PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Google'ı nasıl açılış sayfası yapabilirim?
İlk...11192021 222331...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir19:54, 17 Şubat 2010 
Alıntı:
google nasil ana sayfa yapilir
google ana sayfam yapamıyorum nasıl yapabilirim araçlardan girdiğimde aktif değil digerlerini denediğimde sayfaya giriş yapmıyor ne yapmam lazım
Cevap
Misafir16:26, 19 Şubat 2010 
Alıntı:
google yerine baska sayfa cikiyor
r
Cevap
LaDy16:35, 19 Şubat 2010 
Tarayıcınızın ana sayfa ayarlarını üst taraftaki Özellikler veya Ayarlar sekmelerinden değiştirebilirsiniz.
Cevap
Misafir16:07, 22 Şubat 2010 
giriş sayfamı google"ye çeviremiyorum . nasıl çevirebilim
Cevap
Blue Blood09:31, 23 Şubat 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
giriş sayfamı google"ye çeviremiyorum . nasıl çevirebilim

Konu ile ilgili aşağıdaki mesajları inceleyiniz .

Libra adlı kullanıcıdan alıntı:
Google sayfası açınız araçlar sekmesi>> internet seçenekleri>>genel >>ilk boş satıra http://www.google.com.tr/yazınız tama deyiniz pencereyi kapatınız ..
KaNKaWaReZ adlı kullanıcıdan alıntı:
>>>Burayı Tıklayınız<<<

Bu Yolu Denediniz mi ?
Başlat > Çalıştır > Regedit
HKEY_CURRENT_USER > Software > Policies > Microsoft > Internet Explorer > Control Panel
Anahtarındaki HomePage değerine tıklayarak 0 olan değerini 1 olarak değiştirin Veya ordaki Değer 1 ise 0 Olarak Değiştirin Sorun Çözülecektir daha sonra IE a sağ tıkladığınızda giriş sayfasındaki kilidin kalktığını göreceksiniz..
.
Cevap
Misafir16:50, 23 Şubat 2010 
ben söylediğinizşekilde yaptım dosyayı çalıştırdım ama ''kayıt defteri düzenleme, yöneticiniz tarfından devreden çıkarılmış diye uyarı veriyor'' ve ayrıca int. seçenekleri >genel >giriş kısmında Baktube Search Engine diye bi adres yazıyor ve kilitli
yardımcı ola bilirmisiniz
Cevap
Misafir18:10, 24 Şubat 2010 
mozilla kullanıyorum açılış sayfam HP - Türkiye | Bilgisayarlar, Dizüstü bilgisayarlar, Sunucular, Yazıcılar ve dah bi türlü değiştiremiyorum nasıl yapacagımı soylerseniz sevinirim...ayrıca kablosuz mouse umun sayfa kaydırma dügmeside mozilladayken kullanılmıyor ama i.e da kullanılıyor bunun sebebi ne olabilir..son olarak ben bi süre önce pc ye sistem geri dönndürme yaptım ve messenger programı pc den kalktı şimdi de onlarca defa denememe ragmen yukleyemiyorum bi türlü....yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkkrlr...
Cevap
Misafir18:37, 25 Şubat 2010 
[QUOTE] google ana sayfam yap [/ QUOTE]
Cevap
Blue Blood10:07, 26 Şubat 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
google ana sayfam yap

Google sayfası açınız araçlar sekmesi>> internet seçenekleri>>genel >>ilk boş satıra http://www.google.com.tr/yazınız tamam deyiniz pencereyi kapatınız ..
Cevap
Misafir10:41, 26 Şubat 2010 
nasıl ana sayfa yapılır
Cevap
İlk...11192021 222331...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama