Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Askerlikten muaf raporunun yüzde oranı kaçtır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda asker 807304 tarafından 26 Şubat 2009 (14:24) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
9322 kez görüntülenmiş, 12 cevap yazılmış ve son mesaj 5 Mayıs 2012 (19:42) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 26 Şubat 2009, 14:24

#1 (link)
asker 807304
Ziyaretçi
asker 807304 - avatarı
kalp rahatsızlığı nedeniyle askerlikten muaf tutuldum.askere alınmamak içişn verilen çürük raporunun yüzde oranı nedir.bu elimdeki raporla devlet memuru olmak için öğrenim durumuma uygun işlere baş vurabilirmiyim
En iyi cevap Keten Prenses tarafından gönderildi

Askerlikten muaf tutulduğunuz raporun hayatınızın diğer kesimlerini etkileyip etkilemeyeceğini soruyorsunuz sanırım.
farklı kriterler olduğu için yani askerlik efor ve hareket gerektirdiği için sivil hayatınızı etkilemeyecektir. mesela özürlü bir çok devlet memuru çalışmaktadır. ancak askerlikten muaftırlar. tıpkı bunun gibi aranan kriterlere ve yapacağınız işe göre sorunuz değişir. örneğin hala efor gerektirecek bir iş te yapamazsınız. ancak masa başı yada yapabileceğiniz başka işlerde var
özetle elinizdeki rapor sadece askerlik için değil, kalp hastası olduğunuzu gösterir belgedir.
Etiketler:
  • aort yetmezligi askerlige engel mi
  • askerlik curuk raporu orani
  • askerlikten muaf olma sartlari goz
  • goz tembelligi askerlik muafiyeti
  • kalp ritim bozuklugu ve askerlik
Benzer Konular:
Rapor Et
Reklam
Eski 26 Şubat 2009, 16:58

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Askerlikten muaf tutulduğunuz raporun hayatınızın diğer kesimlerini etkileyip etkilemeyeceğini soruyorsunuz sanırım.
farklı kriterler olduğu için yani askerlik efor ve hareket gerektirdiği için sivil hayatınızı etkilemeyecektir. mesela özürlü bir çok devlet memuru çalışmaktadır. ancak askerlikten muaftırlar. tıpkı bunun gibi aranan kriterlere ve yapacağınız işe göre sorunuz değişir. örneğin hala efor gerektirecek bir iş te yapamazsınız. ancak masa başı yada yapabileceğiniz başka işlerde var
özetle elinizdeki rapor sadece askerlik için değil, kalp hastası olduğunuzu gösterir belgedir.
Rapor Et
Eski 17 Eylül 2009, 21:11

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
askerlikten muaf olma şartları
tek böbrekliyim askerlikten muafmıyım.
Rapor Et
Eski 29 Mayıs 2010, 14:33

ben şeker hastasıyım hepatit c var ve sağ gözümde göz tembelliği var

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben şeker hastasıyım hepatit c var ve sağ gözümdegöz tembellik var
Rapor Et
Eski 5 Temmuz 2010, 15:42

dinakord

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
askerlik muafiyet sartlari ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
nedir?
Rapor Et
Eski 30 Ekim 2010, 00:36

sinir zedelenmesinin ameliyatı

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
beni oğlumun sol kolunda dogum hatasından dolayı sinir zedelenmesi oldu ve ameliyat olup platin takıldı bu bize ilerde bi sorun yaratırmı askere gitmesi mümkünmü
Rapor Et
Eski 13 Ocak 2011, 19:22

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Merhaba Arkadaşlar.Benim de bir sorum var . 10 yıldır kalp hastasıyım.Kapakçıklarımda sorun var.Askerliğimi yapabilir miyim ? Yoksa bu durum askerlik yapmama engel midir ? Yani muaf mı olurum ?
Rapor Et
Eski 14 Mart 2011, 23:45

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kalp kapagındaki sorundan dolayı askerlik yapamazsın benimde aort kapakta orta derece yetmezlik var ve askerlikten muaf tutuldum
Rapor Et
Eski 19 Mayıs 2011, 00:13

yardımcı olun

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba benım sag kalcamda az kişide görülen kas kayması gıbı bır sey var felaket bır agrı yapıyor ama mr ve fılmlerde bu osrun cıkmıyor ne yapmam gerekıyor hasatanden bısey cıkmıyor doktorlar ney oldgunu bılemıyorlar askerı hasatanye basvursam muaf olurmuyum
Rapor Et
Eski 16 Haziran 2011, 16:15

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
meraba arkadaşlar yaş 18 benim doğuştan beri kalp hastasıyım VT yani ritm bozukluğu var.Askerlikten muaf tutulurmuyum..
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.170 saniyede (72.77% PHP - 27.23% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 12:38
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi