Arama

Ses ayarları nasıl yüklenir? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Haziran 2014 Gösterim: 94.006 Cevap: 128
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2010       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gelişmiş ses ayarını nasıl yüklerim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2010       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
anycool s860m
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2010       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ses ayarı yükleyemedim nasıl yüklenir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2010       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
P5KPL-AM SE
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2010       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
format attım ama ses cıkmıyor
FELOO - avatarı
FELOO
Ziyaretçi
3 Mayıs 2010       Mesaj #56
FELOO - avatarı
Ziyaretçi
ASUS P5GC-MX SES KARTI YÜKLÜYEMIORUM HATA VERIOR NAPMAM GERKE YARDIMCI OLURMUSUNUZ =(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2010       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarın ses ayarların sildim ne yapmaliyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2010       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar. Bir sorum olacaktı. ben ses ayarlarından kayıt bölümündeki mikrofon seçeneğini devre dışı bıraktım yanlışlıkla. şimdi de ses kaydetmek istediğimde aygıt bulunamadı diyor. ne yapmam lazım. ödevim var, acil cevaplar mısınız? cok teşekkür ederim
DiSs-eR - avatarı
DiSs-eR
Ziyaretçi
7 Mayıs 2010       Mesaj #59
DiSs-eR - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi; merhabalar. Bir sorum olacaktı. ben ses ayarlarından kayıt bölümündeki mikrofon seçeneğini devre dışı bıraktım yanlışlıkla. şimdi de ses kaydetmek istediğimde aygıt bulunamadı diyor. ne yapmam lazım. ödevim var, acil cevaplar mısınız? cok teşekkür ederim..

denetim masası-donım ve ses (katagoride)/ Klasik görünümde, ses, tıkladığınızda açılan sayfada mikrofon'a gelip sağ tıkla etkinleştir dediğiniz zaman eğer ses kartı programını silmediyseniz olur.

misafir; Asus-GC-MX SES KARTI YÜKLÜYEMIORUM HATA VERIOR NAPMAM GERKE YARDIMCI OLURMUSUNUZ =(

sistem özelliklerinden uaa ses codek paketini devre dışı bırakıp yeniden başlattıktan sonra HDA'nın R 2.48 sürümünü Buradan >( İşletim sistemini seçip indir ) eğer olmazsa yine uaa ses codec paketini devre dışı bırakıp bunu İndir kur olacaktır... hadi kolay gelsin

Misafir
Ziyaretçi bilgisayarın ses ayarların sildim ne yapmaliyım

bunları Yapmalısın.
1: bilgisayarın ses ayarların sildim ne yapmaliyım ilk önce aygıt yöneticisinden ses bölümündeki soru işaretli yada ünlem işaretli olan varsa üzerine sağ tılayıp anakart cd'sini taktıktan sonra sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir yapmanız yeterli olacaktır.
2: anakart cd'ni takıp içinddeki audio yazan klasörün içindeki, kurulumları yapın, (markasını söylemediğiniz için bilemiyoruz) oradaki kurulumları yapıp olana kadar denemenizdir. (her kurulumu yaptığınızda olmayanı bilgisayardan geri kaldırın)... bilgisayara uygunu bulduğunuzda olacaktır.
Misafir3 - avatarı
Misafir3
Ziyaretçi
11 Mayıs 2010       Mesaj #60
Misafir3 - avatarı
Ziyaretçi
s.a benim rpc ses cıkmıyor realtek dirvar indirdim ama rtlc.sys fıllan yok diyo yardım