Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN adresi nasıl alınır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 13 Kasım 2008 (09:49) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
80181 kez görüntülenmiş, 162 cevap yazılmış ve son mesaj 20 Şubat 2013 (15:26) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.00  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 13 Kasım 2008, 09:49

MSN adresi nasıl alınır?

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
YENİ BİR MSN ADRESİ OLUŞTMAK İSTİYORUM OLMUYOR
En iyi cevap Rower tarafından gönderildi

MSN Adresi Almak - Yeni MSN Hesabı Açmak
hellboy-ile-hotmail-i-kesfedin

Merhaba,
Bu seferki yazımızda yeni başlayan kullanıcılar için Nasıl bir Msn adresi edineceklerini ele alacağız.

Msn Messenger (Yeni Adı ile Windows Live Messenger) Günümüzde yaygın olarak kullanmakta olan bir iletişim aracı. Gerek verdiği hizmerlerde ücret talep etmemesi gereksede kullanışlılığı nedeniyle messenger, iş, ev ortamının vazgeçilmez olmasının yanısıra, Arkadaş ortamlarınında da vazgeçilmez. Telefondan yapacağınız sesli konuşmayı bilgisayar ortamında yapabileceğinizi ve üstüne üstük bunu Görüntülü olarak gerçekleştirebileceğinizi biliyormusunuz?

Messenger'da sesli konuşmanın yanısıra herkes tarafından bilinen yazışmadan bahsetmeme bile gerek yok. Birçok ifade gözkırpma paketleri ile duygularınızı belli edebileceğiniz en etkili yol.

Kardeşimden biliyorum, bizim mektup , yakın zamanda ise SMS ile yaptığımız aşk atışmaları artık Messenger'e taşınmış.. msn_tongue

Uzatmıyor ve kısa kesiyorum.

images
Messenger Hesabınız Yokmu ? ( Hemen bir tane edinin! )

Msn Messenger ile yukarıda saadece birkaç özelliğini anlattığımda heycanlananlarınız mutlaka olacaktır. Haydi o zaman, yeni bir messenger hesabı almakla işe başlıyalım. Öncelikle Buraya Tıklayın ve açılan sayfayı istenilen bilgileriniz ile doldurun. Zaten türkçe olan sayfada zorluk çekmeyeceksiniz.

işleminizi tamamladığınızda kendinize akılda kalır, ancak tahmin edilmesi zor bir şifre seçtiğinizden emin olmalısınız..

heeell

Haydi Chat 'e Başlayalım!
( Dostlarınızı Hesabınıza ekleyin! )

Artık bir msn hesabınız var. Şimdi yapmanız gereken bilgisayarınıza Messenger'ı kurmak!

"Bilgisayardan çok anlamıyorum", "daha önce program kurmadım, başkaları hallediyor " Gibi bir durumunuz tabiki söz konusu olabilir. Ancak Bu kurulum bu kadar zor ve karmaşık değil msn_happy.

Öncelikle; Messenger'ı bilgisayarınıza kurmalısınız. Türkçe zahmetsiz ve son sürüm olan Messenger 8.5 Sürümünü Buraya Tıklayarak Bilgisayarınıza inndirebilirsiniz.

Yapmanız gereken, yine türkçe olan bu basit sistemi bilgisayarınıza yüklemek.

Yapmanız Gereken E-posta adresi kısmına , az önce kaydolurken yazdığınız adresi, şifreye ise; akılda kalır ancak tahmin edilmesi zor seçtiğiniz parolayı yazıyoruz.

İşlem bu kadar.

Eğer Kafanıza Herhangi birşey takılır ise, bunu bu konu altından bizimle paylaşmayı lütfen ihmal etmeyin. msn_cool

arayuz--- img1

messenger-ss8

http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...#ixzz20tVqVgFv
Etiketler:
  • messenger adresi nasil alinir
  • msn adresi nasil acilir
  • msn nasil alinir ornek
  • nasil msn alinir
  • yeni msn hesabi nasil acilir
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 13 Kasım 2008, 09:55

MSN adresi nasıl alınır?

#2 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
MSN Adresi Almak - Yeni MSN Hesabı Açmak
hellboy-ile-hotmail-i-kesfedin

Merhaba,
Bu seferki yazımızda yeni başlayan kullanıcılar için Nasıl bir Msn adresi edineceklerini ele alacağız.

Msn Messenger (Yeni Adı ile Windows Live Messenger) Günümüzde yaygın olarak kullanmakta olan bir iletişim aracı. Gerek verdiği hizmerlerde ücret talep etmemesi gereksede kullanışlılığı nedeniyle messenger, iş, ev ortamının vazgeçilmez olmasının yanısıra, Arkadaş ortamlarınında da vazgeçilmez. Telefondan yapacağınız sesli konuşmayı bilgisayar ortamında yapabileceğinizi ve üstüne üstük bunu Görüntülü olarak gerçekleştirebileceğinizi biliyormusunuz?

Messenger'da sesli konuşmanın yanısıra herkes tarafından bilinen yazışmadan bahsetmeme bile gerek yok. Birçok ifade gözkırpma paketleri ile duygularınızı belli edebileceğiniz en etkili yol.

Kardeşimden biliyorum, bizim mektup , yakın zamanda ise SMS ile yaptığımız aşk atışmaları artık Messenger'e taşınmış.. msn_tongue

Uzatmıyor ve kısa kesiyorum.

images
Messenger Hesabınız Yokmu ? ( Hemen bir tane edinin! )

Msn Messenger ile yukarıda saadece birkaç özelliğini anlattığımda heycanlananlarınız mutlaka olacaktır. Haydi o zaman, yeni bir messenger hesabı almakla işe başlıyalım. Öncelikle Buraya Tıklayın ve açılan sayfayı istenilen bilgileriniz ile doldurun. Zaten türkçe olan sayfada zorluk çekmeyeceksiniz.

işleminizi tamamladığınızda kendinize akılda kalır, ancak tahmin edilmesi zor bir şifre seçtiğinizden emin olmalısınız..

heeell

Haydi Chat 'e Başlayalım!
( Dostlarınızı Hesabınıza ekleyin! )

Artık bir msn hesabınız var. Şimdi yapmanız gereken bilgisayarınıza Messenger'ı kurmak!

"Bilgisayardan çok anlamıyorum", "daha önce program kurmadım, başkaları hallediyor " Gibi bir durumunuz tabiki söz konusu olabilir. Ancak Bu kurulum bu kadar zor ve karmaşık değil msn_happy.

Öncelikle; Messenger'ı bilgisayarınıza kurmalısınız. Türkçe zahmetsiz ve son sürüm olan Messenger 8.5 Sürümünü Buraya Tıklayarak Bilgisayarınıza inndirebilirsiniz.

Yapmanız gereken, yine türkçe olan bu basit sistemi bilgisayarınıza yüklemek.

Yapmanız Gereken E-posta adresi kısmına , az önce kaydolurken yazdığınız adresi, şifreye ise; akılda kalır ancak tahmin edilmesi zor seçtiğiniz parolayı yazıyoruz.

İşlem bu kadar.

Eğer Kafanıza Herhangi birşey takılır ise, bunu bu konu altından bizimle paylaşmayı lütfen ihmal etmeyin. msn_cool

arayuz--- img1

messenger-ss8

http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...#ixzz20tVqVgFv
Son Düzenleyen Rower; 17 Temmuz 2012 @ 18:34. Sebep: mesaj içeriği değiştirildi.
Rapor Et
Eski 13 Kasım 2008, 09:57

MSN adresi nasıl alınır?

#3 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
https://signup.live.com/signup.aspx?...ollrs=12&lic=1 Burdan İlgili yerleri doldurup yeni msn adresinizi alabilirsiniz
Rapor Et
Eski 13 Kasım 2008, 20:00

Yeni MSN adresi nasıl alabilirim?

#4 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
msn yeni yapmak istiyorum
Rapor Et
Eski 13 Kasım 2008, 20:04

MSN nasıl yapılır?

#5 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
msn nasıl yapılıyo biri bana söyleyebilirmi
Rapor Et
Eski 24 Kasım 2008, 14:42

MSN adresi nasıl alınır?

#6 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
BEN MSN E GIRMEK ISTIYORUM AMA NASIL GIREBILECEGIMI VE NASIL ADRES ALACAGIMI BILMIYORUM
Rapor Et
Eski 24 Kasım 2008, 15:03

MSN adresi nasıl alınır?

#7 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
MSN Adresi Almak - Yeni MSN Hesabı Açmak için tıklayın....

Windows Live Messenger 8.5 FINAL (Windows Live Suite) Msn proğramını indirmek ve bilgi almak için tıklayın...
Rapor Et
Eski 27 Kasım 2008, 20:47

Yeni MSN adresi nasıl alınır?

#8 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
msn adresialamıyorum yaw
Rapor Et
Eski 28 Kasım 2008, 13:56

MSN nasıl alınır?

#9 (link)
AvRıL-AsLı
Ziyaretçi
AvRıL-AsLı - avatarı
msn nası alınıyo burdan yffff
Rapor Et
Eski 28 Kasım 2008, 14:07

MSN adresi nasıl alınır?

#10 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
angel_fairy adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle
.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.225 saniyede (77.58% PHP - 22.42% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 06:05
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi