MsXLabs
2005-2016
Soru-Cevap forumunda yer alan Ziyaretçi tarafından açılmış Laptop'ta web kamera nasıl açılır? konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: Laptobumda webcami nasıl açabilirim?...
CEVAP VAR

Laptop'ta web kamera nasıl açılır?

Gösterim: 544.226 | Cevap: 321
14 Ocak 2009 20:24   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
Laptobumda webcami nasıl açabilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
En iyi cevap Keten Prenses tarafından gönderildi

LAPTOBUNUZ KENDİNDEN KAMERALI İSE BİŞEY YAPMANIZA GEREK YOK AMA KAMERASI AYRI İSE ÖNCE KAMERANIN CD SİNİ LAPTOPUNUZUN SÜRÜÜCÜSÜNE YERLEŞTİRİP OKUTUN.. SONRA TAKILDIĞINIZ YER OLURSA GENE BURAYA YAZIN,KONUYA HAKİM ARKADAŞLARIM YARDIMCI OLACAKTIR
MeLL
14 Ocak 2009 21:47   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Webcam laptop'un kendisinde mi var yoksa extradan bir webcam alıp driverını mı yüklediniz?

Driver yüklediyseniz,Yüklemeden sonra masaüstünde oluşmuş webcam kısayolu bulunması lazım.O yok ise Başlat/Programlar'ın altında webcam markasını bulun.Oradan aktive edebilmeniz lazım...
14 Ocak 2009 21:47   |   Mesaj #3   |   
Keten Prenses - avatarı
Üye
..

32.562
8.112 mesaj
LAPTOBUNUZ KENDİNDEN KAMERALI İSE BİŞEY YAPMANIZA GEREK YOK AMA KAMERASI AYRI İSE ÖNCE KAMERANIN CD SİNİ LAPTOPUNUZUN SÜRÜÜCÜSÜNE YERLEŞTİRİP OKUTUN.. SONRA TAKILDIĞINIZ YER OLURSA GENE BURAYA YAZIN,KONUYA HAKİM ARKADAŞLARIM YARDIMCI OLACAKTIR
Misafir
6 Eylül 2009 19:16   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Alıntı

laptop kamera ayarları

merhaba laptopun kendi kamerası var.nasıl fotoğraf çekebilirim?teşekkürler
Misafir
10 Eylül 2009 02:06   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
bilgisayarım laptop dun gece kameram acılıyodu ama bugun acılmadı ne yapmam gerek ismim eda hemen yazarsanız sevinirim
Blue Blood
10 Eylül 2009 02:12   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayarım laptop dun gece kameram acılıyodu ama bugun acılmadı ne yapmam gerek ismim eda hemen yazarsanız sevinirim

driver tekrar yükleyebilirsiniz.
Misafir
15 Eylül 2009 18:38   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
leptopun kamerasını açamıyorum ne yapmalıyım
exelans_98
15 Eylül 2009 20:02   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
bilgisayarımda yani yerel disk yazan yerde web kamera war yaaa
Misafir
26 Eylül 2009 01:42   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
benım laptop casper. bu pcde kamera kılıtleme tusu var basınca kamera calısmıyor. Kardesım basmıs ve ben bulamıyorum.Yardımcı olursanız sevınırım
Misafir
17 Ekim 2009 19:41   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
Reklam
arkadaşlar bana acilen yardımcı olursanız sevınırım. samsung r510 laptop aldım webcamı bulup acamıorm nasıl acabılırım?
Cevap Yaz