Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

MSN adresi nasıl alınır?

Gösterim: 82545 | Cevap: 162
  • messenger nasil alinir
  • msn nasil alinir
  • msn nasil alirim
Ziyaretçi
Cevaplanmış   |    13 Kasım 2008 09:49   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

MSN adresi nasıl alınır?

YENİ BİR MSN ADRESİ OLUŞTMAK İSTİYORUM OLMUYOR
En iyi cevap Rower tarafından gönderildi

MSN Adresi Almak - Yeni MSN Hesabı Açmak

Merhaba,
Bu seferki yazımızda yeni başlayan kullanıcılar için Nasıl bir Msn adresi edineceklerini ele alacağız.

Msn Messenger (Yeni Adı ile Windows Live Messenger) Günümüzde yaygın olarak kullanmakta olan bir iletişim aracı. Gerek verdiği hizmerlerde ücret talep etmemesi gereksede kullanışlılığı nedeniyle messenger, iş, ev ortamının vazgeçilmez olmasının yanısıra, Arkadaş ortamlarınında da vazgeçilmez. Telefondan yapacağınız sesli konuşmayı bilgisayar ortamında yapabileceğinizi ve üstüne üstük bunu Görüntülü olarak gerçekleştirebileceğinizi biliyormusunuz?

Messenger'da sesli konuşmanın yanısıra herkes tarafından bilinen yazışmadan bahsetmeme bile gerek yok. Birçok ifade gözkırpma paketleri ile duygularınızı belli edebileceğiniz en etkili yol.

Kardeşimden biliyorum, bizim mektup , yakın zamanda ise SMS ile yaptığımız aşk atışmaları artık Messenger'e taşınmış..

Uzatmıyor ve kısa kesiyorum.

Messenger Hesabınız Yokmu ? ( Hemen bir tane edinin! )

Msn Messenger ile yukarıda saadece birkaç özelliğini anlattığımda heycanlananlarınız mutlaka olacaktır. Haydi o zaman, yeni bir messenger hesabı almakla işe başlıyalım. Öncelikle Buraya Tıklayın ve açılan sayfayı istenilen bilgileriniz ile doldurun. Zaten türkçe olan sayfada zorluk çekmeyeceksiniz.

işleminizi tamamladığınızda kendinize akılda kalır, ancak tahmin edilmesi zor bir şifre seçtiğinizden emin olmalısınız..

Haydi Chat 'e Başlayalım!
( Dostlarınızı Hesabınıza ekleyin! )

Artık bir msn hesabınız var. Şimdi yapmanız gereken bilgisayarınıza Messenger'ı kurmak!

"Bilgisayardan çok anlamıyorum", "daha önce program kurmadım, başkaları hallediyor " Gibi bir durumunuz tabiki söz konusu olabilir. Ancak Bu kurulum bu kadar zor ve karmaşık değil .

Öncelikle; Messenger'ı bilgisayarınıza kurmalısınız. Türkçe zahmetsiz ve son sürüm olan Messenger 8.5 Sürümünü Buraya Tıklayarak Bilgisayarınıza inndirebilirsiniz.

Yapmanız gereken, yine türkçe olan bu basit sistemi bilgisayarınıza yüklemek.

Yapmanız Gereken E-posta adresi kısmına , az önce kaydolurken yazdığınız adresi, şifreye ise; akılda kalır ancak tahmin edilmesi zor seçtiğiniz parolayı yazıyoruz.

İşlem bu kadar.

Eğer Kafanıza Herhangi birşey takılır ise, bunu bu konu altından bizimle paylaşmayı lütfen ihmal etmeyin.

---

http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...#ixzz20tVqVgFv

Blue Blood
13 Kasım 2008 09:55   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
MSN Adresi Almak - Yeni MSN Hesabı Açmak

Merhaba,
Bu seferki yazımızda yeni başlayan kullanıcılar için Nasıl bir Msn adresi edineceklerini ele alacağız.

Msn Messenger (Yeni Adı ile Windows Live Messenger) Günümüzde yaygın olarak kullanmakta olan bir iletişim aracı. Gerek verdiği hizmerlerde ücret talep etmemesi gereksede kullanışlılığı nedeniyle messenger, iş, ev ortamının vazgeçilmez olmasının yanısıra, Arkadaş ortamlarınında da vazgeçilmez. Telefondan yapacağınız sesli konuşmayı bilgisayar ortamında yapabileceğinizi ve üstüne üstük bunu Görüntülü olarak gerçekleştirebileceğinizi biliyormusunuz?

Messenger'da sesli konuşmanın yanısıra herkes tarafından bilinen yazışmadan bahsetmeme bile gerek yok. Birçok ifade gözkırpma paketleri ile duygularınızı belli edebileceğiniz en etkili yol.

Kardeşimden biliyorum, bizim mektup , yakın zamanda ise SMS ile yaptığımız aşk atışmaları artık Messenger'e taşınmış..

Uzatmıyor ve kısa kesiyorum.

Messenger Hesabınız Yokmu ? ( Hemen bir tane edinin! )

Msn Messenger ile yukarıda saadece birkaç özelliğini anlattığımda heycanlananlarınız mutlaka olacaktır. Haydi o zaman, yeni bir messenger hesabı almakla işe başlıyalım. Öncelikle Buraya Tıklayın ve açılan sayfayı istenilen bilgileriniz ile doldurun. Zaten türkçe olan sayfada zorluk çekmeyeceksiniz.

işleminizi tamamladığınızda kendinize akılda kalır, ancak tahmin edilmesi zor bir şifre seçtiğinizden emin olmalısınız..

Haydi Chat 'e Başlayalım!
( Dostlarınızı Hesabınıza ekleyin! )

Artık bir msn hesabınız var. Şimdi yapmanız gereken bilgisayarınıza Messenger'ı kurmak!

"Bilgisayardan çok anlamıyorum", "daha önce program kurmadım, başkaları hallediyor " Gibi bir durumunuz tabiki söz konusu olabilir. Ancak Bu kurulum bu kadar zor ve karmaşık değil .

Öncelikle; Messenger'ı bilgisayarınıza kurmalısınız. Türkçe zahmetsiz ve son sürüm olan Messenger 8.5 Sürümünü Buraya Tıklayarak Bilgisayarınıza inndirebilirsiniz.

Yapmanız gereken, yine türkçe olan bu basit sistemi bilgisayarınıza yüklemek.

Yapmanız Gereken E-posta adresi kısmına , az önce kaydolurken yazdığınız adresi, şifreye ise; akılda kalır ancak tahmin edilmesi zor seçtiğiniz parolayı yazıyoruz.

İşlem bu kadar.

Eğer Kafanıza Herhangi birşey takılır ise, bunu bu konu altından bizimle paylaşmayı lütfen ihmal etmeyin.

---

http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...#ixzz20tVqVgFv
ahmed, The Unique, KisukE UraharA ve 3 kişi bu mesajı beğendi.
Son düzenleyen Rower; 17 Temmuz 2012 18:34. Sebep: mesaj içeriği değiştirildi.
13 Kasım 2008 09:57   |   Mesaj #3   |   
The Unique - avatarı
MsXLabs Üyesi
Kahraman Maraş

43235
4.169 mesaj
https://signup.live.com/signup.aspx?...ollrs=12&lic=1 Burdan İlgili yerleri doldurup yeni msn adresinizi alabilirsiniz
ahmed, KisukE UraharA, ener ve 3 kişi bu mesajı beğendi.
Ziyaretçi
13 Kasım 2008 20:00   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi

Yeni MSN adresi nasıl alabilirim?

msn yeni yapmak istiyorum
Ziyaretçi
13 Kasım 2008 20:04   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi

MSN nasıl yapılır?

msn nasıl yapılıyo biri bana söyleyebilirmi
Ziyaretçi
24 Kasım 2008 14:42   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi

MSN adresi nasıl alınır?

BEN MSN E GIRMEK ISTIYORUM AMA NASIL GIREBILECEGIMI VE NASIL ADRES ALACAGIMI BILMIYORUM
Blue Blood
24 Kasım 2008 15:03   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
MSN Adresi Almak - Yeni MSN Hesabı Açmak için tıklayın....

Windows Live Messenger 8.5 FINAL (Windows Live Suite) Msn proğramını indirmek ve bilgi almak için tıklayın...
ahmed, MesirKentli ve LeqoLas bu mesajı beğendi.
Ziyaretçi
27 Kasım 2008 20:47   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi

Yeni MSN adresi nasıl alınır?

msn adresialamıyorum yaw
AvRıL-AsLı
28 Kasım 2008 13:56   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi

MSN nasıl alınır?

msn nası alınıyo burdan yffff
Blue Blood
28 Kasım 2008 14:07   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
Alıntı
angel_fairy adlı kullanıcıdan alıntı

http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...abi-acmak.html

inceleyiniz..

.
MesirKentli ve LeqoLas bu mesajı beğendi.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

MSN adresi nasıl alınır? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • messenger nasil alinir
  • msn nasil alinir
  • msn nasil alirim
İkinci MSN adresi nasıl alınır?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 30 Temmuz 2010 21:31
Msn'deki robot msn adresi sorununu nasıl çözerim?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 5
Son Mesaj: 16 Haziran 2010 20:33
@co.uk uzantılı MSN adresi nasıl alınır?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 7
Son Mesaj: 22 Şubat 2010 16:28
Özel adla MSN adresi nasıl alınır?
Gönderen: musti26 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 7
Son Mesaj: 1 Ekim 2009 14:00
İngilizce uzantılı MSN adresi nasıl alınır?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 3 Eylül 2009 00:09
Sayfa 0.425 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu