Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

E-posta gelen kutusu neden açılmıyor?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 23 Kasım 2008 (15:24) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
371574 kez görüntülenmiş, 519 cevap yazılmış ve son mesaj 20 Eylül 2013 (13:08) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.82  |  Oy Veren: 34      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 23 Kasım 2008, 15:24

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
msn de e posta gelen kutumu açıyorum ama gelen mesajlarım açılmıo neden olabilir ?
En iyi cevap NeutralizeR tarafından gönderildi

Windows işletim sisteminizi güncelleştirin. Internet Explorer sürümünüzü yükseltin. Sisteminizi hatalı kodlara karşı taratın. Gelen kutunuzdaki mesajları açmak için Firefox gibi alternatif bir tarayıcıyı deneyin.
Benzer Konular: Etiketler:
  • e posta gelen kutusu acilmiyor
  • e postama nasil bakarim
  • gelen kutusu acilmiyor
  • messenger gelen kutusu acilmiyor
  • msn giris sayfasi acilmiyor
Rapor Et
Reklam
Eski 23 Kasım 2008, 15:32

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
İnceleyiniz E-Mail Sorunları

ya da
İnternet Expoler KullaniyorsanızAraçlar>İnternet seçenekleri>gizlilik>seviye Yüksekse Orta Yap Öyle aç Sonra Bir daha yükseltirsiniz
Rapor Et
Eski 2 Aralık 2008, 15:30

Live Messenger'de mail sayfasını açamıyorum, neden olabilir?

#3 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
messenger e giriyorum sonra sistem den maillerime bakmak için mail lerimin olduğu ikona tıklıyorum ve mail sayfam açılmıyor. ama hotmail.com dan deniyorum açabiliyorum. msn plus yüklü ama onunla ilgili olduğunu sanmıyorum. baska bilgisayarda açıyor çünkü. kendi bilgisayarımda messenger açtıktan sonra deniyorum maillerim açılmıyor. sayfa kitleniyor ve normal bir internet sayfasıda açmıyor. kitlene sayfayı kapatıp 3-4 dakika bekledikten sonra normal internet sayfasına girebiliyorumm.. wista kullanıyorumm ve bastan yükledimmm i. exp 7 war sorunu çözemiyorummm lütfen yardım edin.
Rapor Et
Eski 3 Aralık 2008, 22:56

#4 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
açıkçası sorunun çözümünü bilmiyorum ama kendi deneyimlerimi paylaşmak istedim. aynı durumu uzunca bir süre bende yaşadım e-posta ikonundan değilde msn sayfasından baktım maillerime. fakat daha sonra nod 32 kurup tarattıktan sonra herhangi bir işlem yapmadan sorunum çözüldü. sorunu adlandıramasamda en azından deneyimlerimi paylaşmak istedim.. kolay gelsin
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2008, 18:55

MSN gelen kutusu neden açılmıyor olabilir?

#5 (link)
muhammet5150
Ziyaretçi
muhammet5150 - avatarı
msn gelen kutusu acılmıyor
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2008, 23:11

#6 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Sign In
adresinden postalarınıza erişebilirsiniz
Rapor Et
Eski 9 Ocak 2009, 20:31

#7 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
ya e_postan düne kadar açılıyodu ama artık açılmıyo neden acaba bi yardımcı olurmusunuz?
Rapor Et
Eski 14 Ocak 2009, 16:55

MSN e-posta iletileri açılmıyor, çözümü nedir?

#8 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
merhabalar msn e*postadaki iletilerim açılmıyor.ne yapmam gerek bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler
Rapor Et
Eski 14 Ocak 2009, 20:20

MSN e-posta iletilerini açamıyorum

#9 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
ya bu msn 9 versiyonunda benim e posta gelen kutusunu açamıyorum karmaşık biraz yardımcı olurmusunuz acele lütfen??
Rapor Et
Eski 18 Ocak 2009, 17:15

Msn 'in son sürümünü yükledim, mail kutusu açılmıyor, ne yapmalıyım?

#10 (link)
levent1717
Ziyaretçi
levent1717 - avatarı
slm.gecen gün yeni messengeri yükledim gayet normal calısıyodu fakat sonra gelen posta kutumun üzerine tıkladıgım da e-posta kutumun acılmadıgını farketim bişeyler yapmaya calıstım ama olmadı sonra sildim yükledim tekra aynı sorun devam ediyodu tekrar sildim hem program files dan hemde denetim masasından program ekle aldırdan sildim.şimdi tekrar yüklemeye calısıyorum çalıstır yapıyorum bu programlar zaten bilgisayarınızda var diyo fakat hiçbir yerde yok başlat menüsünden arama motruna yazıyorum cıkmıyo ne yapıcam nasıl düzelticem lütfen biri bana yardım etsin((
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.174 saniyede (71.20% PHP - 28.80% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 22:36
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi