PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bilgisayara konulan parolayı nasıl öğrenebilirim?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
cem3212:29, 2 Şubat 2009 
Bigisayara konulan parolayı nasıl öğrenebilirim?
Bilgisayar açılırken sorulan parolayı nasıl öğrenebilirim bir yöntem sööylermisiniz?
En iyi cevap cilgin_282 tarafından gönderildi

walla dostum parolayı öğrenemezsin ama bn sana şu an kullandığım bi yöntemi söyleyebilirim

ilk önce bilgisayarda password istenen yere geldiğin zaman "Ctrl+Alt+Del+Del" tüş kombinasyonunu kullan.daha sonra karşına bi bölüm gelcek
orda kullanıcı adı bölümüne "Administrator" yazdığın zaman bilgisayarı açabilirsin

umarım yardımcı olabilmişimdir.kolay gelsin xD
Benzer Konular:
Etiketler:
  • bilgisayar parolasi nasil ogrenilir
  • bilgisayar sifresi nasil ogrenilir
  • bilgisayara konulan sifreyi unuttum
Cevap
The Unique13:41, 2 Şubat 2009 
Kişinin koyduğu parola kendine göredir yani ancak tahmin edebilirsiniz.
Cevap
cilgin_28223:24, 2 Şubat 2009 
walla dostum parolayı öğrenemezsin ama bn sana şu an kullandığım bi yöntemi söyleyebilirim

ilk önce bilgisayarda password istenen yere geldiğin zaman "Ctrl+Alt+Del+Del" tüş kombinasyonunu kullan.daha sonra karşına bi bölüm gelcek
orda kullanıcı adı bölümüne "Administrator" yazdığın zaman bilgisayarı açabilirsin

umarım yardımcı olabilmişimdir.kolay gelsin xD
Cevap
Rower00:29, 3 Şubat 2009 
evet parolayı öğrenmen biraz zor ama bilgisayarı güvenli kipte çalıştırdığın zaman parola istemez herhalde öyleydi sonrasın da yeni bir kullanıcı oluşturarak parolasız girebilirsin
Cevap
oanun701:04, 3 Şubat 2009 
Parola eğer bios a konmuşsa anakartın pilini 10 dakika kadar çıkararak taktıktan sonrada tarihi düzelterek bilgisayarı açabilirsin.

Parola windows a konmuşsa windowsu açabiliyosan ( en azından güvenli kipte) girdikten sonra ( denemedim ama olucağını tahmin ediyorum )
başlat > çalıştır > control userpasswords2 yazdıktan sonra şifre üzerinde değişiklik yapma ihtimali olabileceğini tahmin ediyorum. Biraz

Biraz kurcala derim
Cevap
Blue Blood01:09, 3 Şubat 2009 
Güvenli kipte Yönetici olarak başlat (Standart Administrator) kullanıcı hesabından parolanı sıfırla.

Eğer Administrator'uda hatırlamıyor isen format at
Cevap
UnknowN01:22, 3 Şubat 2009 
AngelFRANTIX adlı kullanıcıdan alıntı:
Güvenli kipte Yönetici olarak başlat (Standart Administrator) kullanıcı hesabından parolanı sıfırla.

Eğer Administrator'uda hatırlamıyor isen format at
katılıyorum . GüvenLi Kipten kaldırabılıyosun Parolayı Eğer Administrator De bılıyoSan
Cevap
gizli üye18:46, 4 Ocak 2011 
ben şifremi unuttum giremiyorum
Cevap
Misafir15:57, 29 Ekim 2011 
Ben bunlarla hiç uğraşmadım direk kendime yeni hesap açtım ve konu kapandı
Cevap
Misafir12:43, 27 Aralık 2011 
yaaaaaaa bn babam pcye şifre koydu nasıl bulabilirim
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»