Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Alınamayan rapor parası nasıl temin edilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 17 Aralık 2008 (21:56) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
190749 kez görüntülenmiş, 486 cevap yazılmış ve son mesaj 17 Mart 2014 (19:37) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 17 Aralık 2008, 21:56

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
5 aydır rapor parası gelmedi
En iyi cevap The Unique tarafından gönderildi

Paranızın yatıp yatmadığını http://saglik.ssk.gov.tr/IsgoremezlikTeyit/kontrol.faces den takip edebilirsiniz. Yukarıdaki linkin çalışmaması durumunda www.ssk.gov.tr devredilen kurum uygulamalarından SSK seçilir. Açılan pencerede e- sağlık Giriş seçildikten sonra İnteraktif uygulamalar penceresi karşınızdadır. İnteraktif uygumla penceresinden sistem müdürlükleri iş göremezlik ödeme görme kısmından takip edebilirsiniz.
TC kimlik numarası veya Sicil Numarası ile yapılan sorgulama sonucunda kayıt bulunamadı yazısı görülürse işleminizin henüz bitmediği ve paranızın PTT’ye aktarılmadığını söylemektedir.
Konu ile ilgili daha fazla yardım için bağlı bulunduğunuz Sigorta Müdürlüğünü aramanız yeterlidir.
İlgili muhasebe ödeme sistemi değiştiğinden Türkiye genelinde bu sıkıntı yaşanıyor ilerki günlerde sorun çözülecek deniliyor.Rapor paraları raporun bittiği tarihe mütakiben yatıyor bilginize...

Daha fazlası için sosyal güvenlik kurumunun bilgi edinme sitesine yazın size elbet bir cevap gelecektir >>>> Sosyal Güvenlik Kurumu - Bilgi Edinme
Benzer Konular: Etiketler:
  • rapor param hala yatmadi
  • rapor param yatmadi
  • rapor parami alamiyorum
  • rapor parasi kac gunde yatar
  • rapor parasini alamiyorum
Rapor Et
Reklam
Eski 17 Aralık 2008, 22:05

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
ssk lı mısınız.sosyal güvenceniz nedir? daha çok ayrıntı yazarsanız. sizi bilgilendireceğim.
Rapor Et
Eski 9 Şubat 2009, 20:00

#3 (link)
vedat27
Ziyaretçi
vedat27 - avatarı
selam aynı sorun bende de var 10.2008 tarihinden beri diş param yatacak SSK lıyım. bana evrak takip için bir numara verdiler ama internetten nerden sorgu yapacağımı bulamadım. bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum..
Rapor Et
Eski 9 Şubat 2009, 23:26

#4 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Alıntı:
vedat27 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

selam aynı sorun bende de var 10.2008 tarihinden beri diş param yatacak SSK lıyım. bana evrak takip için bir numara verdiler ama internetten nerden sorgu yapacağımı bulamadım. bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum..
Paranızın yatıp yatmadığını http://saglik.ssk.gov.tr/IsgoremezlikTeyit/kontrol.faces den takip edebilirsiniz. Yukarıdaki linkin çalışmaması durumunda www.ssk.gov.tr devredilen kurum uygulamalarından SSK seçilir. Açılan pencerede e- sağlık Giriş seçildikten sonra İnteraktif uygulamalar penceresi karşınızdadır. İnteraktif uygumla penceresinden sistem müdürlükleri iş göremezlik ödeme görme kısmından takip edebilirsiniz.
TC kimlik numarası veya Sicil Numarası ile yapılan sorgulama sonucunda kayıt bulunamadı yazısı görülürse işleminizin henüz bitmediği ve paranızın PTT’ye aktarılmadığını söylemektedir.
Konu ile ilgili daha fazla yardım için bağlı bulunduğunuz Sigorta Müdürlüğünü aramanız yeterlidir.
Rapor Et
Eski 28 Ağustos 2009, 09:48

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
rapor paramı nasıl alabilirim
Rapor Et
Eski 28 Ağustos 2009, 14:56

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
17/07/2008 tarihindeki raopr paramın şahsım tarafına ne zaman yatacağını sormak istiyoırum
Rapor Et
Eski 28 Ağustos 2009, 16:12

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ssk çalışanım 4 aydır rapor parasını alamadım iş başı 22.04 2009 tarih
Rapor Et
Eski 28 Ağustos 2009, 21:25

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
siz nediyosunun ben en son 1972 baş vurmuştum daha alamadım xD
Rapor Et
Eski 30 Ağustos 2009, 01:06

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
ssk rapor parası sorgulama
merhabalar rapor paramı internetten yatıp yatmadıgımı nasıl ögrenebilirim
yardımcı olursanız sevinirim teşekürler
Rapor Et
Eski 30 Ağustos 2009, 02:50

#10 (link)
αℓσηє ιη тнє ∂αяк
ICE-MAN - avatarı
Bende aynı durumun içerisindeyim verilen numaradan net üzerinden yapılan kontrolde kayıt bulunamadı diye sonuç alınıyor ve benimde yaklaşık 5 ay oldu..

bu durumla ilgili bulunduğunuz ilin ilçenin veya semtin sosyal sigortalar kurumuna gittiğiniz gün tarihli vizite kağıdı ve eğer iş kazası ise kaza raporu yada tutanağı ile gittiğinizde size yardımcı olacaklardır.. Bursa da perşembe ve cuma günleri işlem yapılmıyor diğer şehirlerinkini bilmiyorum..

sonuca ancak sosyal sigortalar kurumuna baş vurarak ulabilirsiniz

kolay gelsin şimdiden.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.166 saniyede (68.01% PHP - 31.99% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 12:25
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi