Arama

Flash bellek içindekiler görünmüyor ne yapmalıyım? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Şubat 2014 Gösterim: 97.965 Cevap: 67
alisaid - avatarı
alisaid
Ziyaretçi
15 Mayıs 2009       Mesaj #21
alisaid - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim bu flash belleğim yine bozuldu. yine aynı hata. yani içindeki dosyalar gorunmuyor. once yaptığın gibi yap diyecekiniz ama bu sefer oyle değil. bu sefer içinde sistem dosyalarından başka hiç bir dosya gorunmuyor. yardımcı olun lutfen . içindekileri de kaybetmemem gerekiyor. tHeBruTaLiTyOfHell siz bu işlerden anlıyorsunuz yardımcı olun lutfen..
Sponsorlu Bağlantılar
alisaid - avatarı
alisaid
Ziyaretçi
16 Mayıs 2009       Mesaj #22
alisaid - avatarı
Ziyaretçi
yok mu çözüm. bir program tavsiye edin bari. bir kaç programla denedim. icindekiler gorunuyor ama cıkaramıyorum satın almak lazım programı..
Sponsorlu Bağlantılar
alisaid - avatarı
alisaid
Ziyaretçi
18 Mayıs 2009       Mesaj #23
alisaid - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sorunu hallettim. ne kadar yardımcı olmadıysanızda veya olmaya çalışsanızda yine kendi cabamla hallettim. scan disk ile tarattırdım bellegi. yine eskisi gibi chk uzantılı dosyalar oluştu. ondan sonra o mucizevi programı kullandım. daha onceden belirttiğim programı kastediyorum.. hayırlı gunler
alisaid - avatarı
alisaid
Ziyaretçi
18 Mayıs 2009       Mesaj #24
alisaid - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sayfa 4 deki programın linki calışmıyor. link CHK-Mate - Free software downloads and reviews - CNET Download.com bu . bi bakarmısınız
geogirl - avatarı
geogirl
Ziyaretçi
18 Mayıs 2009       Mesaj #25
geogirl - avatarı
Ziyaretçi
Selam. benim de a-data flashım var ama vista görmüyor.
ne yapmalı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2009       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim kingston 4gb belleğim var pcye takıyorum ışığı birkere yanıp sönüyor ve hiç bişey gelmiyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2009       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SELAM ARKADASLAR flasbelelgın ıcındekı dosyaları tam okumuyor yarım okuyor nasıl cozerım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2009       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
googleden veri kurtarma proğramı indir. onunla kurtarırsın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2009       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben de flashımın içindekileri göremiyorum takıyorum pc ye direk biçimlendir diyor ama kesinlikle biçimlendirmedim internetten bi ton program indirdim ama hiç bi şekilde göremiyorum içindekileri lütfen yardım edermisiniz çok çok acil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim kingston datatraveler 100 flaş belleğim var.taktığımda dataraveler2,0yazıyor yeni donım bulma sihirbazı açılıyor sonra altta söylüyorki yeni donım bulundu düzgün çalışmayabilir