Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Hotmail adresimi nasıl geri alabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 7 Kasım 2008 (16:41) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
17385 kez görüntülenmiş, 14 cevap yazılmış ve son mesaj 24 Ağustos 2014 (16:52) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Kasım 2008, 16:41

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
ben hotmail adresi alıyorum fakat sürekli hata veriyor ve tekrar deneyiniz diyor.
geçen gün arkadaşım adres aldı fakat ben alamıyorum bu kendi bilgisayarımdan mı kaynaklanıyor??
En iyi cevap Nisyan-ı Bâtın tarafından gönderildi

Yakın zamanda(dün gece) yeni bir hotmail hesabı aldım,bir sorunla karşılaşmadım.Siz ne tür bir hatayla karşılaştınız?
Etiketler:
  • hotmail adresim
  • hotmail adresimi caldilar
  • hotmail hesabimi caldilar
  • hotmail hesabimi nasil geri alirim
  • msn adresimi nasil geri alabilirim
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 7 Kasım 2008, 16:59

#2 (link)
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Yakın zamanda(dün gece) yeni bir hotmail hesabı aldım,bir sorunla karşılaşmadım.Siz ne tür bir hatayla karşılaştınız?
Rapor Et
Eski 7 Kasım 2008, 17:00

#3 (link)
Bir Dünyalı
kompetankedi - avatarı
Aldıgınız hata mesajı nedir. Konu hakkında ayrıntılı bilgi vermelisiniz
Rapor Et
Eski 4 Şubat 2009, 08:04

#4 (link)
T_walkeR
Ziyaretçi
T_walkeR - avatarı
HOTMAIL Bazen Hata veriyor....
Rapor Et
Eski 26 Haziran 2009, 09:09

#5 (link)
sevemedim
Ziyaretçi
sevemedim - avatarı
msn adresimi in şifresini kaybetim nasıl alabilirim
Rapor Et
Eski 2 Eylül 2009, 20:47

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hotmail yazcam yere hotmil yazmışım nasıl düzeltirim
Alıntı:
yeni hotmail adres alma
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 10:17

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hotmail adresimi caldilar vede tehdit ediliyor yakinlarim bana yardim edin lutfen
Rapor Et
Eski 25 Ekim 2009, 02:36

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim msn de biri var suan msn acık kim ldugu belli bile değil nasıl yapacam bimiyorum acil yardım
Rapor Et
Eski 19 Kasım 2009, 15:51

MSN'imi nasıl geri alabilirim?

#9 (link)
wewe
Ziyaretçi
wewe - avatarı
piskopat bir erkek arkadaşım wardı ayrıldm ama peşimi bırakmıyor sürekli baskı we tehtit ediyor dawa açmamıza ragmen herhengi bişi olmadı onun bu saçmalıkları yüzünden ünvrstmi bırakmak zorunda kaldım çawremde hiç bir arkadaşımı bırakmadı kimseyle konuşamıyorum ewden çıkamıyorum tanıdıgım kim warsa akrabam arkadaşm komşularm arayıp yaşadgmız şeyleri kendi tabiriyle olur olmadk şekilde anlatıp beni herkese rezil ediyor bunalımdayım ve napacagmı bilmiyorum ayrıca face ve msnimide çaldı geri alamıyorum resmler ekleyip benm adıma herkesle konuşuyor msnimi geri almam konusunda bana yardım edecek birileri olursa sewinirim bide tabi bana sıkılmamam konusunda yardmcı olacak benmle konuşacak arkadaşlar.
Rapor Et
Eski 19 Kasım 2009, 20:22

#10 (link)
Pragmatist Çılgın Zat...
CrasHofCinneT - avatarı
Alıntı:
wewe adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

piskopat bir erkek arkadaşım wardı ayrıldm ama peşimi bırakmıyor sürekli baskı we tehtit ediyor dawa açmamıza ragmen herhengi bişi olmadı onun bu saçmalıkları yüzünden ünvrstmi bırakmak zorunda kaldım çawremde hiç bir arkadaşımı bırakmadı kimseyle konuşamıyorum ewden çıkamıyorum tanıdıgım kim warsa akrabam arkadaşm komşularm arayıp yaşadgmız şeyleri kendi tabiriyle olur olmadk şekilde anlatıp beni herkese rezil ediyor bunalımdayım ve napacagmı bilmiyorum ayrıca face ve msnimide çaldı geri alamıyorum resmler ekleyip benm adıma herkesle konuşuyor msnimi geri almam konusunda bana yardım edecek birileri olursa sewinirim bide tabi bana sıkılmamam konusunda yardmcı olacak benmle konuşacak arkadaşlar.

Merhaba. Hacklenen mail adresinizi aşağıdaki adresdeki yönlendirmeleri yaparak alabilirsiniz, facebook için facebook yöneticilerine mail atınız şahsi sorunlarınız için arkadaşlık sistemlerini kullanınız. Yardımlarımız bu şekilde olabilir size geçmiş olsun.

http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...i-dilekce.html
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.187 saniyede (69.82% PHP - 30.18% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 14:31
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi