Arama

demirlady - avatarı
demirlady
Ziyaretçi
8 Ocak 2008       Mesaj #215
demirlady - avatarı
Ziyaretçi
İt Dalaşı - Ceza

Şifresiz kanallar anten almaz kimler aybaz anlamazsın herTarafta cambaz parantez açmazHiçbir fertte yardım etmez yolda kapalı fallarımda yoldaÇıkmaz konaklar hiç boş olmazAdımda bir kusur mu vardı beyler öyle coştu bilselerdiBoşuna koştu cümle alem aramazOldu düşmeyince iş istifade etmeyiş sence boşunaBekleyişse beklerim ben belkiHoşuna gitmemişse gitmemiş ve bana ne memnun olana sor birManita bul ve ona bi ya da gitAnana sor rapinin adini koy o parada etmez olabilirdiBelki tek bir hücreli bilebilir misin kiRap ne felsefe ve sen de serseri pas yok sana rapimKapkara 3 beech gelir bana **** yaparArenada şeftali grubu fanları tarikat kiralık bebelerBenim taklidim hepsi küçük cezaHepsi de bana hayran düşman geçinir ama hepsi de kolpamİlham veririm herkese hoca kısa kesKimisi de rap yapar ama goraya mayonez disspanzer eşittirGüneşin oğlu türkçe tercüman gerekliHepsine doğru bir gün bahçıvan gelirse ağaçları kessinAnıran eşşek kim ise nallari diksin=Nakarat=Size hastalık bana da sağlık bulaşır kaskatı eder adamı buİt dalaşıBasınç kasınca neden olur A bkasmiyim en asıl azınca beterOlurum azmiyimSize hastalık bana da sağlık bulaşır kaskatı eder adamı buİt dalaşıBasınç kasınca neden olur A kasmiyim ben asıl azınca beterOlurum azmiyimBen bir çelebi sense hokkabaz sen ayrı bir düzenbazBunaldım artık oğlum olda kurtulHaydi etme naz vekaletler felaket olmasın cesaret var mıSende sen cenabet ordular kumandanıCehalet ormanında kaybolup giden de sendin ben deRapçilere bir merdivendim ellerinde yanan ateştimAlevim her bir yani sarar ve sende yanarsın faydalan yalanDolanla kandıransın alttan alVe gölge etme başka ihsan eylemem tüm eylemlerde yazılıBendim intikamdı alınacak acınacak bir haliniz varHem de gülünecek bu böyle geldi böyle bilinecek her öldüSandığınızda ceza kalkıp yeniden dirilecekObis misali patlarım en üstte ben sen alttasın yerinde sayBen atlarım ben abdalım güzel kadın bir susFerah arar su gönül bir oh çeker şu gönül ve rahatlarimSen ah çek hep yerinde say ben rapimi ikiye katlarım=Nakarat=Sizde yedek koyuncu varsa bende bolca kelime var ve sizdeMermi varsa bende bolca cümle varGidip yatın ki burası dar sıkışmayın ben üsküdar'dayımArarsanız bulursunuz belanızı ve cezanızıSiz hızını alamamış bi geminin tayfasısınız sizEssekarısının da beteri portakalda bakteri misinizBu dünya terse dönse belki sizle barışırız bu çok zorİhtimaldir boş bir kitabin sayfalarısınızVelhasıl falakada patlamaz bu film de sinemada oynamazCılalı arabanı al ve gaz dilimde taramalı modda duy veDinleElimin ayarı yoktur ama dilimle kanasa benzerim her atışıNoktadan vurur ölüm olmadığıdan hep gurur duyarRüyada korkmadan yürür dururdu düşman yok olursam ancakİlk görür bütün hepsi pişman hepsi yeni bir türFesattı her zaman hesapta yanılır hep ziyan hasetlik ondaParlayan bi pri madonna zati lanSize hastalık bana da sağlık bulaşır kaskatı eder adamı buİt dalaşıBasınç kasınca neden olu A kasmiyim ben asil azınca beterOlurum azmimElde zarın hep 6şar sanma kendini sen padişah var misinSen hadi yarışa? o ne biçim rap öyle yaklaşma varışaBu mikrofonun sesi cok low senin sesin yok acil bi doktorBuna gerek yok çek hadi mastor ben hazirim battle'aDiplomaya gerek yok bu da sana fon=Nakarat=

Mürekkebi Doldurdum - Ceza

NakaratSiren mi yoksa müzik mi çalan irem bahçesinde kaçtı trenBak doldurdum mürekkebimi kalemimle dağları soldurdum benGene de yetmez okyanuslar benim rapime paha biçemez hiç biNamiç öldürdün güllerin hepsini insanları böldürdün1.58 Boyu ve biraz cadaloz biraz megaloman ve de herHareketi bi poz ona sevgi **** it ona saygı **** offPilavı yemiş papaz öteki adı paçoz lolipopum hiçYakışmamış o ağzına eğer istiyosan lolipop aç hadi oAğzını kızım boşuna konuşma kimse siklemez vaazını rapinYetebilecekse hadi kes avazımı techno trance ciydinEskiden rapi ben dinlemem derdin evvelden şimdi yaptın amaOlmamış bunalım olsan da yetmez ne gelir elden kelalakaSözlerin ayrı bi telden çalar sende oynarsın haspam on binTrack yapsanda nafile bir kelimesini *****e bile takmamOoopp düş yere kalkma laf etme be boş yere çık delik kaçSeni sevmedim hiç online kraliçesi oldu entel geçinen biAntensin artı biçtim ben her yeri hasat zamanı sanaİnananların hepsi gerizekalı sen salak bi filozof bey olsaHetöröf tamam sen herşey ben bi hiç(Nakarat)Ceza eskidendi sana rapi öğretendi bana bir numara derdinVe sana herkes bir numara büyük geldi ve sattın.alnım açıkÖnümden o kıçı kırığı çek kılıcı kafana yemeden evine dönVe böğüre böğüre rap yap aynı böyle ravi shankar kalksaDuysa seni öyle böyle değil evire çevire şöyle şöyle biBoka benzemez yaptığın hiç bi iş bu size ilk diss im belkiDe son bu sizede bağlı barak babadan aldım bu gece feyziVe neyzenle çoştum senin dibin rapinden daha derin seninKıçın başın oynar ama dilin değil ve de gücü yeten sayarGücü yettiğin köpek belli değil kurt belli değil albümüSattıran müzik olsa adam belli değil rap belli değilYazdıklarının bir anlamı olsa söz belli değil kelam belliDeğil saldım kendimi bu gece dolunay var kendime yazanımBen her yanım efkar kalbime daim saplanır oklar hard belliDeğil hasım belli değil(Nakarat)Çene gene başka sikle gerdekde gene beni taşla puşlaGermekte kenefe bile sıçamaz bu bi gerçekde.anama küfürüSövdü o bi erkek mi benim için havada orta parmaklar görenAdam sanar hepsi ******lar son kalenderi ceza sizi paklarZevk ü sefa sizin uçun alçaklar ne hukuk ne hak neTeraziniz var ne gözde nizam var hepsi harami vururdaKazmayı kendine kabadayı düşerde kalkmaz yok ki mecali eliKolu bağlı bu dervişin daim yolu uzun olsada ulaşır salimRap değil şathiye benim için ayin adam olana yeter şimdikiHalim

Orientjazz Ft Samy Deluxe Afrob & Sahtiyan - Ceza

Yeah, is there booze baby, aka deluxe, yeah, afrob, cezaThis is hamburg, stutgart, istanbul, let's goİch wei(ben türk alfabesini bilmeyecek kadar zavallı birİnsanım) nich wer du bist ma, doch wei(ben türk alfabesiniBilmeyecek kadar zavallı bir insanım) du bist der **** maİch wei(ben türk alfabesini bilmeyecek kadar zavallı birİnsanım) ich will nur dich ma, alles was ich will bist duHeutnachtİch hab dich klargemacht up in the club, wie du ohne mannDa was du nich sagst, ich sag ich direkt hier in derStrasse geparkt, und du hast lust mit mir in meinem wagenZu fahren, mami keine hier kann was du kannst, keine vonDen andern frauen tanzt wie du tanzt, wir ham einfach eineGute zeit und, nach ner nacht hast du schonEntzugserscheinung, bin Am zittern wie beim elektrikBoogie, und du bist mehr als nur n sexy groupie, du bistEine sexy braut eine echte sau, hättest du bisschen gripsWärst du die perfekte frau, komm mit in backstageraum ichZeig dir n paar trix, danach geh ich studio schreib hier nPaar hits, also komm mach mit sam jetzt party, und hollaBack girl so wie gwen stefanieNakaratNe dersen de bana böyle beat ver, playtoya havan patlatLatex miğfer, seni öpüyor kızın ama gözü bende, el ver kolVer bak kime geldi, ladi dadi, gönül ister parti, domalÇıkışta, kapıştın, apıştın paparazzi. sonradan görmeGörünce gülümser kadraj, kanında yüksek promil bu geceninSonu kürtaj, hiç bitmez prada döküldün hangi aradaViktoristte neler gizli neler var kutunda, kızma ne olurSensin benim tek bebeğim ufak filimler çekip interneteVerelim, istanbul sulu tatlı exotic rap loco, ispirtoTekel votka yükselir mojo, hiç hazzetmem dansetmem, herGünüm dolu, yüzüm yeşilçam müziğim top 10 nedir konuNakaratIch hab deine namen schon vergessen ja so wird das wiederNichts, stressfraun stresstypen alles kommt über mich, sieRiecht verführerisch so wie der frühling frisch, will enEhering und haus obwohl mir das viel lieber ist , nahMädchen wir komm nie zusammen, ich Ab en weed programm binKein freak verdammt, ich nehm das piece wie es liegt undRoll es nie zu strammSie ist nicht street aber zieht und das viel zu langTekbir, zurück in meim element so wie man samy kent, nichtHübsch aber aber sehr intelligent, ihr macht mich alleScharf weil ich alles darf weil ich alles sag, wieso dasWeil ich klasse hab nenn mich therapeutMach aus einer lesbe eine frau die wieder kommt und keineMänner scheut, ich komm zurück zu euch es ist locke manİch ceza samy kündigen die epoche anNakaratSırada biz bir yol verin bize, muhabbetiniz boşDoldurmaya geldik biz, evirir bu işi, konuşmayı bilenDevirir, bu oyunu oynamayı bilen çevirir şişeyi, ve burasıGittikçe ısınır, sen oyna dilber, burada herkes gaz, kimseNaza gelmez has, işte şimdi geldi yaz, biz içerdeyizEtraf bir dalgalandı, şöyle ne oluyor, herkes kesti buzEğer istediğiniz eğlenmekse böyle buyurun, huyumdan değilSuyumdandır, sahneden kudurturum, yerinde durmasın bütünBedenler hep konuşsun, biz aleme hiç uymadık ki gel deAlem bize uysun, sokulsun herkes birbirine, müzikse iyiDuyulsun, ve doyumsuzluk yaratmaz, yeter bu parti herkeseİstediğini bulmadıysan bekleme hiç boş yere, yıldızlarınÜstündeyiz bu da bizim varyeteNakaratHangi boy, istersin coşmak, gel kıvır burada doldu damHadi gel madam bu orientjazz, herkesi oynatcaz, ekip sağlamSamy deluxe appears by kind permission of emı musicGermany gmbh & co.kgAfrob appears by kind permission of four music productionsGmbhSahtiyan appears by kind permission of himself
Son düzenleyen Ghostlover; 8 Ocak 2008 23:30 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi