MsXLabs
2005-2016
Soru-Cevap forumunda yer alan aıle tarafından açılmış Eşimin aldığı ilaçlar sperme, dolayısıyla da bebeğe zarar verir mi? konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: MERHABALAR BEN 27 YASINDAYIM HAMILELIGIMI BILMEDEN ILAC KULLANDIGIM ICIN DOKTORUM TAVSIYESİYLE 12 ARALIKTA 7 HAFTALIKKEN ... Etiketler:
  • ilaçlar sperme geçermi
CEVAPSIZ

Eşimin aldığı ilaçlar sperme, dolayısıyla da bebeğe zarar verir mi?

Gösterim: 3.171 | Cevap: 1
29 Mart 2009 17:03   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
MERHABALAR BEN 27 YASINDAYIM HAMILELIGIMI BILMEDEN ILAC KULLANDIGIM ICIN DOKTORUM TAVSIYESİYLE 12 ARALIKTA 7 HAFTALIKKEN KURTAJ OLDUM SUAN 3 AYLIK ZAMANI DOLDURDUM FAKAT ESIM YAKLASIK 1 AYDIR AYAGINI ZEDELEDIGI ICIN ILAC KULLANIYORDU ADVIL 200 MG IBUPROFEN LİGUİ - GELS VE ANSAID 100 MG FLURBIPROFEN BU 2 ILACI KULLANIYORDU ANSAIDI 1,5 GUNDUR KULLANMIYOR BU ILAC VUCUTTAN NE KADAR ZAMANDA ATILIR VE HAMİLE KALIRSAM SPERMLERI ETKILERMI COCUKTA ANOMALI BIR DURUM YAPARMI SIMDIDEN TESEKKURLER
29 Mart 2009 17:18   |   Mesaj #2   |   
Keten Prenses - avatarı
Üye
..

32.562
8.112 mesaj
çok kısa ve net söyleyebilirimkiMsn Happy hayır. eşinizin içtiği ilaçlar kasgevşetici-ağrıkesici antienflamatuar..bebeği ve spermleri etkilemez..
bir diğer noktada çok özel birdurum olmazsa oda sadece spermlerin zarar görmesi olur. spermden bebeğe ilaç ta geçmezMsn Happy