PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Yazıcıdan çıktı alamıyorum ne yapmalıyım?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
xmarinax10:53, 11 Mart 2009 
Yazıcıdan çıktı alamıyorum...
En iyi cevap MeLL tarafından gönderildi

Aslında sorununuzu detaylı bir şekilde anlatmamışsınız.Ama size basit bir yöntem söyleyeceğim.

Bilgisayarım klasörü üzerine; Sağ tuş/Yönet 'e tıklayın.Açılan pencerede soldaki listeden"Hizmetler ve Uygulamalar" seçeneğine tıklayın ve "Hizmetler" seçeneğini seçin.
Sağdaki listeden(en alta doğru) "Yazdırma Biriktiricisi" seçeneği üzerinde Sağ tuş/Yeniden Başlat deyiniz.Ve bir kere daha yazdırmayı deneyiniz...
Benzer Konular:
Etiketler:
  • yazicidan cikti alamiyorum
  • yazicidan cikti alamiyorum hp
  • yazicim yazdirmiyor ne yapmaliyim
Cevap
MeLL11:33, 11 Mart 2009 
Aslında sorununuzu detaylı bir şekilde anlatmamışsınız.Ama size basit bir yöntem söyleyeceğim.

Bilgisayarım klasörü üzerine; Sağ tuş/Yönet 'e tıklayın.Açılan pencerede soldaki listeden"Hizmetler ve Uygulamalar" seçeneğine tıklayın ve "Hizmetler" seçeneğini seçin.
Sağdaki listeden(en alta doğru) "Yazdırma Biriktiricisi" seçeneği üzerinde Sağ tuş/Yeniden Başlat deyiniz.Ve bir kere daha yazdırmayı deneyiniz...
Cevap
Misafir19:27, 25 Ocak 2010 
tam microsgoff world belgesine kaydediyorum sonra yukadakiyazıcı resmi varya onu tıklıyorum yazdırması için.sonra farklı kaydet diyo bende kaydeti tıklıom yazıcıdan cıktı alamıyorum.sonrada yaptığımda farklı kaydet cıkıyo bende bu sefer kaydetme diyom bu sefer yazdırma iptal edilidi diyo her iki türlüde çıktı alamıyorum ne yapmalıyım
Cevap
Misafir11:10, 26 Ocak 2010 
slm beyler yazıcı bozukta nasıl çıktı almak lazım
Cevap
Misafir14:55, 23 Şubat 2010 
kullandığınız yazıcıyı seçmelisiniz önce.Başlat Denetim Masası--Yazılar dan kullandığınız yazıcıyı varsayılan yazıcı olarak atayın..
Cevap
cagatayemre14:04, 17 Nisan 2010 
arkadaşım sen yazıcı ve fakslara gir çıkan pencerede kullandığın yazıcı markası olan yazıcıyı sağ tıklayıp varsayılan yazıcı olarak ata..işlem tamamdır..
not: eğer yazıcının programı yüklü değilse pc nde orada gözükmez bu durumda cd sinden yüklemen gerekir,olmadı internetten indirirsin yazıcı driver ını .
Cevap
Misafir00:08, 13 Mayıs 2010 
bende hp deskjet 1300 series yazıcı cd var Benim yazıcı hp deskjet 1360 onu çalıştırırmı bu cd biliyosanıx yazın lütfen
Cevap
Misafir11:55, 20 Temmuz 2010 
mrb canon m 120 yazıcı var cıktı alamıyorum naptıysam olmadı sorunu anlamdım yukarda söylediklerinizi denedim ama gene cıktı alamadım yardımcı olabılırmısınız...
Cevap
Misafir14:05, 26 Eylül 2010 
Arkadaşlar benim Lexmark X11000 Series bir yazıcım var.. Siyah kartüşü bitmişti bende doldurtturdum(büyük hata) fakat yinede renkli kartüşüm hala var bulunmakta... Ben şimdi tarayıcı kısmına fotokopi yapacağım kağıdı yerleştiriyorum renkli forokopi tuşuna basıyorum.. Yazdırma ekranı çıkıyor tabikide %50 ye kadar geliyor zaten %50ye kadar tarayıcı kısmındaki kağıdı okuyor sonraki %50de yazdırması lazım fakat %50den sonra hiç bir şey olmuyor bir ses bile yok aşağıdaki resim gibi kalıyor. Birde yazdırma ekranının yanındaki kartüş seviyesini gösteren stun soru işareti var (?) Pcdeki bir yazıyı yazdırıkende aynı şey var.. İŞTE RESİM:

http://i23.servimg.com/u/f23/15/53/45/49/kartua10.jpg
Cevap
Misafir14:44, 1 Ekim 2010 
başlat + yazıcı fakslar orada yazıcıları göreceksin yazıcının üzerinde sağ tuş varsayılan yazıcı olarak ata diyeceksin.
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama