PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Samsung M620 ses şifresi nedir?
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
berkceyhan13:49, 21 Mayıs 2009 
Arkadaşlar ben Samsung M620 aldım ve sesine bakınca çok az olduğunu anladım.Bu telefonun ses şifresini verirseniz çok sevinirim.
En iyi cevap Blue Blood tarafından gönderildi

Bende bir m620 mağduruyum Sesi dışarda felan anlaşılmıyor zaten kulaklık kullanıyorum da bir süre sonra aşırı baş ağrısı yapıyor. Neyse biz cevaba gelelim samsung m620de ses şifresi yok. Ama telefonda bazı ayarlara kısayol olarak adlandırabilecek kodlar var. Bu kodları yazdıktan sonra en sonda kareyi tuşlamanız bu kodlamayı bitirdiğiniz anlamına gelir arama tuşuna basmanıza gerek yoktur . Bassanızda zaten işlemez o kod telefonla alakalı olmadan direkt olarak şebeke aracılığyla bir telefon numarası gibi sanılır.. m620de ses şifresi yok evet ama bu her zaman şarkıları sessiz dinleyeceğimiz anlamına gelmez.. İnternette araştırırsanız bulursunuz bir program var o şarkılarınızı o programdan geçirerek telefona atarsanız seste sizin belirlediğiniz şekilde yükseklik oluyormuş. Ben denemedim biraz zahmetli geldi ama denemek isteyen varsa araştırsın..

Bu arada o acayip kod veren arkadaş sanırım bizimle dalga geçmiş ^^ nasıl yazalım ya

Saygılarla..
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
fadedliver18:45, 21 Mayıs 2009 
*#0206#99^^5#
Cevap
The Unique20:36, 21 Mayıs 2009 
samsung L 770 in ses şifresi nedir ?
Cevap
berkceyhan13:51, 22 Mayıs 2009 
Peki bunu(*#0206#99^^5#) nereye ve nasıl yazacağız?Anlamadım.^^ bu işareti nasıl koyuyoruz?Bilgilendirirseniz çok memnun olurum.
Cevap
fadedliver14:44, 22 Mayıs 2009 
Ekrana normal telefon numarası yazar gibi yazın, arama tusuna basın.
Cevap
darkblood5523:14, 10 Haziran 2009 
ya bu ^^ ne oluo ??
Cevap
fadedliver23:39, 10 Haziran 2009 
^ yerine * bunu deneyiniz.

Ayrıca yeni şifre olarak *#2598*7596#şuan bu gündemde.
Cevap
NAZMİYE18:17, 11 Temmuz 2009 
HEPSİNİ DENEDİM AMA ŞEBEKE TARAFINDAN SONLANDIRILIYOR DİYE BİR CEVAP GELİYOR NE YAPMAM GEREKİYOR.
Cevap
NAZMİYE18:24, 11 Temmuz 2009 
BÜTÜN ŞİFRELERİ DENEDİM AMA İŞLEM ŞEBEKE TARAFINDAN SONLANDIRILIYOR DİYE CEVAP GELİYOR NE YAPMAM GEREKİYOR.
Cevap
Blue Blood19:48, 11 Temmuz 2009 
Bende bir m620 mağduruyum Sesi dışarda felan anlaşılmıyor zaten kulaklık kullanıyorum da bir süre sonra aşırı baş ağrısı yapıyor. Neyse biz cevaba gelelim samsung m620de ses şifresi yok. Ama telefonda bazı ayarlara kısayol olarak adlandırabilecek kodlar var. Bu kodları yazdıktan sonra en sonda kareyi tuşlamanız bu kodlamayı bitirdiğiniz anlamına gelir arama tuşuna basmanıza gerek yoktur . Bassanızda zaten işlemez o kod telefonla alakalı olmadan direkt olarak şebeke aracılığyla bir telefon numarası gibi sanılır.. m620de ses şifresi yok evet ama bu her zaman şarkıları sessiz dinleyeceğimiz anlamına gelmez.. İnternette araştırırsanız bulursunuz bir program var o şarkılarınızı o programdan geçirerek telefona atarsanız seste sizin belirlediğiniz şekilde yükseklik oluyormuş. Ben denemedim biraz zahmetli geldi ama denemek isteyen varsa araştırsın..

Bu arada o acayip kod veren arkadaş sanırım bizimle dalga geçmiş ^^ nasıl yazalım ya

Saygılarla..
Cevap
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama