Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Adalet meslek yüksek okulu mezunlarının iş imkanları nasıldır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda rıfat demir tarafından 10 Kasım 2008 (00:31) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
227150 kez görüntülenmiş, 101 cevap yazılmış ve son mesaj 11 Temmuz 2014 (17:20) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.93  |  Oy Veren: 15      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 26 Aralık 2010, 20:52

adelet

#31 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya peki bulunduğunuz mesleklerde maaşınız nasıl mesala icra katipliğinde
Rapor Et
Reklam
Eski 5 Ocak 2011, 11:00

#32 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende okumak istiyorum
Rapor Et
Eski 9 Ocak 2011, 13:56

#33 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ben adalet meslek yüksek okulu ankarada okuyorum 2. sınıftayım okulumuzu kimsenin kötülemeye hakkı yok. Okulu boş boş okuyanlar hiç bi yerde işe hiç bi zaman giremez tabiki. Okulumuzun avantajları çok mezun olduğun zaman torpile gerek yok kpss sınavına girip adliyelere başvurduğun zaman seni öncelikle almak zorunda. Ayrıca icra müdürlüğü sınavına girip icra müdürü olma gibi bi avantajın var . Hem iş alanları sadece adliyeler değil yargıtay danıştay idare mahkemeleri gibi yerlerdede katiplik yapabilirsin. Kendi noterliğini açamazsın çünkü onun için hukuk fakültesini bitirmen lazım. Ki onlar bile sıraya giriyolar benim hocam vardı avukat 15 yıldır kayıtlı ve hala noterlik sırası gelmedi yani o konuyu unutun. Ayrıca okulumuzda başarılı ve dikey geçiş sınavından da iyi not alanlar hukuk fakültesine geçiş yapıp oradan 1 ve 2. sınıftaki bazı görmediği dersleri alarak 3. sınıftan başlayabiliyo.
Rapor Et
Eski 25 Ocak 2011, 19:55

lütfen

#34 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben adalet meslek yüksek okulunda okumak istiyorum iş imkanları nelerdir ve nerelerde var okulları ??
Rapor Et
Eski 4 Şubat 2011, 15:43

#35 (link)
sinek kızı
Ziyaretçi
sinek kızı - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

1986 mezunuyum maliyeci oldum vergi dairesinde hukuk servisi şefiyim iş olanakları var tavsiye ederim
dgs ile hukuğa geçiş çok mu zor ? hukukçu olmaı çok istiorum sizce şansımı denemelimiyim ???
Rapor Et
Eski 18 Şubat 2011, 22:59

#36 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
2007 mezunuyum asgari ücretle bir avukatın yanında çalışıyorum halkla ilişkiler ve tanıtım gelmişti yazmadım.bu bölümü abarttılar önü açık falan filan arkadaşlar kimseye kulak asmayın .hayaliniz ne ise onun peşinden gidin.
Rapor Et
Eski 13 Nisan 2011, 05:11

#37 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bu bölümü okuyorum istanbul adalette, sakın sakın istanbul adaleti tercih etmeyin hayatınızın hatası olur!!!
Rapor Et
Eski 25 Nisan 2011, 10:59

#38 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya nasıl oluyo biri anlatsın
Rapor Et
Eski 26 Nisan 2011, 20:39

#39 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bu 2 yıllık bölümü bitirdikten sonra devletin bizi ataması için kpss den en az kaç puan almam lazım ? ve atandıktan sonra maaşları nedir?? cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
Rapor Et
Eski 9 Mayıs 2011, 13:16

#40 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben bi türl,ü anlamadm ii bi bölüm mü değil mi tercih edelim mi etmeyelim mi
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Adalet meslek yüksek okulu mezunlarının iş imkanları nasıldır? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: kpln Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 27 Ağustos 2012 13:22
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Son Mesaj: 31 Temmuz 2012 13:35
Gönderen: samyelii Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 14 Kasım 2011 13:21
Gönderen: aysun dağ Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 4 Haziran 2010 13:30
Gönderen: The Unique Forum: Fakülteler
Son Mesaj: 17 Mayıs 2010 14:57
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.137 saniyede (62.30% PHP - 37.70% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 14:11
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi