PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Laptop'ta web kamera nasıl açılır?
İlk...678 91018...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir13:43, 26 Aralık 2010 
laptop aldık webcami kendiliğinden var ama nerden açcaz webcamini
Cevap
Misafir15:53, 27 Aralık 2010 
laptopda kamera var tam ekranın üstünde ama nerden açılıyo onu bilmiyorum yani kamera var ama fotoğraf çekemiyorum veya da kameramın nerden açılacağını bilemiyorum bu sorunun cevabını acil verirseniz memnun olurum
Cevap
Misafir16:09, 8 Ocak 2011 
nasıl cam acacam syler mısnz
Cevap
Misafir20:03, 10 Ocak 2011 
laptapımda nasıl web camı açabilirim
Cevap
Misafir20:22, 16 Ocak 2011 
arkadaşlar bnim laptopda camım kndisinde zaten var acılıyo ama nasıl fotoyu çekiyoz nerden acıpta çekiyoz onu bilmiom biraz yardımcı olursanız adım ceren acillllll
Cevap
Misafir19:39, 18 Ocak 2011 
slm benim kameram dün çalışıyodu şimdi çalışmıyo.kameranın üstünde çarpı var ne yapmalıyım.yada kameranın düğmesi nerde.hemen yazın
Cevap
Misafir19:39, 23 Ocak 2011 
bnm laptopum var kamera sını bulamadım normal msn den konuşurken konuşuyorum ama başka zamnkamerayı bulamıyorum laptopmn modeli casper cntkı 450 b
Cevap
Misafir17:31, 29 Ocak 2011 
LAPTOP HAKKINDA UZMAN DEĞİLİM AMA,ARKADAŞIN CASPER LAPTOPU VAR.AMCAP DİYE PROGRAM VAR.ONUNLA VİDEO ÇEKEBİLİRSİN.İNTERNETTE ARAŞTIRDIM ÜCRETLİ PROGRAM.DEMOLARI VAR.KENDİ BİLGİSAYARIM DESKTOP.A4 WEBCAMIM VAR.C WİNDOWS İÇİNDEN AMCAPI KOPYALADIM,ARKADAŞIN LAPTOPUNA YAPIŞTIRDIM.KAMERA BU ŞEKİLDE AÇILIYOR.RESİM ÇEKME ÖZELLİĞİ YOK .SADECE KAMERA AÇILIYOR VE VİDEO ÇEKEBİLİYORSUN.
Cevap
Misafir14:14, 31 Ocak 2011 
fn ve f10 a aynı anda bas
Cevap
Misafir17:08, 6 Şubat 2011 
kameram çalışmıyordu. onarmak için programlara girdim fakat onarırken yanlışıkla kaldırdım. şimdide yükleyemiyorum. ne ypmam gerektiği hakkında bilginiz varsa yardım edermisiniz ?
Cevap
İlk...678 91018...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama