Arama

Ms hastalığı nedir, nasıl tedavi edilir? - Sayfa 3

Güncelleme: 5 Aralık 2012 Gösterim: 69.246 Cevap: 24
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bna ms hastaLıqının qeRçk nedeni qeRekioR Lütfen yazaR msnız?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben ms hastasıyım ama sadece uyuşuklukla başladı ve öyle de gidiyor. Size tavsiyem hemen ilk doktorunuza inanmayın. Ben 5 doktora muayene oldum ve biri hariç hepsi MS dedi.İkinci doktorum ALS de olabilir diyerek beni bunalıma soktu. Ancak son son 2 doktorum hiç moralimi bozmadı. Hatta bana " Ms' sen Ms' sin ne yapalım. Tedavisi yok bunun sadece hafif geçişi var. Biz doktorlar hastayı severiz kendini fazla kurcalatma, moralini bozma tedavini ol" dedi.
Sizlere tavsiyem moralinizi bozmayın, beterin beteri var deyin.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ms hastasıyım hacemat yaptırmanın ms hastalığına faydası varmıdır yok mudur?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadşlar ben emes hastasıyım allah herkeze açil şifalar versin ben kimsesizim annem babam yok bu bekarım 33yaşındayım hayatta tek başıma mücadele veriyom üstelik maddi durumum çok kötü bu hastalığımda bana allah rızası için yardımcı olacak insanlardan yardımcı olmasını istiyom allah rızası için bana bu nodan ulasabilirsiniz 05377351709
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarı ödev yapmak için açtım ama babamın hastalığını merak edip bi araştırayım dedim ben 9.sınıf öğrencisi 15 yasında bir genc kızım babam kardesim doğdugundan beri yani yaklasık 8 yıldır emes hastası ama ben hala daha kabullenemedim benim babam ölmiycek tamam mı şuanki pisikolojimi kimse anlayamaz annem sürekli bana babanı üzme onun moralini iyi tut benle kavga etme derdi ama ben onu önemsemezdim artık önemsiycem babamı üzmiycem hiç , o benim için çok degerli o olmadan ben de yasayamam buraya yazılanlar falan umrumda degil emes hastalıgı cok zor babam sürekli yürürken bana tutunuyor misafir geldiginde onları kapıya kadar gecirmek icin de olsa kalktıgında hemen dengesini kaybedip duvarlara tutunuyor babam öğretmen sürekli okulda merdiven inip cıkıyor ve bu onu daha da yoruyor ilaçlarını düzenli olarak kullanıyor her aksam iğne yapıyoruz evde ama olmuyor iyileşmiyor kullanmadığı ilaç gitmediği doktor kalmadı ama babam hala hasta neyse ben daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum şimdi gidip babama doya doya sarılıcam onu doya doya öpücem o daha 40 yaşında ve ölmek için çok genç bben öyle babasını sevmeyen kızlardan degilim babam benim her şeyim annemle hiç anlaşamam babam sürekli gelip beni kurtarır anneme kızar falan en önemli anlarımı hep babama anlatırım ben ölme baba tamam mı ölme sen ölürsen ben cok yanlız kalırım