Arama

Ses ayarları nasıl yüklenir? - Sayfa 10

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Haziran 2014 Gösterim: 94.005 Cevap: 128
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2011       Mesaj #91
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ses ayarını yapamıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
__m - avatarı
__m
Ziyaretçi
21 Mart 2011       Mesaj #92
__m - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar son zamanlarda REALTEK HD Audio YOneticisi ayarlarm bozulmustur geri yerine getirmek istiyorm fakat ayarlarını tamamen unuttum bana bir ayarlarının nasıl olacağı hakkında bilgi verirmisniz..
ornk.. bazı muzikler sanki basvarmıs qbi gidp gidp geliyor ornek wolf cross counter gibi oyunlarda ses gidip gidip geliyor yardm edn arkadaslar lutfen ltfn ltfn ltfn ltfn ulasmak isteyener buraya yanıt olarak yazabilir yada asicocuk0632@hotmail.com ekleyebilirsiniz tekşkürler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2011       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yh ses yok pcde nasıl yukleyebılırım lutfen yardım + rep verıcem sımdıden tsk
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
21 Mart 2011       Mesaj #94
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
__m adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar son zamanlarda REALTEK HD Audio YOneticisi ayarlarm bozulmustur geri yerine getirmek istiyorm fakat ayarlarını tamamen unuttum bana bir ayarlarının nasıl olacağı hakkında bilgi verirmisniz..
ornk.. bazı muzikler sanki basvarmıs qbi gidp gidp geliyor ornek wolf cross counter gibi oyunlarda ses gidip gidip geliyor yardm edn arkadaslar lutfen ltfn ltfn ltfn ltfn ulasmak isteyener buraya yanıt olarak yazabilir yada asicocuk0632@hotmail.com ekleyebilirsiniz tekşkürler

Saatin yanındaki REALTEK HD Audio simgesine tıkla ekolayzer ayarlarında ''sıfırla'' olması gerekiyor ona tıklayarak eski haline getirebilirsin yankı ve efekt seçeneklerinde birini açmışındır örnek banyoı Msn Grin

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yh ses yok pcde nasıl yukleyebılırım lutfen yardım + rep verıcem sımdıden tsk

Ses kartı onboard ise ki büyük bir ihtimal öyledir anakartınızın marka ve modeline göre ses sürücüsünü ,indirip kumalısınız yada elinizde anakartınızın CD si varsa onda vardır zaten.

Ses kartı harici ise onunda marka modelini nette araratarak sürüsünü indirip kurmalsınız.

Tüm bunlar tammsa ve hala ses gelmiyorsa PC de donanımsal bir arıza vardır.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2011       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Slm ArkadasLAr Ben ŞArkı Yapıyorum Ama Programda Tum Sesi Alıo Onceden boyle Bir Sıkıntım Yoktu KArdesim Ses Ayarlarıyla oynamıs şimdi duzeltemıyorum o kadar çok ugrastım yapamadım yarımcı olmak isteyen olursa.serkan_kuslu@hotmail.com yada www.facebook./simon.styla
Şimdiden Tesekkur Ederim iyi aksamlar HayırLı GunLer..!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Nisan 2011       Mesaj #96
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SlmKardeşim Bilgisayara Format Atmış SesCam Ms ik HiçbşeyYok Nasılve Nerden apabiirim Acil Yardım Plase...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2011       Mesaj #97
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Msı Micro Star indirdim ancak sees yok hala
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mayıs 2011       Mesaj #98
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nolur ses gelsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2011       Mesaj #99
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarın ses aygıtı yok e benim kartımda yok ne yapcam hr yolu denedim ama malesef olmuyo yardım edin ne olur yaaaaaaaaaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2011       Mesaj #100
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı

Ses ayarlarınızın çalışması için öncelikle Ses kartınızın sürücüsünü (Driver) yüklemeniz gerekiyor.

Onboard(Tümleşik) ses kartı kullanıyorsanız bize anakartınızın marka ve modelini söyleyin yardımcı olalım.

Anakartınız ve sisteminiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için;
Everest Ultimate Edition 2006

C-Media Mixer olmuş eskiden ses ayarı simgesi böle bi ses simgesi vardı şimdi daha değişik bişey gelmiş bana yardımcı olurmusunuz ses simge sini değiştirmek istiyom nasıl yapacam