Arama

Kulaktaki hışırtı için önerileriniz nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Ocak 2011 Gösterim: 15.101 Cevap: 3
hülya arıkan - avatarı
hülya arıkan
Ziyaretçi
31 Ocak 2009       Mesaj #1
hülya arıkan - avatarı
Ziyaretçi
sağ kulakta hışırtı var bir dr arkadaşım vertigo olabilir dedi yaşım 65 kulak burun dr gitmedim bir kasabada yaşıyorum dr yok burdabaş dönmesi denge bozukluğu yok
sadece bir hışırtı hissediyorum.şu ilacı verdi BETASERC ve APİDABOL VE 6 AY KULLANMAMI ÖNERDİ TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM SAYGILARIMLA
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
arkadaşınızda hekim miş. ancak bunun için yani bazı ilaçlara başlamak için en azından otoskop denen bir aletle kulağınızın muayene edilmesi gerekmekte. buradan tteşhis koymak en az arkadaşınızın muayene etmeden teşhis koyması kadar yanlış.. eğer dengesizlik ve baş dönmesi yoksa kesinlikle vertigo dğeildir diyebilirim.. ve betaserc'i kullanmamanızı öneririm. zaten konuyla çokta ilgili bir ilaç değil.. diğeri beyindeki sinirleri destekleyici diye açıklayabileceğim bir vitamin türü.. onu kullanabilirsiniz..
ayrıca kbb hekimine gerek yok. otoskopla bir pratisyen hekimin muayenesi en azından buşon olma ihtimali hakkında bilgi verip seçenekleri azaltacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar
sağlıklı günler dilerim..
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
arkadaşınızda hekim miş. ancak bunun için yani bazı ilaçlara başlamak için en azından otoskop denen bir aletle kulağınızın muayene edilmesi gerekmekte. buradan tteşhis koymak en az arkadaşınızın muayene etmeden teşhis koyması kadar yanlış.. eğer dengesizlik ve baş dönmesi yoksa kesinlikle vertigo dğeildir diyebilirim.. ve betaserc'i kullanmamanızı öneririm. zaten konuyla çokta ilgili bir ilaç değil.. diğeri beyindeki sinirleri destekleyici diye açıklayabileceğim bir vitamin türü.. onu kullanabilirsiniz..
ayrıca kbb hekimine gerek yok. otoskopla bir pratisyen hekimin muayenesi en azından buşon olma ihtimali hakkında bilgi verip seçenekleri azaltacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar
sağlıklı günler dilerim..
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
denge bozukluğu veya baş dönmesi yok kulağım hışıldamaya başladığından bir süre sonra duymamaya başladım.. çok sinirime gidio derste çalışamıyorum acaba ne yapmalıyım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bir öğrenciyim sağ kulağım hışırdamaya başladı ama diğerinde yok sağ kulağımda hışırdamaya başlayalı duymuyor ve sağ kulağım ağrıyor.Bu yüzden ders çalışamıyorum sizce ne yapmalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum.