Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Lise birinci sınıftan başka bir okula geçiş nasıl yapılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Damla Olcaner tarafından 17 Aralık 2008 (19:04) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
39679 kez görüntülenmiş, 99 cevap yazılmış ve son mesaj 9 Ocak 2014 (20:00) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.67  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 17 Aralık 2008, 19:04

#1 (link)
Damla Olcaner
Ziyaretçi
Damla Olcaner - avatarı
lise 1'den başka bir okula geçiş nasıl oluyor?
En iyi cevap Keten Prenses tarafından gönderildi

daha öncedende cevapladım sorunuzu hatta öncesinde teknik liseye geçmek istediğinzi yazmıştınız yanılmıyorsam.. çok araştırarak cevaplamıştım onu oysa.. ne için sorularınızın yanıtlarınızı takip etmiyorsunuz?
Rapor Et
Reklam
Eski 17 Aralık 2008, 19:10

#2 (link)
Damla Olcaner
Ziyaretçi
Damla Olcaner - avatarı
lise birden başka bir okula geçiş nasıl oluyor
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2008, 20:25

lise 1.sınıftan başka bir okula nasıl geçebilirim?

#3 (link)
Damla Olcaner
Ziyaretçi
Damla Olcaner - avatarı
ya bunu bilmiorm.Bana açıklar mısınız lütfen?
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2008, 20:34

Ankara'daki ticaret meslek liseleri hakkında bilgi verir misiniz?

#4 (link)
Damla Olcaner
Ziyaretçi
Damla Olcaner - avatarı
ya ben anadolu meslekten ticarete geçmek istiorm da bana yardımvı olun nooooooolllluuuurrr
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2008, 20:37

#5 (link)
musty1225
Ziyaretçi
musty1225 - avatarı
ANKARAALTINDAĞAnafartalar Anadolu Tic. ve Tic. Meslek Lisesi3123124570ANKARAALTINDAĞAnkara Ticaret Meslek L. ve And. Ticaret Mes.Lis.3123124516ANKARAALTINDAĞIMKB Ticaret Meslek Lisesi3123760250ANKARABEYPAZARIBeypazarı Ticaret Meslek Lisesi3127632603ANKARAÇANKAYAAkdere Ticaret Meslek Lisesi3123191140ANKARAÇANKAYAAyrancı Tic.Mes.Lis ve Aks Tic Lis.3124260234ANKARAÇANKAYACumhuriyet And.Tic Mes Lis.ve Tic.Mes.Lis.3122294412ANKARAÇUBUKÇubuk Ticaret Meslek Lisesi3128371505ANKARAETİMESGUTEtimesgut Ticaret ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi3122446357ANKARAKEÇİÖRENAydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi3123173527ANKARAKEÇİÖRENYamantürk Ticaret Meslek Lisesi3123785161ANKARAKIZILCAHAMAMKızılcahamam Ticaret Meslek Lisesi3127360038ANKARAMAMAKYunus Emre Ticaret Meslek Lisesi3123702774ANKARAPOLATLIPolatlı Tic.Meslek Lis.ve And. Tic. Mes.L.3126232440ANKARASİNCANAhmet Andiçen Ticaret Meslek Lisesi3122721717ANKARASİNCANSincan IMKB Tic.Mes.Lis.3122638683ANKARAŞEREFLİKOÇHİSARŞereflikoçhisar Ticaret ve Anadolu Tic. Mes. Lis.i3126870393ANKARAYENİMAHALLEBatıkent Ş.Evliyagil TML.,ATML. ve And. İletişim Mes. Lisesi3122783380ANKARAYENİMAHALLEYenimahalle Ticaret ve Anadolu Ticaret Meslek Lis.3123158070
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2008, 20:40

#6 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
şu anda okuduğunuz okuldan (ayrılmak istediğiniz okuldan)tasdiknamenizi idareden alıyorsunuz. ve gitmek istediğiniz okul idaresine elinizdeki tasdiknameyi veriyorsunuz. sınavlı bir okulsa geçiş ve kontenjan şartları aranır. eğer denklik gerektirmeyen bir okulsa direk elinizdeki tasdiknameyle gidebilirsiniz. en sağlıklı bilgi için lütfne tam olarak okul bilgileri veriniz
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2008, 20:45

#7 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Alıntı:
Damla Olcaner adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ya ben anadolu meslekten ticarete geçmek istiorm da bana yardımvı olun nooooooolllluuuurrr
yönetmeliklere göre anadolu meslek lisesi ve ticaret lisesi denk değil. ama okul idareleriyle görüşürseniz belki bir ortak yol bulunabilir.. ama dediğim gibi elinizdeki tasdiknamede zaten gidebileceğiniz okullar belirtilecek. idarenin sizi yönlendirmesi gerekli..
Rapor Et
Eski 24 Aralık 2008, 19:40

Lise 1'den başka bir okula geçmek nasıl oluyor?

#8 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Lise 1'den başka bir okula geçmek nasıl oluyor?Anlatır mısınız lütfen?
Rapor Et
Eski 25 Aralık 2008, 00:15

#9 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
daha öncedende cevapladım sorunuzu hatta öncesinde teknik liseye geçmek istediğinzi yazmıştınız yanılmıyorsam.. çok araştırarak cevaplamıştım onu oysa.. ne için sorularınızın yanıtlarınızı takip etmiyorsunuz?
Rapor Et
Eski 6 Ağustos 2009, 13:13

#10 (link)
esra bolat
Ziyaretçi
esra bolat - avatarı
ben alanyada okuyorum lise 1e yeni geçtim ama tercihlerimde manawgat anadolu turizmcilikwe otelcilik lisesini yazmadım ama şimdi manawgata yerleşiyoruz benim puanımda manawgattaki anadolu lisesini tutuyor ama tercih yapmadım bu liseye nasıl girebilirim nolur bana yardımcı olun şimdiden teşşekkür ediyorum
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.194 saniyede (73.46% PHP - 26.54% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 09:53
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi