bi hiç olmaktansa acilin üst bozda yarışta amaç varma git gidebilecegin git gel yanıma

senin için karıstı oratm sonunda (yeterlidir)

KARAR WERİLDİ SANIKLAR SUÇLU BULUNDU KADIKOY ACİLDE ÖMÜR BOYU RAP YAPMAYA MAHKUM EDİLDİ
Son düzenleyen hemsta; 29 Mayıs 2007 13:03 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi