PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Google'ı nasıl açılış sayfası yapabilirim?
İlk...8161718 192028...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir09:16, 4 Şubat 2010 
google nasıl ana sayfa olur

Alıntı:
google nasil ana sayfa yapilir
Cevap
Misafir10:45, 4 Şubat 2010 
arkadaşlar kusura bamayın ama vermiş oldugun her şeyi yaptım denedim hiç birisi açılış sayfamı google yapmadı başka bir yöndem varmı açılış sayfam özel arama motoru geliyor teşekkürler...
Cevap
KaNKaWaReZ11:53, 4 Şubat 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
ya benim msn diye birşey geliyo ne yapabilirim.
MSN Diye Bişey ?

google gırıs safası olmuyo araclardanda olmadı kılıtlı nasıl
acarım
Başlat > Çalıştır > Regedit
HKEY_CURRENT_USER > Software > Policies > Microsoft > Internet Explorer > Control Panel
Anahtarındaki HomePage değerine tıklayarak 0 olan değerini 1 olarak değiştirin Veya ordaki Değer 1 ise 0 Olarak Değiştirin Sorun Çözülecektir daha sonra IE a sağ tıkladığınızda giriş sayfasındaki kilidin kalktığını göreceksiniz...

google nasıl ana sayfa olur
HKEY_CURRENT_USER > Software > Policies > Microsoft > Internet Explorer > Control Panel
Anahtarındaki HomePage değerine tıklayarak 0 olan değerini 1 olarak değiştirin Veya ordaki Değer 1 ise 0 Olarak Değiştirin Sorun Çözülecektir daha sonra IE a sağ tıkladığınızda giriş sayfasındaki kilidin kalktığını göreceksiniz...

arkadaşlar kusura bamayın ama vermiş oldugun her şeyi yaptım denedim hiç birisi açılış sayfamı google yapmadı başka bir yöndem varmı açılış sayfam özel arama motoru geliyor teşekkürler...
Google Özel Arama Hiç Görmedim.
Ekran Görüntüsü Çekip Buraya Ekler misin ?
Cevap
Misafir16:28, 5 Şubat 2010 

olmuyor başka nerden yapılır acaba?
Cevap
Misafir13:30, 6 Şubat 2010 
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı:
nternet Explorer Kullananlar

1. İnternet Explorerı açın
2. Yukarıdaki Araçlar'a tıklayın
3. internet araçları'nı seçin
4. Gelen pencerenin üzerinde Genel bölümünde olmalısınız. değilseniz genel sekmesine tıklayın.
5. Giriş sayfası kısmında Adres bölümüne "http://www.google.com/" yazın. "Tamam" butonuna basıp çıkın.

Tamamdır, artık google ana sayfanız oldu.

Eğer yukarıdaki işlemler ile Internet Explorerınızın başlangıç sayfasını google yapamadıysanız aşağıdaki dosyayı indirin.
Dosyayı indirdikten sonra çalıştırın, size sorulan soruya evet "yes" deyin.
Dosyayı indir

Dosyayı indirirken sorun yaşıyorsanız, linke sağ tuşla tıklayıp "farklı kaydet" seçeneği ile masa üstüne kaydedin ve oradan çalıştırın.

Firefox Kullananlar

1. Firefox'u açın.
2. Yukarıdan Araçlar'a tıklayın.
3. Seçenekler'e tıklayın.
4. Gelen pencerede Konum bölümüne "http://www.google.com/" yazın. "Tamam" butonuna basıp çıkın.

Tamamdır, artık google ana sayfanız oldu.
kaynak
benşöyle yaptım oldu :
interbet explorer i aç>araçlar>internet seçenekleri>genel>giriş sayfası>Google veya Google yapabilirsiniz o size kalmış ben yaptım oldu çok saolun valla
Cevap
Misafir13:54, 6 Şubat 2010 
google nasıl yapılır ya bilen varmı?????????????
Cevap
Misafir12:30, 7 Şubat 2010 
Alıntı:
google ana sayfam yapmak istiyorum
google ana sayfam yapmak istiyorum
Cevap
Misafir18:07, 8 Şubat 2010 
google gitti onun yerine igoogle die bişey geldi yha n olur yardım edin başına böyle bişe gelen warsa bana acilen nasıl yapılgıgını sölesin lütfeeeeen yardım edin arkadaşlar offf
Cevap
Misafir21:45, 8 Şubat 2010 
yardım bikliyorum teş
Cevap
Misafir21:52, 8 Şubat 2010 
ya arkadaşlar nasıl oldu bilmıyorum ama gogleyı acılan sayfa yapamıyorum nasıl olur yardımcı olurmusunuz araclar secenek dıyorum ama orada adres yazma yeri donuk yazamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Cevap
İlk...8161718 192028...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama