Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Bilgisayardaki yazıları nasıl büyütebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda misafir 98 tarafından 18 Aralık 2008 (10:08) tarihinde açılmıştır.
332973 kez görüntülenmiş, 111 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Mart 2014 (18:11) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 18 Aralık 2008, 10:08

#1 (link)
misafir 98
Ziyaretçi
misafir 98 - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar annem pcdeki yazıları örnegın msn penceresindeki yazı tipini değiştirmek istediginde bile gözlüğünü kullanması gerekiyor ben pc deki tum yazıları büyütmek için program arıyorum ya da bu xp de mumkun mu yanı yazıları gözlüksüz okuyabilir mi buyuteç programı indirdim kendine ama oda pencereden mause nin gittiği yeri görüyorsun sıkıcı oluyor annem istiyor ki ekrandaki herseyı rahatlıkla görebilsin umarım derdimi anlatabilmişimdir bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
En iyi cevap Kral_Aslan tarafından gönderildi

Masaüstüne sağ tıklayıp özelliklere girin ordan Ayarlar sekmesini tıklayıp ekran çözünürlüğümden yazı fontunu büyütebilirsiniz yada Masaüstüne sağ tıklayıp özelliklere girin ordan Görünüm sekmesini tıklayıp efektler butonuna tıklayıp Büyük simge kullan kutucuğunu işaretleyip tamam diyin. Aşağıda Resimli anlatım olarak mevcut

Ek 17171

Ek 17172
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 18 Aralık 2008, 10:27

#2 (link)
MsXTeam
Kral_Aslan - avatarı
Masaüstüne sağ tıklayıp özelliklere girin ordan Ayarlar sekmesini tıklayıp ekran çözünürlüğümden yazı fontunu büyütebilirsiniz yada Masaüstüne sağ tıklayıp özelliklere girin ordan Görünüm sekmesini tıklayıp efektler butonuna tıklayıp Büyük simge kullan kutucuğunu işaretleyip tamam diyin. Aşağıda Resimli anlatım olarak mevcut

Gerçek boyutunda görüntülemek için resme tıklayın.

Adı:  pc1.JPG
Gösterim: 1390
Boyutu:  37.2 KB

Gerçek boyutunda görüntülemek için resme tıklayın.

Adı:  ps2.JPG
Gösterim: 1376
Boyutu:  23.4 KB
Rapor Et
Eski 11 Eylül 2009, 20:46

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BİLGİSAYARIMIN EKRANINDAKİ YAZILARI NASIL BÜYÜTE BİLİRİM
Rapor Et
Eski 24 Ekim 2009, 16:55

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ekrandaki yazıları nasıl büyültebilirim
Rapor Et
Eski 16 Kasım 2009, 15:48

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Masa üstündekileri büyültmek için masa üstünde sağa tıklayıp ordan görünüme girip büyültebilirsin , internettekiler için de CTRL + MAUSE ' nin ortasındaki ( sayfaları aşağı yukarı yapmak için kullandığımız topu ) topu CTRL ' ye basılı tutarak aşağı yukarı yapınca yazıları büyültüp küçültebilirsiniz . O top yoksa ya da anlamadıysanız internetin üstündeki görünüme tıklayın ve oradan da MAUSE ' yi metin boyutunun üstüne getirin oradan istediğiniz gibi büyültüp küçültebilirsiniz.
Rapor Et
Eski 30 Kasım 2009, 14:28

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
ekrandaki yazilari buyutme
FOCEBOKTAKİ YAZILARI NASIL BÜYÜTCEZ
Rapor Et
Eski 9 Aralık 2009, 21:53

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
[QUOTE]bilgisayardaki yazilari buyutmek istiyorum ama beceremedim yardımcı olursanız sevinirim bekliyorum
Rapor Et
Eski 9 Aralık 2009, 22:02

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
[QUOTE]ekrandaki yazilari bilgisayardaki yazıların hesini büyütmek istiyorum nasıl yapa bilirim bilmiyorum
Rapor Et
Eski 9 Aralık 2009, 22:09

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ekrandaki yazıların hepsi küçük gösteriyor nasıl büyüte bilirim ekranda hiç birşeyi okuyamıyorum en doğrusunu yazarmısınız bekliyorum
Rapor Et
Eski 2 Ocak 2010, 17:31

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
ekrandaki yazilari buyutme

google kutusuda dahil tüm yazılar küçüldü.ctrl shift ve - tuşuna basmıştım.büyütmek için ne yapmalıyız
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.189 saniyede (68.07% PHP - 31.93% MySQL) 18 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 17:11
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi