Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

E-posta gelen kutusu neden açılmıyor?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 23 Kasım 2008 (15:24) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
386748 kez görüntülenmiş, 520 cevap yazılmış ve son mesaj 7 Ekim 2014 (17:26) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.97  |  Oy Veren: 38      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 1 Mart 2009, 00:04

Maillerimi neden okuyamıyorum?

#21 (link)
firgani
Ziyaretçi
firgani - avatarı
Mail sayfam açılıyor fakat maillerim açılmıyo dolayısı ile maillerimi okuyamıyorum...bana yardımcı olursanız sevinirim....
Rapor Et
Reklam
Eski 1 Mart 2009, 00:22

#22 (link)
Armen vanbuuren
Ziyaretçi
Armen vanbuuren - avatarı
Alıntı:
firgani adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Mail sayfam açılıyor fakat maillerim açılmıyo dolayısı ile maillerimi okuyamıyorum...bana yardımcı olursanız sevinirim....
Mozilla Firefox Kullanıyor musun ? Kullanıyorsanız Varsayılan Yaparak Dener misin ?
Rapor Et
Eski 8 Mart 2009, 21:37

posta kutusu açılmıyor

#23 (link)
fatihaxoy02
Ziyaretçi
fatihaxoy02 - avatarı
ben posta kutusunu açınca karşıma hep http 400 geçersiz istek diyo
Rapor Et
Eski 8 Mart 2009, 21:53

#24 (link)
SEDEPH
Ziyaretçi
SEDEPH - avatarı
Alıntı:
snadboy adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşlar WLM 2009 ile birlikte varsayılan tarayıcı olarak Firefox kullanıldığında oluşan posta kutusu login sorunu için bir yöntem buldum ve paylaşmak isterim.

Madem Microsoft bize illa ki IE kullanacaksınız diyor napalım bükemediğimiz bileği öpecez Ama tabi ki varsayılan tarayıcımız Firefox'a ihanet de etmicez

1- İlk olarak Firefox eklentilerinden IE Tab eklentisini Firefox'umuza kuruyouz. Bu eklenti Firefox içerisinde gömülü olarak IE çalıştırabilmek içindir.

adim1

Eklenti adresi:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1419

2- IE Tab'ı kurulduktan sonra bizden Firefox'u yeniden başlatmamız istenecektir yeniden başlatıyoruz.

3- Firefox'da Araçlar > IE Tab Seçenekleri'ne geliyoruz.

adim2

4- Karşımıza gelen pencerede Adres kutusuna resimde de gösterdiğim gibi
http://*.live.com/*, http://*.passport.com/* ve http://*.msn.com/* adreslerini listeye ekliyoruz.

adim3

Böylece artık Firefox üzerinden live.com, passport.com veya msn.com'da olan bir sayfa istendiğinde bu sayfa gömülü bir IE içerisinde çalıştırılacak ve posta kutusu sorunu çözülmüş olacaktır.

Ben şu an bu şekilde kullanıyorum ve gayet memnunum. Eğer herkesten olumlu yanıt gelirse ve yöneticiler konuyu sabitlerlerse sevinirim. Herkese kolay gelsin
bunu da bir deneyin ..
Rapor Et
Eski 31 Mayıs 2009, 17:29

E-Postayı açamıyorum, çözümü için yardımcı olur musunuz?

#25 (link)
gldn
Ziyaretçi
gldn - avatarı
msn sayfam acılıyo fakat e posta sayfamı acamıyorum sağ üst köşede sarı kılıt işaretı gosterılıyor sureklı neden acamıyorum 1 haftadan fazkadır boyle lutfen yardım edın
Rapor Et
Eski 3 Haziran 2009, 13:08

#26 (link)
funda55
Ziyaretçi
funda55 - avatarı
posta kutusunu açamıyorım
Rapor Et
Eski 30 Haziran 2009, 10:42

#27 (link)
ELAAAAA
Ziyaretçi
ELAAAAA - avatarı
bendede vardı yenı bişi yaptım normal nete tıklıyorum ordan e postaya girip bakıyorum başka türlü yapamadım
Rapor Et
Eski 3 Temmuz 2009, 09:48

#28 (link)
kardelen_cicegi
Ziyaretçi
kardelen_cicegi - avatarı
Alıntı:
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

İnceleyiniz E-Mail Sorunları

ya da
İnternet Expoler KullaniyorsanızAraçlar>İnternet seçenekleri>gizlilik>seviye Yüksekse Orta Yap Öyle aç Sonra Bir daha yükseltirsiniz

bende yapmak istedim dediğinizi ama benim zaten orta derecede ne yapmam lazım ?
Rapor Et
Eski 3 Temmuz 2009, 10:16

#29 (link)
kardelen_cicegi
Ziyaretçi
kardelen_cicegi - avatarı
Alıntı:
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Varsayılan tarayıcınızın hangisi olduğunu kontrol edin.

Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Internet Seçenekleri ekranına gidin.

Programlar sekmesi altında E-Posta seçeneğinin karşısında "Windows Live Hotmail" işaretli olsun.

dediklerinizi yaptım yine olmadı hesabınız kapatıldı diyor
Rapor Et
Eski 8 Temmuz 2009, 16:45

E posta kutum açılmıyor, ne yapmalıyım?

#30 (link)
ozlemciGİm
Ziyaretçi
ozlemciGİm - avatarı
msan de hotmail uzantılı msanim var.mesenger dan oturum açılıyor ama gelen kutusunu tıkladığımda açılmıyor..yardım ekibinide tıklıyorum orasıda açılmıyor. hiç bir kutucuk açılmıyor.ve msn giriş sayfasından oturumu tekrar açıp oradan mesajlarıma bakabiliyorum bu acaba neden olabilir..lütfen yardımcı olun windows live plus yüklü 9. sürüm
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
E-posta gelen kutusu neden açılmıyor? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Blue Blood Forum: Site ve Forum Hakkında
Cevap: 29
Son Mesaj: 10 Nisan 2014 18:44
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 55
Son Mesaj: 26 Ağustos 2013 18:44
Gönderen: CiTY Forum: Soru-Cevap
Cevap: 28
Son Mesaj: 28 Mart 2012 11:18
Gönderen: archc2626 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 30 Ağustos 2009 04:08
Gönderen: Doqal Forum: Arşive Kaldırılan Konular
Cevap: 1
Son Mesaj: 30 Eylül 2008 11:36
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.137 saniyede (67.51% PHP - 32.49% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 12:38
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi