PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Laptop'ta web kamera nasıl açılır?
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi20:24, 14 Ocak 2009 
Laptobumda webcami nasıl açabilirim?
En iyi cevap Keten Prenses tarafından gönderildi

LAPTOBUNUZ KENDİNDEN KAMERALI İSE BİŞEY YAPMANIZA GEREK YOK AMA KAMERASI AYRI İSE ÖNCE KAMERANIN CD SİNİ LAPTOPUNUZUN SÜRÜÜCÜSÜNE YERLEŞTİRİP OKUTUN.. SONRA TAKILDIĞINIZ YER OLURSA GENE BURAYA YAZIN,KONUYA HAKİM ARKADAŞLARIM YARDIMCI OLACAKTIR
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
MeLL21:47, 14 Ocak 2009 
Webcam laptop'un kendisinde mi var yoksa extradan bir webcam alıp driverını mı yüklediniz?

Driver yüklediyseniz,Yüklemeden sonra masaüstünde oluşmuş webcam kısayolu bulunması lazım.O yok ise Başlat/Programlar'ın altında webcam markasını bulun.Oradan aktive edebilmeniz lazım...
Cevap
Keten Prenses21:47, 14 Ocak 2009 
LAPTOBUNUZ KENDİNDEN KAMERALI İSE BİŞEY YAPMANIZA GEREK YOK AMA KAMERASI AYRI İSE ÖNCE KAMERANIN CD SİNİ LAPTOPUNUZUN SÜRÜÜCÜSÜNE YERLEŞTİRİP OKUTUN.. SONRA TAKILDIĞINIZ YER OLURSA GENE BURAYA YAZIN,KONUYA HAKİM ARKADAŞLARIM YARDIMCI OLACAKTIR
Cevap
Misafir19:16, 6 Eylül 2009 
Alıntı:
laptop kamera ayarları
merhaba laptopun kendi kamerası var.nasıl fotoğraf çekebilirim?teşekkürler
Cevap
Misafir02:06, 10 Eylül 2009 
bilgisayarım laptop dun gece kameram acılıyodu ama bugun acılmadı ne yapmam gerek ismim eda hemen yazarsanız sevinirim
Cevap
Blue Blood02:12, 10 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
bilgisayarım laptop dun gece kameram acılıyodu ama bugun acılmadı ne yapmam gerek ismim eda hemen yazarsanız sevinirim
driver tekrar yükleyebilirsiniz.
Cevap
Misafir18:38, 15 Eylül 2009 
leptopun kamerasını açamıyorum ne yapmalıyım
Cevap
exelans_9820:02, 15 Eylül 2009 
bilgisayarımda yani yerel disk yazan yerde web kamera war yaaa
Cevap
Misafir01:42, 26 Eylül 2009 
benım laptop casper. bu pcde kamera kılıtleme tusu var basınca kamera calısmıyor. Kardesım basmıs ve ben bulamıyorum.Yardımcı olursanız sevınırım
Cevap
Misafir19:41, 17 Ekim 2009 
arkadaşlar bana acilen yardımcı olursanız sevınırım. samsung r510 laptop aldım webcamı bulup acamıorm nasıl acabılırım?
Cevap
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama