Arama

taco_77 - avatarı
taco_77
Ziyaretçi
13 Ocak 2008       Mesaj #216
taco_77 - avatarı
Ziyaretçi
Msn WiltedroseSAGOPA KAJMER-BAYTAR

Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi Sözler bazen bir hazine bazen dermansız bir dert tipi Geçmiş dünden bahsetmek lezzetsiz Gelmemiş yarından hep mi şikayetçiyiz biz Aklımın ipinin ucuda kaçmış, timsah katreleri boşalsın Bir iki damla hiç değersiz Hüzün ve kaderin pençesinde bir dev nam-ı-değersiz Gece-gündüz ömürden yontar dünya dönmez yarensiz Bugün ömrün yarım gün, serbest kalsın fikrim Senin tozlarını silemez tenimden ellerim Varlık ruhu terk eder gözüm gözünden ayrılınca Bendeki aşk altın misali ağırlığınca Sensiz benlik yokluk demek kalbim sana emekçi Aşk denen illet çorak arazide tilki misal kurnaz bekçi Başım sarkıt bir mahalsiz cümle yolumun önüne taş Dudakların (?) halden çakır keyif dertdaş Gören der ki sel ağzına bina yapmak aptal işi Yel eserse kırmaz dişimi, kalp bir körse görmez bir şeyi Saniyeler dakikalarla yapar alışverişi Saatler seni alır benden korkarım olamaz gelişi Hasret gözümün ışıklarını söndüren alçak misafir Afitap sönük bir mum ayrılık hain bir zehir Melek yanımda yüzünü saklar felek yüzüme kaş çatar Bir tek bu hüznü sen boğarsın ipek tenin derime batsın Rüzgar saçını süpürse mest olur bakışlarım Adınla uyanır kulaklarım, yüzünle açar göz kapaklarım En güzel şiirlerimle kaleme adını sayıklatırım Odamın hayaletisin sessizliğine aşığım Derdime çare baytarım yok Dengeme destek tut ki durayım Şafak güneşin fermanıı geçer acı tatlı sayılı zamanın sancısı Ama melek bir yandan , şeytan bir yandan Başım zindan yokluk var bu kaçıncı şikayetim bilmem Kafamı duvara yasladım omuzların yanımda yok Ahbaplar maymun iştah sahibi benim içim senle tok Yok ki gücüm belki devler ülkesinde bücürüm Sessizliğinle gelir hüznüm yokluğunda gömülü ölüyüm Bu devranın binlerce sevgi müşterisinden biriyim Yalnızlığıma küfrederim sensiz halden müştekilim İlelebette dönmez olsan bil ki yalnız nöbetteyim Hatalarıma savaş açtım her gün farklı kefendeyim Hayat günlük defter yaprağı hazan gelir dökülür Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür Dertle anlaş deva bul üzüntü kalbi sömürürür Yüzüne baktığım her an cennetten bahçe görülür Gülüşle şen değil gönül bucaklarında harabeler Bu hilekar tavırla geçer fena saatler Seni içeren masallarım anlatılacak kadar kısa değiller Aşk ilinde bir tarafta cüceler diğer yanda devler Derdime çare baytarım yok Dengeme destek tut ki durayım Şafak güneşin fermanıı geçer acı tatlı sayılı zamanın sancısı Ama melek bir yandan , şeytan bir yandan Başım zindan yokluk var bu kaçıncı şikayetim bilmemMsn Cool

NORM -->> eRmAn eNdEr <<-- Eksik ETEK

''Sana şarkı yapıcam demiştim.Bak ben sözümü tuttum.Sen ve senin gibiler için''
Bir kısa mesaj bitti sanırsın.Rap farklı canım dinle yanarsın.Bu şarkıyı o ***e dinletirsin.Sen bir şişe biraya göt verirsin.Sitelere gir hadi profil oluştur.Para edermi ruhun kaç kuruştur.Basmalı herkes hasmalı dön gel.Rapçidenen sikilmiş ikinci el. Derdi yoktur ama hep gözleri yaşlı sözüde traştır oynar başlı Utanmadan yanıma gelir birde selam verir sanki cok *****de.Aşkını söyle bana fiyatı ne kadar bendeki yürek ulan allahına kadar. Eksik etek bunu herkes duysun. Babanada söyle sana koca bulsun. Palavra anlat bundan banane sen mektup yaz haydar dümene ''seni seviyorum aşkım'' hadi ******. Ruhundaki patlak zarı diktir...

Tekrar tekrar dinle bak bi söz daha yerinde duramazsın sen benim sevdigim kız degil siktigim ****** bile olamazsın...

Boşwer kanka bi 3 saralım kol gibi girsin bizde yol alalım. Sizde dinleyin sözleri jaz dır. Eksik etek ha hadi beni azdır. Sert olursan elbet kırılırsın. Sen saf dilince hep darılsın. Lüks mekanlarada çok bayılırsın hesabı bir kere öde ayılırsın. Çok sinirlisin reagl mi oldun. Kötü nefesinle hep beni bogdun. Sınıf ayrımı yapanıda bize gönder kıçına dübel çaksın ''erman ender''...
Son düzenleyen taco_77; 13 Ocak 2008 14:58 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi