Arama

Resim görüntüleme sorunuma yardımcı olur musunuz?

Güncelleme: 4 Temmuz 2009 Gösterim: 2.007 Cevap: 2
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
2 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bilgisayarda bir dosya açtım ve açtığım dosyanın içerisine 100 adet resim attım.Bu dosya içerisinde bulunan resimleri sağ tıklayıp görünümden küçük resimler olarak işaretliyorum ve resimlere baktığımda resimlerin bir çoğunun başka dosya ve klasörlerde bulunan resimler olarak görünüyor ve üzerine çift tıklayıp windows resim ve fax görüntüleyici ile açıldığında resim doğru resim çıkıyor ama küçük resimler olarak baktığımda başka bir klasördeki resim miş gibi gözüküyor yani başka bir deyişle kendi resimlerimi koyduğum klasörü açtığımda içindeki resimler kardeşimin resimleri çıkıyor yani ama üzerine çift tıkladığımda gene benim fotoğraf büyük olarak açılıyor bunu düzeltmek için ne yapabilirim arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. can-52@hotmail.com saygılar
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen can-52@hotmail.com; 2 Ocak 2009 22:09 Sebep: cevap alamamış olmam bilgilendirebilecek bir arkadaşımız yoksa en azından haber verirseniz çok sevinirim saygılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
lütfen görüntü resmi ekleyin.. bir fikir sahibi olursak yardımcı olabiliriz
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
2. ZİYARETÇİ - avatarı
2. ZİYARETÇİ
Ziyaretçi
4 Temmuz 2009       Mesaj #3
2. ZİYARETÇİ - avatarı
Ziyaretçi
AYNISI BANADA OLMUŞTU AMA BEN HEPSİNİ SİLİP YENİDEN YAPMIŞTIM BELKİ SİZİNKİDE OLUR YADA OLMAYADABİLİR KESİN CEVAP VERMİYORUM