PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Göç ile seyahat arasındaki fark nedir?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi16:57, 1 Ocak 2009 
Göç ile seyahat arasındaki fark nedir?
En iyi cevap Blue Blood tarafından gönderildi

Göç, dini, iktisadi, siyasi, sosyal ve diğer sebeplerle insan topluluklarının bir yerden bir başka yere gitmesi. Ferdi sebep ve maksatlarla yer değiştirmeye ve bu esnada nakledilen eşyaların hepsine de göç denmektedir. Ayrıca kuşların, balıkların ve bazı hayvan türlerinin, belli mevsimlerde dünyanın çeşitli yerlerine gitmeleri de göç adıyla anılır.
Seyahat etmek ise geçici bir süre için insanların yeni yerleri görüp tanımak için yapılır. Keyfidir ve geçici bir üreyi kapsar. Bilgilenmek ve güzel vakit geçirmek amacını taşır.
Benzer Konular:
Cevap
Blue Blood18:07, 1 Ocak 2009 
Göç, dini, iktisadi, siyasi, sosyal ve diğer sebeplerle insan topluluklarının bir yerden bir başka yere gitmesi. Ferdi sebep ve maksatlarla yer değiştirmeye ve bu esnada nakledilen eşyaların hepsine de göç denmektedir. Ayrıca kuşların, balıkların ve bazı hayvan türlerinin, belli mevsimlerde dünyanın çeşitli yerlerine gitmeleri de göç adıyla anılır.
Seyahat etmek ise geçici bir süre için insanların yeni yerleri görüp tanımak için yapılır. Keyfidir ve geçici bir üreyi kapsar. Bilgilenmek ve güzel vakit geçirmek amacını taşır.
Cevap
Misafir14:45, 19 Ocak 2011 
[QUOTE]gecici goc nedir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum yardım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cevap
Misafir21:11, 11 Mart 2011 
geçici göç nedir????1cümlelik cevap werirsnizz ve daha açık ve net cevap lütfen(((((
Cevap
Misafir16:54, 10 Kasım 2011 
Arkadaslar geçicı goc nedir bulamıyorum yardımcı olurmusunuz ?
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama