Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Ağrıyan omzum için hastanede hangi bölüme gitmeliyim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda daMLa- tarafından 16 Mayıs 2009 (20:14) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
9773 kez görüntülenmiş, 9 cevap yazılmış ve son mesaj 26 Haziran 2014 (22:51) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 16 Mayıs 2009, 20:14

#1 (link)
daMLa-
Ziyaretçi
daMLa- - avatarı
Benim yaklaşık bir haftadan beri sol omzum ağrıyor. Bunun için hastanede hangi bölüme gitmeliyim?
Rapor Et
Reklam
Eski 16 Mayıs 2009, 23:34

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
Ortopedi Bölümüne Gitmeniz Gerek...
Rapor Et
Eski 13 Mayıs 2010, 16:48

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
omzuma yel girmiş napabılırım lütfen?
Rapor Et
Eski 7 Kasım 2010, 08:32

Omzum ağrıyor ne yapmalıyım?

#4 (link)
ertugrul888
Ziyaretçi
ertugrul888 - avatarı
benim sol omuzumda kol hareketlerimi kısıtlayan bir sancı var mesela kazak giyerken sol koluma ağrı giriyor sancı şeklinde birara şınav çekmiştim ve her çekişimde sol omuzumdan çıtırdılar duyuyordum ama bu beni rahatsız etmediğinden şikayetçi değildim ama aksam olunca omuz ağrısı basladı ve boyunuma da ince bir hat şeklinde sancısı basladı o günden bu yana yaklasık 1 hafta cekiyorum bunu boyun ağrım kalmadı fakat omuzum dediğim gibi kazak giyip çıkaramıyorum mont giyemiyorum çünkü kolumu kaldıramıyorum ciddi bir problem varmıdır acaba bilgilendirirseniz sevinirim
Rapor Et
Eski 15 Aralık 2010, 16:28

dikkat edin

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben ortopodi uzmanı dr.Deniz TATAR
Daha oncedende bu tip agrılarla basvuran hastalarımmız oldu.ve ilac tedavileriyle bu hastalarımızın dertlerine bir nevi merhem olduk.şimdi beyfendi bu hastalığın genel olarak başlamasının sebebi daha önceden vucutta bir hastalığın oluşup ve sizin bu hastalığa karşı hiç bir şekilde bir doktora gözükmemenizde yol açmış olabilir.bu nedenle bu tip sool koldaki ve sol omuzdaki ağrılar gayet ciiddi bir rahatsızlık olup bu hastalığa karşıda bizimde gayet ciddi olmamız gerekir.lütfen bir an önce iç hastalıklar uzmanına gözükün ama ik olarak idrar testi yapmayı unutmayın.
Rapor Et
Eski 9 Ağustos 2011, 01:50

acele

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sol omuzum agriyor ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum acele cevap
Rapor Et
Eski 9 Ağustos 2011, 02:40

#7 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı
norolojiye de yönlendirilebilirsiniz. olabilir.
Rapor Et
Eski 9 Ağustos 2011, 04:02

#8 (link)
Özel Üye-VIP
nicely - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

sol omuzum agriyor ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum acele cevap
öncelikle geçmiş olsun siz ortopedi veya iç hastalıkları bölümüne müracat ediniz
Rapor Et
Eski 28 Nisan 2014, 18:57

SOL OMUZUM AĞRIYOR

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
AĞIR SANAYİDE CALIŞIYORUM SOL OMUZUM AĞRIYOR BAZEN UYUŞMA BAZEN YÜK KALDIRAMIYORUM SEBEBİ NE OLABİLİR HANGİ BÖLÜME GİTMELİYİM FİZİK TEDAVİMİ ORTAPEDİMİ
Rapor Et
Eski 26 Haziran 2014, 22:51

sağ omzum ağrıyor

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iş yaparken ani bir hareket yaptım sanırım sag omzum agrıyo. ve agrı parmakklarıma kadar ılerlıyyo ve baktım sımdı parmaklarım sısmıs
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.169 saniyede (73.67% PHP - 26.33% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 03:38
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi