PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bilgisayardaki yazıları nasıl büyütebilirim?
İlk...345 67...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir18:39, 28 Ocak 2011 
arkadaşlar ctrl shift ve + tusuna basarsanız düzelio =)
Cevap
Misafir13:15, 1 Şubat 2011 
FACEBBOK SAYFASI KÜÇÜLDÜ NASIL BÜYÜTÜRÜM
Cevap
The Unique13:28, 1 Şubat 2011 
Masaüstüne sağ tıklayıp özelliklere girin ordan Ayarlar sekmesini tıklayıp ekran çözünürlüğümden yazı fontunu büyütebilirsiniz yada Masaüstüne sağ tıklayıp özelliklere girin ordan Görünüm sekmesini tıklayıp efektler butonuna tıklayıp Büyük simge kullan kutucuğunu işaretleyip tamam diyin. Aşağıda Resimli anlatım olarak mevcut

Cevap
Misafir14:20, 2 Şubat 2011 
ben bi siteden yazıları büyültmek istiyorum mesela ; ' elma ' tek bi kelimeyi nasıl büyültebilirim ?
Cevap
Misafir19:53, 2 Şubat 2011 
arkadaşlar web sayfam yani gireceğim intenet sitem (facebook) küçücük nasıl büyültebilirim cevap yazrmısınız?
Cevap
cüneyt211820:08, 3 Şubat 2011 
benim de interneti açınca yazı büyüyor ya nasıl düzeltebilirim cevabını çabuk yollarsanuız sevinirim kolay gelsin
Cevap
Daisy-BT20:22, 3 Şubat 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
arkadaşlar web sayfam yani gireceğim intenet sitem (facebook) küçücük nasıl büyültebilirim cevap yazrmısınız?
cüneyt2118 adlı kullanıcıdan alıntı:
benim de interneti açınca yazı büyüyor ya nasıl düzeltebilirim cevabını çabuk yollarsanuız sevinirim kolay gelsin

Ctrl tuşuna basılı tutarak mausu kaydırın yazı boyutu ileri veya geri hareketinizle büyüyecek yada küçültecektir.

Ayrıca;

Mozilla için ;
Sayfadaki sekmeden >> Görünüm >> Metin Boyutu >>> Yazı Boyutunu Büyüt

Explorer için >> Sayfa >>> Metin Boyutu >> Orta,büyük,küçük
Cevap
Misafir15:22, 4 Şubat 2011 
mozilla firofoxdan facebook a girince yazılar küçük çıkıyo yazdığınız her şeyi denedim ama olmadı ne yapmalıyım?
Cevap
Daisy-BT20:47, 4 Şubat 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
mozilla firofoxdan facebook a girince yazılar küçük çıkıyo yazdığınız her şeyi denedim ama olmadı ne yapmalıyım?

Sorununuz büyük ihtimalle mouse ile ilgilidir.

Ctrl tuşuna basılı tutarak mausu kaydırın yazı boyutu ileri veya geri hareketinizle büyüyecek yada küçültecektir.
Cevap
Misafir11:48, 12 Şubat 2011 
lütfen yardım edin hiç bir yaz okunmuyor kardeşim tuşlara bastı ve küçüldü hangi tuşkldardan büyütülebiliyor...
Cevap
İlk...345 67...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama