Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Polis akademisinin taban puanları nedir? Nerelerde vardır?
İlk...101112 1314...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir15:46, 11 Temmuz 2010 
polis kolejine gidebilmem için kaç puan almam lazım
Cevap
ÖZEL HAREKAT18:50, 13 Temmuz 2010 
ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA BEN ÖZEL HAREKAT POLİSİYİM VE SİZE BİLGİ VERMEK İSTİYORUM... ARKADAŞLAR POLİS KOLEJİ YANİ (KOMİSER YARDIMCILIK SINAVI ) POLİS MELEK YÜKSEK OKULU ( POLİS MEMURU ) PAUNLARINI SİZLERE TEK TEK AÇIKLAYACAĞIM...

ÖNCE HERKESİN İSTEDİĞİ GİBİ,

POLİS AKADEMİSİ: LYS'DEN YANİ ESKİ DİL BİLİMİYLE ÖSS'DEN 300 PUAN ALMAK GEREKİR 300 PUANDAN EN DÜŞÜK PUANA KADAR ALIMLAR YAPILIYOR...YANİ 300 PUANDAN EN DÜŞÜK PUAN OLAN 245-250-260 PUANLARDA ALINACAKTIR !!! İNŞALLAH HERKES KAZANIR VE MÜJDELİ HABERLER ALIRSINIZ.

POLİS KOLEJİ: PUANI 400 TAM PUANDIR AYNI POLİS AKADEMİSİ GİBİ 400 PUANDAN EN DÜŞÜK PUANA KADAR ALIMLAR YAPILACAKTIR BU BİRAZ ZORDUR AMA HERKESİN KAZANACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM İNŞALLAH KAZANIRSIN !!!!

BİRDE HAM PUANIN NE DEMEK OLMADIĞI BİLEN ARKADAŞLARIMIZ VAR BU ÇOK NORMALDİR...HAM PUAN DEMEK ASIL POLİS PUANI YANİ 300 PUAN DEMEKTİR VARSA BAŞKA SORUNUZ SORABİLİRSİNİZ YARDIMCI OLDUĞUM İÇİN NE MUTLU BANA
Cevap
ahmet (misafir)18:39, 15 Temmuz 2010 
arkadaşlar polis akademisi sadece bir tane değildir büyükşehir lerin çoğunda hemen hemen olmakta dır fakat bu okullar 4 yıllık ve dört yılın sonunda komişser muavini olarak mezun oluyorsunuz sizi bir komserin yanında staj olarak atıyorlar 2 yıl sonra da komserlik sınvına giriyorsunuz onu kazanırsanız komiser olabiliyorsunuz . lütfen yanlış bilgi vermeyelim.... puanları soruyorsanız daha ona tam bir bilgim yok bilgim olunca söyleyeceğim...
Cevap
Misafir19:07, 21 Temmuz 2010 
sevgili arkadsım bu yıl taban puanı100 puan uzerınden 74 puandır soruya cevap vermeme inşalalh kızmamışındır
Cevap
Misafir18:46, 4 Ağustos 2010 
yaaaaaa ben karar veremedim ne olmak istediğime
aklımda 3 şık var
iç mimarlık
polislik
hukuk
nasıl seçebilirim
yani
hangi meslek bana göre bilmiyorum nasıl öğrenebilirim bu üçü hakkında
Cevap
Misafir22:40, 5 Ağustos 2010 
polis akedemisine girmek için kaç puan gerekir?
Cevap
Misafir01:00, 6 Ağustos 2010 
bu yıl polis akademsine başvurular sona erdi ve lys den en az 375 almak gerekiyordu .polis akademisi bir tanedir o da ankaradadır diğer illerde olanlar polis meslek yüksek okullarıdır . polis akademisiyle ilgili adam gibi bilgiler edinmek istiyorsanız sitesine giriniz orada herşey detaylı ve net bir şekilde yazmaktadır.
Cevap
Misafir12:41, 6 Ağustos 2010 
arkadaşlar pmyo nun puanı ilk başta 300 du daha sonra 280 e indirildi bu sene ( melike)
Cevap
mrym17:09, 9 Ağustos 2010 
mrb bn kız meslek lısesınde son sınuf ögrencısıyım.bu sene sınawlara grmek ıstıyorum rüştü ünsal polıs meslek yüksek okulu tam puanı kaç acaba bayanların?smdıden tesekkürler.
Cevap
Misafir20:02, 18 Ağustos 2010 
yhaaa bnm anlamadığım şu polislik okulu için taban puanı en az kaç olması gerekiyo birileri bana net cwp werebilirmi bnm kafam çok karıştı yha offf
Cevap
İlk...101112 1314...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları