Arama

MaSuM_GirL - avatarı
MaSuM_GirL
Ziyaretçi
5 Ekim 2007       Mesaj #212
MaSuM_GirL - avatarı
Ziyaretçi
Yalnızlığı hissettiren bir beat ve bir de ben varım. Gözlerim dolu ve lakin karamsarım. Dertlerimle baş başayım harbi yalnızım. Yardım elini uzatın ne olur, yardım Allah'ım. Erken kalktım bu sabah bu şehri terk etmek istedim, Sonra oturdum saatlerce düşündüm, olmadı işte hiçbiri… Hayal de bir yere kadar, gözlerim kapandı hasret oldu sevgiye ruhum Yeni güne umutla başlamak pek bir zormuş, kandırdım ben kendimi Olmamış olmadı ve de olmayacak kadar uzak bana umutlarım Harlanır aleviyle bir an söner tekrardan külleri kalır ardında Bana zindan olan hayatın kapıları aralanır. Dön yine başa savaşalım ama ben kendimi çok yordum Denedim ben ama kazanamadım, yoruldum artık gidiyorum Bunaldım artık gidiyorum, ne olduğunu anlayamadan yığılıp kaldım Son bir kez dönüp arkama baktım, oysaki başaramadım Kim sevdi seni benim kadar, istemem selamını Artık yalnızım aldım yolumu anladın mı Üzülmeye değmez bir *****ymişsin bunu geç anladım Gözlerim dolu yeni bir ufka yelken açtım. Kovaladılar beni kaçamadım ummadık ellere düştüm yaraladılar Bir de bu da yetmez gibi karaladılar, ben inandıkça beni paraladılar Kes kanasın yine beş parasız biri ben, ben gibi birini de bulamadım ah Çok tanıdık gelir her bir surat bana, her biri en kral oyuncular. (bıktım) Kendime zarar verdim acı duymadım, iki karar verdim ama başaramadım Birisi ölmekti bocaladım olmadı, birisi yaşamaktı yaşayamadım Ben düşmanım ardına dizilen dostlara zora düştüğüm için mi ulaşamadım Pişmanım, herkesi insan sanıp da saçmaladım. Aşk mı dedin bana saçmaladın, seni seviyorum diyene inanma yol ver. Beni en son bırakıp giden de beni her şeyden çok severdi boş ver. Dilim özgür bugün önüme gelen bütün herkesi kırabilirim bana hak ver. Ne hissettiğimi bulamadım hala bir yanım çek git, bir yanım kal der. Rüyadan uyanıp aynaya baktım o adam benimle alakasız biri, Bu hayat inadına bana her gün yapılan çok bayat ve kötü bir espri! Yırttım resmini artık eskidin, unuttum ismini sen bir *****sin Bıktım büsbütün her şeyden senin yüzünden kahretsin. Yine dert tasa keder her şey beni bulur hayatın anlamı bu mudur söyle? Gözümü de kapayıp daldım hayallere, huzuru aradım bulamadım. Nerede? Özlemek ve de beklemek bu beden hep tek, yek yüreğim. Kimlere anlatayım derdimi kimlere bahsedeyim söyle? Dört duvar arası bana mesken, yalnızları oynar bu beden! Kaçıp gidesim var uzaklara, bırakıp gidesim var bu diyarı! Geride kalanlara selam olsun, selam olsun yoldaşlarıma… Beni bile bu hale düşürdün ya, helal olsun sana can yoldaşım… Yine bak bu sefer en derindeyim, en dipteyim ve de en geride… Belki de kurtaracak beni son sözün, bir gülüşün ya da tebessümün! Bunalıma soktu beni geçen her gün, bu beden vurgun ve de yorgun! Yalnızım yine bak anladın mı sevgiye muhtaç sevgiye aç, Kalabalık her yer ben yalnız, bir yanım yok ve de cansız! Bir kişi tanıdım çok vefasız ve de artık sözler anlamsız! Kaybettin beni ben de kendimi sana benden son bir söz, Kim sevdi seni benim kadar, kim sevdi seni benim kadar? Bunu geç anladım sen bir ***** bense darbe yedim. Harbe girdim benliğimle sen gittin en baştan başladım bu kez… Ama olmadı, düğümlendi boğaz son kez, kalem yazmadı! Bende anın kalmasın, bu kalpte yarın öldü zaten. Ben yarınla yaşayamam ki, fark etmez gelme zaten. Terk etmez sevdiğim, bir resimde kalmaz öyle! Ellerimde sadece yakmak için hatıra! Gözlerimde yaşlarım akmak için hazır ya! Bakmadan gider misin başlarım bu aşkına Ve kışlarında yağmurlarımın her bir damlasıydın Bakışlarınla yalnızlığımın umutlarıydın Şimdi unut istemiyorum, şimdi git ve gelme sakın Kimdi derim sorarlarsa, tanımam artık Sildim derim hatırlarsam, yalnız aklıma Tek kalıp hiç düşündün mü, çok soğuk ya. Msn Sad