PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Sinema > Dünyanın En İyi 250 Filmi
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Nightcrawler14:16, 2 Ekim 2007 
LOTR üçlemesi
Aslan Kral
Forrest Gump
Yeşil Yol
The Mask (Eric STOLTZ ve Cher'in oynadığı)
V For Vendetta
Gladyatör
Batman serisi
X-Men serisi
Spiderman serisi
Elm Sokağı Kabusu
Kanlı Elmas
Savaş Tanrısı
Billy Elliot...

asla sıkılmadan izliyeceğim filmler arasında
daha aklıma geldikçe yazarım :p
Cevap
kerberosss10:09, 4 Ekim 2007 
<p>bu filmler arasında "samurayın gözyaşları" yok malasef.</p><p>oysa kült filmlerin başında bu film yatar</p>
Cevap
BackStone23:34, 17 Şubat 2008 
Bi arkadaş sormuş. Buradaki top 250: "IMDB" yani Internet Movie Database web sitesinin tüm dünyadaki sinema severler tarafından sitede bulunan filmlere tür/dil/ırk veya yıl gözetmeksizin puan verilerek (10 üzerinden) sıraya koyulan bi listedir. Bir anket vb. bi çalışma değildir. Eleştirmen, yönetmen ve ya oyunculara sorularak değilde; doğrudan izleyici kitlesinin belirlediği bir liste olduğundan bence kesinlikle "en doğru" listedir. Keza diğer listelerin aksine üst sıralarda bulunan; Esaretin Bedeli, İyi Kötü Çirkin, Ucuz Roman, Guguk Kuşu gibi filmlerde bunu en doğrulayıcı kanıtlardır.
Ayrıca bu sitede aradığınız her filmi bulabileceğinizden de eminim ...
Cevap
tuncdag16:05, 27 Haziran 2008 
4. 8.8The Lord of the Rings: The Return of the King (2003)142,907

zırvadan başka birşey değil. hangi zihniyet topluluğu bunu iyi filmler arasında nitelendririr bilmiyorum. Amerikan fox-tv yeterince fantastik çizgifilm yayınlıyor zaten senelerdir. gereksiz ve saçma bir film.

Godfather, Shawshank Redemption ve Star Wars her zaman en üst sıralarda kalacaktır
Cevap
MeLL05:23, 10 Ağustos 2008 
Benim mi gözümden kaçtı yoksa gerçekten TITANIC dünyanın en iyi 250 filmi arasına girememişmi? Çok ilginç!!
Cevap
_Destination_14:15, 11 Kasım 2009 
...................V for Vendetta..................
SONDAKİ O MASKE ÇIKARMA SAHNESİ SÜPERDİİİİİİ
Cevap
Misafir00:52, 20 Kasım 2009 
esaretın bedelı erraynı kurtarmak pıyanıst bunların ılk 10da olması lazım
Cevap
Misafir13:15, 22 Kasım 2009 
valla ben katılamıyorum esaretin bedeli tmm iyi film ama bi cesur yürek olsun bi TLOTR olsun bunların eline su dökebilecek cinsten bir film değil zaman ilerledikçe film dünyasıda ilerliyor bunlar unutulmaz ama yenilerin kalitesi ve senaryosu ile yarışamazda benim düşünceem bu izlediğim en iyi 5 filmin içerisine koymam esaretin bedelini
Cevap
Misafir14:33, 26 Kasım 2009 
yüzüklerin efendisi gibi film varmı ???
Cevap
Misafir01:05, 6 Aralık 2009 
law abiding citizen esaretin bedeli
Cevap
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama