PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > E-posta gelen kutusu neden açılmıyor?
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi15:24, 23 Kasım 2008 
msn de e posta gelen kutumu açıyorum ama gelen mesajlarım açılmıo neden olabilir ?
En iyi cevap NeutralizeR tarafından gönderildi

Windows işletim sisteminizi güncelleştirin. Internet Explorer sürümünüzü yükseltin. Sisteminizi hatalı kodlara karşı taratın. Gelen kutunuzdaki mesajları açmak için Firefox gibi alternatif bir tarayıcıyı deneyin.
Benzer Konular:
Etiketler:
  • e posta gelen kutusu acilmiyor
  • gelen kutusu acilmiyor
  • maillerim
Cevap
fadedliver15:32, 23 Kasım 2008 
İnceleyiniz E-Mail Sorunları

ya da
İnternet Expoler KullaniyorsanızAraçlar>İnternet seçenekleri>gizlilik>seviye Yüksekse Orta Yap Öyle aç Sonra Bir daha yükseltirsiniz
Cevap
Ziyaretçi15:30, 2 Aralık 2008 
messenger e giriyorum sonra sistem den maillerime bakmak için mail lerimin olduğu ikona tıklıyorum ve mail sayfam açılmıyor. ama hotmail.com dan deniyorum açabiliyorum. msn plus yüklü ama onunla ilgili olduğunu sanmıyorum. baska bilgisayarda açıyor çünkü. kendi bilgisayarımda messenger açtıktan sonra deniyorum maillerim açılmıyor. sayfa kitleniyor ve normal bir internet sayfasıda açmıyor. kitlene sayfayı kapatıp 3-4 dakika bekledikten sonra normal internet sayfasına girebiliyorumm.. wista kullanıyorumm ve bastan yükledimmm i. exp 7 war sorunu çözemiyorummm lütfen yardım edin.
Cevap
Keten Prenses22:56, 3 Aralık 2008 
açıkçası sorunun çözümünü bilmiyorum ama kendi deneyimlerimi paylaşmak istedim. aynı durumu uzunca bir süre bende yaşadım e-posta ikonundan değilde msn sayfasından baktım maillerime. fakat daha sonra nod 32 kurup tarattıktan sonra herhangi bir işlem yapmadan sorunum çözüldü. sorunu adlandıramasamda en azından deneyimlerimi paylaşmak istedim.. kolay gelsin
Cevap
muhammet515018:55, 17 Aralık 2008 
msn gelen kutusu acılmıyor
Cevap
Keten Prenses23:11, 17 Aralık 2008 
Sign In
adresinden postalarınıza erişebilirsiniz
Cevap
Ziyaretçi20:31, 9 Ocak 2009 
ya e_postan düne kadar açılıyodu ama artık açılmıyo neden acaba bi yardımcı olurmusunuz?
Cevap
Ziyaretçi16:55, 14 Ocak 2009 
merhabalar msn e*postadaki iletilerim açılmıyor.ne yapmam gerek bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler
Cevap
Ziyaretçi20:20, 14 Ocak 2009 
ya bu msn 9 versiyonunda benim e posta gelen kutusunu açamıyorum karmaşık biraz yardımcı olurmusunuz acele lütfen??
Cevap
levent171717:15, 18 Ocak 2009 
slm.gecen gün yeni messengeri yükledim gayet normal calısıyodu fakat sonra gelen posta kutumun üzerine tıkladıgım da e-posta kutumun acılmadıgını farketim bişeyler yapmaya calıstım ama olmadı sonra sildim yükledim tekra aynı sorun devam ediyodu tekrar sildim hem program files dan hemde denetim masasından program ekle aldırdan sildim.şimdi tekrar yüklemeye calısıyorum çalıstır yapıyorum bu programlar zaten bilgisayarınızda var diyo fakat hiçbir yerde yok başlat menüsünden arama motruna yazıyorum cıkmıyo ne yapıcam nasıl düzelticem lütfen biri bana yardım etsin((
Cevap
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama