Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Anestezi uzmanlığı kaç puanla öğrenci alıyor ve hangi okullarda bu bölüm var?
İlk...234 56...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir13:56, 5 Nisan 2010 
arkadşalr bn duz lısedeyım oyle saqlık lısesıymıs falan yok ygs sınavından gereklı puanı alan kısıler anestezıye gıdebııyor 2 yıllıkdır..yalnız bıldıgım kadarıyla ygs2 puanyla alıyor..
Cevap
Misafir16:39, 12 Nisan 2010 
ben ygs den 32 net yaptım eşit agırlıgı okuyorum anestezi 2 yıllıga gidebiirmiyim cevap yazarsanız sevinirim
Cevap
ener16:55, 12 Nisan 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
ben ygs den 32 net yaptım eşit agırlıgı okuyorum anestezi 2 yıllıga gidebiirmiyim cevap yazarsanız sevinirim
Link'i inceleyiniz. Anestezi veya Teknikerliği bölümü taban puanları | 2009-2010 Taban Puanlar
Cevap
Misafir17:38, 13 Nisan 2010 
Ayy mesLek Lisesi 420 eiL 320den başLıo ://
Cevap
Misafir10:27, 14 Nisan 2010 
ben teknik lise bilgisayar programcılığı son sınıf öğrencisiyim anestezi teknisyenliği istyrmmm
sizce şansım ne nasıl girebilirimm :s
Cevap
Misafir19:09, 14 Nisan 2010 
ben şuanda 8. sınıf öğrencisiyim.puanlarım çok iyi.hem de iyi bir anadolu lisesini tutuyor. ama ben anestezi okumak istiyorum.sağlık meslek lisesi anestezi bölümü okuduktan sonra üniversite okunuyormu çünkü ben üniversite okumak istiyorum bu konuda nasıl uzmanlaşabilirim?
Cevap
Misafir17:02, 16 Nisan 2010 
ya ne saçmalık o zaman biz tıp okuyalım ve cerrah olalım zaten tıpı bitiren biri ne yapsın anezteziyi ya ice saçmaladnız yani bizede yazık yaa ...
Cevap
Misafir15:21, 21 Nisan 2010 
yhaa düz liseden olunmuyo mu ?
Cevap
Valeria16:40, 21 Nisan 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
yhaa düz liseden olunmuyo mu ?
Linki inceleyiniz.
Anestezi veya Teknikerliği bölümü
Cevap
Misafir09:27, 22 Nisan 2010 
slm arkadaşlar ben meslek lisesi bilgisayar bölümü son sınıfta okuyorum anestezi bölümünü çok istiyorum yeni sınava göre sadece birinci yani ygs sınavına girsem yeterlimi
Cevap
İlk...234 56...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları