PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Sağlık meslek lisesi mezunları hangi meslekleri yapabilirler?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi21:44, 5 Şubat 2009 
SAĞLIK MESLEK LİSESİNDE HEMŞİRELİK DIŞINDA HANGİ MESLEKLERE GİRE BİLİYORUZZ. (ERKEKLER İÇİN)
En iyi cevap SNY YLMZ tarafından gönderildi

4 YILLIK SAĞLIK MESLEK LİSESİ OKUYCAM FAKAT BU 4 YILIN SONUNDA İŞ BULMA İMKANIM NEDİR 4 YILLIK ÜNV. OKUMALIMIYIM AYRICA BU BÖLÜMÜN 2 YILLIK ÜNV. VARMI??YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ???
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
Keten Prenses22:55, 5 Şubat 2009 
Hemşirelik artık erkeklerede açık bir meslek. sağlık meslek liseleri günümüzde tıbbi sekreter, röntgen teknisyeni, hemşirelik,sağlıkmemurluğu bölümlerinde personel yetiştirmektedir.
Cevap
SNY YLMZ15:51, 16 Ağustos 2009 
4 YILLIK SAĞLIK MESLEK LİSESİ OKUYCAM FAKAT BU 4 YILIN SONUNDA İŞ BULMA İMKANIM NEDİR 4 YILLIK ÜNV. OKUMALIMIYIM AYRICA BU BÖLÜMÜN 2 YILLIK ÜNV. VARMI??YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ???
Cevap
Blue Blood16:02, 16 Ağustos 2009 
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı:
Hemşirelik artık erkeklerede açık bir meslek. sağlık meslek liseleri günümüzde tıbbi sekreter, röntgen teknisyeni, hemşirelik,sağlıkmemurluğu bölümlerinde personel yetiştirmektedir.
....
Cevap
Misafir13:18, 15 Kasım 2009 
yhA şimdi bn kadiköy i.h lisesine gidiorum kat sayı problemide kalktı istedim sağlık bölümüne gidebliomuyum bide bu sağlık bölümlerinde en çok kç puan istiolar yardımcı olusanız sewnrm
Cevap
mavinefes16:51, 15 Kasım 2009 
arkadaşlar sağlık meslekten mezun olmak artık büyük bi avantaj özel hastanelerde ve devlet hastanelerinde sözleşmeli olarak görev yapabiliosunuz ben hemşirelik bölümü mezunuyummm isterseniz iki yıllık okuyup ta hastane yöneticiliğide yapabilirsiniz
Cevap
Misafir14:25, 15 Nisan 2010 
offf ya ben istanbulda oturuyom sağlık meslek lisesi için kaç puan almalıyım puanı
298,233
!!!!
Cevap
erkek08:12, 3 Haziran 2010 
hangi mesleklere sahip olabiliriz
Cevap
Misafir16:05, 3 Temmuz 2010 
hemşire olmak için hangi liseye gitmek gerekir
Cevap
Misafir14:30, 26 Ekim 2010 
ben sağlık alanında okumak istiyorum ve üsküdarda oturuyorum hangi liseye girersem sağlık alanı seçebilirim her lisede yok yada üsküdardayken tercihimi ümraniyeye yapabilirmiyim.? puanı nekadar olursa hangi liseye girrim.?
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama