Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Explorer açılış sayfası nasıl değiştirilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda aziz paç tarafından 9 Mayıs 2009 (23:34) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
70909 kez görüntülenmiş, 27 cevap yazılmış ve son mesaj 6 Mayıs 2013 (22:12) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.69  |  Oy Veren: 13      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 9 Mayıs 2009, 23:34

#1 (link)
aziz paç
Ziyaretçi
aziz paç - avatarı
internet explorer açılş sayfası donması
En iyi cevap woltaj tarafından gönderildi

nternet Expolerer sayfamı değiştirmek istiyorum ama aşağıdaki resimdeki gibi, giriş sayfasını değiştirme yeri pasif durumda ve giriş sayfasını değiştiremiyorum. Nasıl değiştirebilirim?

98569482ye2

ÇÖZÜM
Windows tuşu+R tuşuna basarak veya Başlat-çalıştır tıklayarak çalıştır penceresini açalım. Gelen pencereye gpedit.msc yazıp tamam'a tıklayalım.

85120604qy6

Açılan Grup İlkesi yönetim konsolundan "Kullanıcı Yapılandırması - Yönetim Şablonları - Windows bileşenleri - internet Explorer" dalını resimdeki seçelim ve sağ taraftan "Giriş Sayfası Ayarları Değişimini Devreden Çıkar" simgesini seçelim.

15739274ic9

Açılan pencereden Devre Dışı seçerek Tamam'a tıklayalım.

55237416qg8

Problem çözülmüştür.

Alıntı
Rapor Et
Reklam
Eski 10 Mayıs 2009, 00:09

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
İnceleyiniz Internet Explorer Açılış Sayfası Kitlenmesi ve Çözümü
Açılış sayfası yapmak için

Masaüstündeki 'Internet Explorer' kısa yolu üzerine gelin.Mouse'un sağ tuşuna basın.'Özellikler' e tıklatın.Açılan pencerede;
Giriş sayfası başlıklı kutucuğa 'http://www.google.com' yazın."Tamam" butonuna bastığınızda tekrardan ilk açılış sayfanız google ana sayfa olacaktır.
Rapor Et
Eski 26 Mayıs 2009, 22:22

#3 (link)
aziz paç
Ziyaretçi
aziz paç - avatarı
eyvallah saol yardım için
Rapor Et
Eski 11 Eylül 2009, 07:24

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
açılış sayfasını nasıl değiştirebilirim
bilgisayarıma format atıldı msne giriş sayfam değişmiş ben eskisini istiyorum ama değiştiremedim yeni sürümmüş bu ama hoşuma gitmedi
Rapor Et
Eski 4 Ekim 2009, 19:53

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
giriş sayfasını özelliklere girip ordan değiştiremiyorum
Rapor Et
Eski 21 Kasım 2009, 23:28

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
google acilis sayfasi yapma

beyler bnm açlş sayfam google di ama naısl oldu bilmiorum tekrr aralardan degiştrmek için grdigimde google adresini yazacak oldugum yer aktif diil nasıl yaparım yardımcı olun
Rapor Et
Eski 22 Kasım 2009, 15:40

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Başlat > Çalıştır > Regedit
HKEY_CURRENT_USER > Software > Policies > Microsoft > Internet Explorer > Control Panel
Anahtarındaki HomePage değerine tıklayarak 0 olan değerini 1 olarak değiştirin Veya ordaki Değer 1 ise 0 Olarak Değiştirin Sorun Çözülecektir daha sonra IE a sağ tıkladığınızda giriş sayfasındaki kilidin kalktığını göreceksiniz...
Rapor Et
Eski 13 Aralık 2009, 22:10

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben adres çubuğundan giriş sayfasını google olarak değiştiriyorum fakat belirli bir süre sonra kendiliğinden bakbul net oluyor bu sorunu birtürlü gideremedim ne yapmalıyım lütfen yardım
Rapor Et
Eski 16 Şubat 2010, 16:18

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
ana sayfa nasil degistirilir
ana sayfamda vidio gösterilmiyor nasıl ana sayfamı tekrar açabilirim
Rapor Et
Eski 18 Mart 2010, 18:00

yardım olmuyo ilk sayfa çünkü sağ tuşla açtığımızda adres değişmiyo

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sağ tuş bastığımızda çıkan yerdeki adres değişmiyio değiştir vb. yazılar yazmıyo sönük şekilde açılış sayfada 1000. kişi oldun vs. diyo ne yapçam adres ler sönük şekilde
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.180 saniyede (73.07% PHP - 26.93% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 14:02
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi