Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Laptop'ta web kamera nasıl açılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 14 Ocak 2009 (20:24) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
458438 kez görüntülenmiş, 313 cevap yazılmış ve son mesaj 24 Ağustos 2014 (20:08) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.17  |  Oy Veren: 70      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 14 Ocak 2009, 20:24

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Laptobumda webcami nasıl açabilirim?
En iyi cevap Keten Prenses tarafından gönderildi

LAPTOBUNUZ KENDİNDEN KAMERALI İSE BİŞEY YAPMANIZA GEREK YOK AMA KAMERASI AYRI İSE ÖNCE KAMERANIN CD SİNİ LAPTOPUNUZUN SÜRÜÜCÜSÜNE YERLEŞTİRİP OKUTUN.. SONRA TAKILDIĞINIZ YER OLURSA GENE BURAYA YAZIN,KONUYA HAKİM ARKADAŞLARIM YARDIMCI OLACAKTIR
Benzer Konular: Etiketler:
  • bilgisayar kamerasi nasil acilir
  • kamera nasil acilir
  • laptop kamera ayarlari
  • laptop kamerasi nasil acilir
  • laptopta kamera nasil acilir
Rapor Et
Reklam
Eski 14 Ocak 2009, 21:47

#2 (link)
MeLL
Ziyaretçi
MeLL - avatarı
Webcam laptop'un kendisinde mi var yoksa extradan bir webcam alıp driverını mı yüklediniz?

Driver yüklediyseniz,Yüklemeden sonra masaüstünde oluşmuş webcam kısayolu bulunması lazım.O yok ise Başlat/Programlar'ın altında webcam markasını bulun.Oradan aktive edebilmeniz lazım...
Rapor Et
Eski 14 Ocak 2009, 21:47

#3 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
LAPTOBUNUZ KENDİNDEN KAMERALI İSE BİŞEY YAPMANIZA GEREK YOK AMA KAMERASI AYRI İSE ÖNCE KAMERANIN CD SİNİ LAPTOPUNUZUN SÜRÜÜCÜSÜNE YERLEŞTİRİP OKUTUN.. SONRA TAKILDIĞINIZ YER OLURSA GENE BURAYA YAZIN,KONUYA HAKİM ARKADAŞLARIM YARDIMCI OLACAKTIR
Rapor Et
Eski 6 Eylül 2009, 19:16

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
laptop kamera ayarları
merhaba laptopun kendi kamerası var.nasıl fotoğraf çekebilirim?teşekkürler
Rapor Et
Eski 10 Eylül 2009, 02:06

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayarım laptop dun gece kameram acılıyodu ama bugun acılmadı ne yapmam gerek ismim eda hemen yazarsanız sevinirim
Rapor Et
Eski 10 Eylül 2009, 02:12

#6 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bilgisayarım laptop dun gece kameram acılıyodu ama bugun acılmadı ne yapmam gerek ismim eda hemen yazarsanız sevinirim
driver tekrar yükleyebilirsiniz.
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2009, 18:38

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
leptopun kamerasını açamıyorum ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2009, 20:02

#8 (link)
exelans_98
Ziyaretçi
exelans_98 - avatarı
bilgisayarımda yani yerel disk yazan yerde web kamera war yaaa
Rapor Et
Eski 26 Eylül 2009, 01:42

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benım laptop casper. bu pcde kamera kılıtleme tusu var basınca kamera calısmıyor. Kardesım basmıs ve ben bulamıyorum.Yardımcı olursanız sevınırım
Rapor Et
Eski 17 Ekim 2009, 19:41

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bana acilen yardımcı olursanız sevınırım. samsung r510 laptop aldım webcamı bulup acamıorm nasıl acabılırım?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.138 saniyede (66.72% PHP - 33.28% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:12
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi