Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Laptop'ta web kamera nasıl açılır?
İlk...456 78...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir13:41, 8 Haziran 2010 
print screen tuşu ile cek yukarda bunu demek istiyor =))
Cevap
Misafir21:58, 19 Temmuz 2010 
ben laptop kullanıyorum.... kamera laptopumda zaten vardı... ama nasıl acacağımı bilmiyorum... bana yardımcı olur musunuz?
Cevap
misafir17:18, 24 Temmuz 2010 
merhaba bn göksu ben yenı bır leptop aldım kendılıgınden kamerası var. ama facede fotograf çekılmek ıstıorum bana dıo uyarı kameranız açılmamıstır. kamerayı nasıl açabılırım lutfen yardımcı olun... GÖKSU
Cevap
Misafir13:34, 16 Ağustos 2010 
bnm acer aspire marka bi laptop aldım kendinden web cam war fakat programını bulamıorum cam acamıorum... yardımcı olurmusunuss acil cvp bekliyorum...
Cevap
Misafir00:25, 18 Ağustos 2010 
ya laptop cam acamıyorum ustelık tum ayarları yaptım neden ? kamera sımgesı bıle gozukmuyor kendım gızlemıstım sımdıde acamıyorum ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz ?
Cevap
Fırtına01:12, 18 Ağustos 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
ya laptop cam acamıyorum ustelık tum ayarları yaptım neden ? kamera sımgesı bıle gozukmuyor kendım gızlemıstım sımdıde acamıyorum ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz ?
Laptop markanızı öğrenebilir miyim?. ayrıca kameranız MSN'de falan çalışıyormu onu da yazın. eğer kamera çalışır halde ise size simge ile ilgili yapılması gerekeni söyleyeceğim.
Cevap
Misafir20:15, 25 Ağustos 2010 
yha msnde wep lamerası açılmıoo laptopumun kemrası war ama yk gösteriyoo ltfn bana yardım edrmisiniz
Cevap
Misafir17:32, 10 Eylül 2010 
laptopumdan fotoğraf cekmek istiyorum ama kamerayı göremiyorum nasıl bulabilirim markası toshiba satellite U-500
Cevap
Misafir14:25, 11 Eylül 2010 
ben kamarayi acamayorum ve leptoplarin ustundde karara var ama acilmiyo
Cevap
Misafir16:43, 12 Eylül 2010 
masa üstü bilgisayarım var ama kamera açılmıyo yani ben açamıyorum nasıl açabilirim ?
Cevap
İlk...456 78...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları