Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Çevre kirliliği ile ilgili şiir, hikaye örnekleri verir misiniz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda beyza nur tarafından 11 Ocak 2009 (12:47) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
75251 kez görüntülenmiş, 80 cevap yazılmış ve son mesaj 19 Nisan 2014 (18:27) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.77  |  Oy Veren: 13      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 11 Ocak 2009, 12:47

#1 (link)
beyza nur
Ziyaretçi
beyza nur - avatarı
çevre ile ilgili güzel ve kısa hikayeler istiyorum
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

ben çevre koruma klübine gidim. ödevimiz çevre ile ilgili bilmece -atasözü-hikaye bana yardımcı olur musunuz size çok ihtiyacım var
Rapor Et
Reklam
Eski 11 Ocak 2009, 13:28

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Çevre katili teyze!

Kızgın güneşin ve kumların ortasında uzanmış, çocuk sesleriyle karışık dalga sesleri eşliğinde kitabımı okuyordum ki, ayağıma bir tarafı yırtılmış çocuk kolluğu uçtu geldi.
Tuttum tabi refleksle ve sahibi kim acaba diye sağıma soluma bakındım. Arkamdaki şemsiyede oturan yaşlı kadının torunununmuş. Uzatınca koştu aldı.
Aradan çok değil 10 dakika kadar bir süre geçmişti ki, kolluk yine uçtu. Bu sefer kahraman bir amcaydı. Kolluğun yırtık olduğunu, denizde kullanmanın tehlikeli olabileceğini söyleyip, yaşlı teyzenin yanına koydu.
Yaşlı teyze de “Zaten deminden beri atıyoruz denize, tutup tutup geliyorsunuz” dedi.
Oha dedim tabi ama içimden. Aradan yine birkaç sayfalık süre geçmişti ki, kolluk yine ayağıma takıldı. O anda kan beynime sıçradı. Aldım kolluğu yerden, kadına yedirmedim tabi
- “Kolluğunuz yine uçtu, eğer artık kullanmayacaksanız denizlerimiz çöplük değil, kumsalın bitişinde çöp bidonları var, oraya atabilirsiniz” dedim.
- “Hıh!” dedi sadece.
Şortumu, terliğimi giyip, havlumu topladım, kitabımı alıp, uzaklaşırken arkamı döndüğümde önünün açılmasını fırsat bilen teyze kolluğu çoktan yeniden yollamıştı.
Yazı boyunca da sadece yaşına saygımdan teyze dediğim o kadının kafasını oracıkta kuma gömmemek için sabır çekip yürüdüm.
Yaşadığımız dünyayı temiz tutmak bu kadar mı zor. İlginç!
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2009, 22:04

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben çevre koruma klübine gidim. ödevimiz çevre ile ilgili bilmece -atasözü-hikaye bana yardımcı olur musunuz size çok ihtiyacım var
Rapor Et
Eski 20 Aralık 2009, 16:46

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya çevre ile ilgili hikaye bulmam lazim yardimci olin lütfen
Rapor Et
Eski 22 Aralık 2009, 10:08

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
1. yazıya katılıyorum heralde benim klubümde bize yardım edermisiniz
Rapor Et
Eski 28 Aralık 2009, 19:55

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yok
çevre ille atasözü varmi
Rapor Et
Eski 29 Aralık 2009, 16:05

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
çevre ile ilgili atasözleri ve deyimler var mı
Rapor Et
Eski 7 Ocak 2010, 19:13

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
çevre ile ilgili atasözü var mı
Rapor Et
Eski 7 Ocak 2010, 19:26

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
çevre ile ilgili hikaye bulmam lazım ama güzel ve kulağa hoş gelmeli
Rapor Et
Eski 21 Ocak 2010, 19:25

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
temizlik ile ilgili güzel hikayeler
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.176 saniyede (70.39% PHP - 29.61% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 22:14
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi