PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > MSN'de gizli soru nasıl değiştirilir?
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi13:36, 26 Kasım 2008 
msnmin parolasını bir arkadaşıma vermiştim sonra dün sinirlenip parolamı deyiştirdim sonra şimdi ise hatırlamıyorum bana yardım edin nasıl deiştiricem gizli soru bölümüne nasıl gircem ? not benim bilgisayırm msnin altındabulunan parolanızı unuttunuzmu kısmına girmiyor
En iyi cevap Keten Prenses tarafından gönderildi

neden ''parolanızı unuttunuz mu ''kısmını göremediğini anlayamadım. aşağıdaki linke tıkla orada ''parolamı unuttum ''önermesi var. oradan gizli sorunu yazarak şifreni değiştirebilirsin..olmazsa tekrar cevap yazın lütfen

msn oturum açma
Benzer Konular:
Etiketler:
  • msn gizli yanit nerden degistirilir
Cevap
Keten Prenses13:41, 26 Kasım 2008 
neden ''parolanızı unuttunuz mu ''kısmını göremediğini anlayamadım. aşağıdaki linke tıkla orada ''parolamı unuttum ''önermesi var. oradan gizli sorunu yazarak şifreni değiştirebilirsin..olmazsa tekrar cevap yazın lütfen

msn oturum açma
Cevap
Bakteri13:42, 26 Kasım 2008 
Hotmail hesabınızın gizli sorusunu ve cevabını değiştirebilmek için, Hotmail hesabınıza girin ve sağ üst kısımdaki “Options” linkine tıklayın..
Açılan sayfada bulunan “View and edit your personal information” linkine tıklayın. Açılacak sayfada question bölümüne girip change linkine tıklayın . Daha sonra çıkacak ekranda gizli soru ve cevabınızı değiştirrebilirsiniz
Cevap
ahmed13:54, 26 Kasım 2008 
http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...ght=gizli+soru
Cevap
seFa_7814:30, 6 Aralık 2008 
MSN'de gizli sorumu nasıl değiştirebilirim?Öğrenmek istiyorum...x(
Cevap
CrasHofCinneT03:02, 7 Aralık 2008 
http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...egistirin.html
Buyrun bu konuya bakın.
Cevap
Ziyaretçi04:09, 21 Ocak 2009 
bana yardımcı olursanız sevinirim gizliyanıtımı ve şifremi unutum msn mi açamıyorum napmalıyım
Cevap
sasgign18:56, 8 Şubat 2009 
merhaba yha ben gizli sorumu nasıl deiştirebilirimmm
Cevap
UnknowN19:00, 8 Şubat 2009 
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı:

msn oturum açma
Bakteri adlı kullanıcıdan alıntı:
Hotmail hesabınızın gizli sorusunu ve cevabını değiştirebilmek için, Hotmail hesabınıza girin ve sağ üst kısımdaki “Options” linkine tıklayın..
Açılan sayfada bulunan “View and edit your personal information” linkine tıklayın. Açılacak sayfada question bölümüne girip change linkine tıklayın . Daha sonra çıkacak ekranda gizli soru ve cevabınızı değiştirrebilirsiniz
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı:
http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...ght=gizli+soru
İnceleyiniz...
Cevap
merve22:00, 10 Mart 2009 
ya ben gizli yanıtımı da şifremide unuttum nasıl düzeltebilirim ikisinide
Cevap
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama