Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayara konulan parolayı nasıl öğrenebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda cem32 tarafından 2 Şubat 2009 (12:29) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
26461 kez görüntülenmiş, 26 cevap yazılmış ve son mesaj 1 Mayıs 2014 (16:52) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.13  |  Oy Veren: 8      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 2 Şubat 2009, 12:29

#1 (link)
cem32
Ziyaretçi
cem32 - avatarı
Bigisayara konulan parolayı nasıl öğrenebilirim?
Bilgisayar açılırken sorulan parolayı nasıl öğrenebilirim bir yöntem sööylermisiniz?
En iyi cevap cilgin_282 tarafından gönderildi

walla dostum parolayı öğrenemezsin ama bn sana şu an kullandığım bi yöntemi söyleyebilirim

ilk önce bilgisayarda password istenen yere geldiğin zaman "Ctrl+Alt+Del+Del" tüş kombinasyonunu kullan.daha sonra karşına bi bölüm gelcek
orda kullanıcı adı bölümüne "Administrator" yazdığın zaman bilgisayarı açabilirsin

umarım yardımcı olabilmişimdir.kolay gelsin xD
Etiketler:
  • bilgisayar parolasi nasil ogrenilir
  • bilgisayar sifresi nasil bulunur
  • bilgisayar sifresi nasil ogrenilir
  • bilgisayara konulan sifreyi unuttum
  • bilgisayarda sifre nasil ogrenilir
Benzer Konular:
Rapor Et
Reklam
Eski 2 Şubat 2009, 13:41

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
Kişinin koyduğu parola kendine göredir yani ancak tahmin edebilirsiniz.
Rapor Et
Eski 2 Şubat 2009, 23:24

#3 (link)
cilgin_282
Ziyaretçi
cilgin_282 - avatarı
walla dostum parolayı öğrenemezsin ama bn sana şu an kullandığım bi yöntemi söyleyebilirim

ilk önce bilgisayarda password istenen yere geldiğin zaman "Ctrl+Alt+Del+Del" tüş kombinasyonunu kullan.daha sonra karşına bi bölüm gelcek
orda kullanıcı adı bölümüne "Administrator" yazdığın zaman bilgisayarı açabilirsin

umarım yardımcı olabilmişimdir.kolay gelsin xD
Rapor Et
Eski 3 Şubat 2009, 00:29

#4 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
evet parolayı öğrenmen biraz zor ama bilgisayarı güvenli kipte çalıştırdığın zaman parola istemez herhalde öyleydi sonrasın da yeni bir kullanıcı oluşturarak parolasız girebilirsin
Rapor Et
Eski 3 Şubat 2009, 01:04

#5 (link)
oanun7
Ziyaretçi
oanun7 - avatarı
Parola eğer bios a konmuşsa anakartın pilini 10 dakika kadar çıkararak taktıktan sonrada tarihi düzelterek bilgisayarı açabilirsin.

Parola windows a konmuşsa windowsu açabiliyosan ( en azından güvenli kipte) girdikten sonra ( denemedim ama olucağını tahmin ediyorum )
başlat > çalıştır > control userpasswords2 yazdıktan sonra şifre üzerinde değişiklik yapma ihtimali olabileceğini tahmin ediyorum. Biraz

Biraz kurcala derim
Son Düzenleyen oanun7; 3 Şubat 2009 @ 01:04. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 3 Şubat 2009, 01:09

#6 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Güvenli kipte Yönetici olarak başlat (Standart Administrator) kullanıcı hesabından parolanı sıfırla.

Eğer Administrator'uda hatırlamıyor isen format at
Rapor Et
Eski 3 Şubat 2009, 01:22

#7 (link)
Özel Üye-VIP
UnknowN - avatarı
Alıntı:
AngelFRANTIX adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Güvenli kipte Yönetici olarak başlat (Standart Administrator) kullanıcı hesabından parolanı sıfırla.

Eğer Administrator'uda hatırlamıyor isen format at
katılıyorum . GüvenLi Kipten kaldırabılıyosun Parolayı Eğer Administrator De bılıyoSan
Rapor Et
Eski 4 Ocak 2011, 18:46

unuttum

#8 (link)
gizli üye
Ziyaretçi
gizli üye - avatarı
ben şifremi unuttum giremiyorum
Rapor Et
Eski 29 Ekim 2011, 15:57

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ben bunlarla hiç uğraşmadım direk kendime yeni hesap açtım ve konu kapandı
Rapor Et
Eski 27 Aralık 2011, 12:43

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaaaaaaa bn babam pcye şifre koydu nasıl bulabilirim
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.186 saniyede (71.88% PHP - 28.12% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 19:57
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi