Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Polis akademisinin taban puanları nedir? Nerelerde vardır? - Sayfa 12

Gösterim: 263493 | Cevap: 309
  • polis akademisi nerede
  • polis akademisi nerede var
  • polis akademisi nerelerde var
Misafir
11 Temmuz 2010 15:46   |   Mesaj #111   |   
Ziyaretçi
polis kolejine gidebilmem için kaç puan almam lazım
ÖZEL HAREKAT
13 Temmuz 2010 18:50   |   Mesaj #112   |   
Ziyaretçi

POLİS KOLEJİ VE POLİS AKADEMİSİ PUANLARI

ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA BEN ÖZEL HAREKAT POLİSİYİM VE SİZE BİLGİ VERMEK İSTİYORUM... ARKADAŞLAR POLİS KOLEJİ YANİ (KOMİSER YARDIMCILIK SINAVI ) POLİS MELEK YÜKSEK OKULU ( POLİS MEMURU ) PAUNLARINI SİZLERE TEK TEK AÇIKLAYACAĞIM...

ÖNCE HERKESİN İSTEDİĞİ GİBİ,

POLİS AKADEMİSİ: LYS'DEN YANİ ESKİ DİL BİLİMİYLE ÖSS'DEN 300 PUAN ALMAK GEREKİR 300 PUANDAN EN DÜŞÜK PUANA KADAR ALIMLAR YAPILIYOR...YANİ 300 PUANDAN EN DÜŞÜK PUAN OLAN 245-250-260 PUANLARDA ALINACAKTIR !!! İNŞALLAH HERKES KAZANIR VE MÜJDELİ HABERLER ALIRSINIZ.

POLİS KOLEJİ: PUANI 400 TAM PUANDIR AYNI POLİS AKADEMİSİ GİBİ 400 PUANDAN EN DÜŞÜK PUANA KADAR ALIMLAR YAPILACAKTIR BU BİRAZ ZORDUR AMA HERKESİN KAZANACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM İNŞALLAH KAZANIRSIN !!!!

BİRDE HAM PUANIN NE DEMEK OLMADIĞI BİLEN ARKADAŞLARIMIZ VAR BU ÇOK NORMALDİR...HAM PUAN DEMEK ASIL POLİS PUANI YANİ 300 PUAN DEMEKTİR VARSA BAŞKA SORUNUZ SORABİLİRSİNİZ YARDIMCI OLDUĞUM İÇİN NE MUTLU BANA
ahmet (misafir)
15 Temmuz 2010 18:39   |   Mesaj #113   |   
Ziyaretçi

polis akademisi

arkadaşlar polis akademisi sadece bir tane değildir büyükşehir lerin çoğunda hemen hemen olmakta dır fakat bu okullar 4 yıllık ve dört yılın sonunda komişser muavini olarak mezun oluyorsunuz sizi bir komserin yanında staj olarak atıyorlar 2 yıl sonra da komserlik sınvına giriyorsunuz onu kazanırsanız komiser olabiliyorsunuz . lütfen yanlış bilgi vermeyelim.... puanları soruyorsanız daha ona tam bir bilgim yok bilgim olunca söyleyeceğim...
Misafir
21 Temmuz 2010 19:07   |   Mesaj #114   |   
Ziyaretçi

cevap

sevgili arkadsım bu yıl taban puanı100 puan uzerınden 74 puandır soruya cevap vermeme inşalalh kızmamışındır
Misafir
4 Ağustos 2010 18:46   |   Mesaj #115   |   
Ziyaretçi

meslekler

yaaaaaa ben karar veremedim ne olmak istediğime
aklımda 3 şık var
iç mimarlık
polislik
hukuk
nasıl seçebilirim
yani
hangi meslek bana göre bilmiyorum nasıl öğrenebilirim bu üçü hakkında
Misafir
5 Ağustos 2010 22:40   |   Mesaj #116   |   
Ziyaretçi
polis akedemisine girmek için kaç puan gerekir?
Misafir
6 Ağustos 2010 01:00   |   Mesaj #117   |   
Ziyaretçi
bu yıl polis akademsine başvurular sona erdi ve lys den en az 375 almak gerekiyordu .polis akademisi bir tanedir o da ankaradadır diğer illerde olanlar polis meslek yüksek okullarıdır . polis akademisiyle ilgili adam gibi bilgiler edinmek istiyorsanız sitesine giriniz orada herşey detaylı ve net bir şekilde yazmaktadır.
Misafir
6 Ağustos 2010 12:41   |   Mesaj #118   |   
Ziyaretçi

melike

arkadaşlar pmyo nun puanı ilk başta 300 du daha sonra 280 e indirildi bu sene ( melike)
mrym
9 Ağustos 2010 17:09   |   Mesaj #119   |   
Ziyaretçi
mrb bn kız meslek lısesınde son sınuf ögrencısıyım.bu sene sınawlara grmek ıstıyorum rüştü ünsal polıs meslek yüksek okulu tam puanı kaç acaba bayanların?smdıden tesekkürler.
Misafir
18 Ağustos 2010 20:02   |   Mesaj #120   |   
Ziyaretçi
yhaaa bnm anlamadığım şu polislik okulu için taban puanı en az kaç olması gerekiyo birileri bana net cwp werebilirmi bnm kafam çok karıştı yha offf
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:

Polis akademisinin taban puanları nedir? Nerelerde vardır? Konusuna Benzer Konular

Spor liselerinin taban puanları nedir?
Gönderen: çok Forum: Soru-Cevap
Cevap: 160
Son Mesaj: 2 Ekim 2014 20:59
Polis kolejinin taban puanı nedir?
Gönderen: ceza melisa Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1865
Son Mesaj: 17 Eylül 2014 21:47
Çankırı Polis Okulu'nun taban ve tavan puanları nedir?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 25 Mayıs 2011 17:17
Ticaret liselerinin taban puanları nedir?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 16 Mayıs 2011 12:48
Cevap: 1
Son Mesaj: 3 Eylül 2010 13:49
Sayfa 0.363 saniyede 9 sorgu ile oluşturuldu