Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Samsung M620 ses şifresi nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda berkceyhan tarafından 21 Mayıs 2009 (13:49) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
84109 kez görüntülenmiş, 141 cevap yazılmış ve son mesaj 4 Ekim 2012 (15:44) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.50  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 21 Mayıs 2009, 13:49

#1 (link)
berkceyhan
Ziyaretçi
berkceyhan - avatarı
Arkadaşlar ben Samsung M620 aldım ve sesine bakınca çok az olduğunu anladım.Bu telefonun ses şifresini verirseniz çok sevinirim.
En iyi cevap Blue Blood tarafından gönderildi

Bende bir m620 mağduruyum Sesi dışarda felan anlaşılmıyor zaten kulaklık kullanıyorum da bir süre sonra aşırı baş ağrısı yapıyor. Neyse biz cevaba gelelim samsung m620de ses şifresi yok. Ama telefonda bazı ayarlara kısayol olarak adlandırabilecek kodlar var. Bu kodları yazdıktan sonra en sonda kareyi tuşlamanız bu kodlamayı bitirdiğiniz anlamına gelir arama tuşuna basmanıza gerek yoktur . Bassanızda zaten işlemez o kod telefonla alakalı olmadan direkt olarak şebeke aracılığyla bir telefon numarası gibi sanılır.. m620de ses şifresi yok evet ama bu her zaman şarkıları sessiz dinleyeceğimiz anlamına gelmez.. İnternette araştırırsanız bulursunuz bir program var o şarkılarınızı o programdan geçirerek telefona atarsanız seste sizin belirlediğiniz şekilde yükseklik oluyormuş. Ben denemedim biraz zahmetli geldi ama denemek isteyen varsa araştırsın..

Bu arada o acayip kod veren arkadaş sanırım bizimle dalga geçmiş ^^ nasıl yazalım ya

Saygılarla..
Rapor Et
Reklam
Eski 21 Mayıs 2009, 18:45

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
*#0206#99^^5#
Rapor Et
Eski 21 Mayıs 2009, 20:36

#3 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
samsung L 770 in ses şifresi nedir ?
Rapor Et
Eski 22 Mayıs 2009, 13:51

#4 (link)
berkceyhan
Ziyaretçi
berkceyhan - avatarı
Peki bunu(*#0206#99^^5#) nereye ve nasıl yazacağız?Anlamadım.^^ bu işareti nasıl koyuyoruz?Bilgilendirirseniz çok memnun olurum.
Rapor Et
Eski 22 Mayıs 2009, 14:44

#5 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Ekrana normal telefon numarası yazar gibi yazın, arama tusuna basın.
Rapor Et
Eski 10 Haziran 2009, 23:14

#6 (link)
darkblood55
Ziyaretçi
darkblood55 - avatarı
ya bu ^^ ne oluo ??
Rapor Et
Eski 10 Haziran 2009, 23:39

#7 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
^ yerine * bunu deneyiniz.

Ayrıca yeni şifre olarak *#2598*7596#şuan bu gündemde.
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2009, 18:17

#8 (link)
NAZMİYE
Ziyaretçi
NAZMİYE - avatarı
HEPSİNİ DENEDİM AMA ŞEBEKE TARAFINDAN SONLANDIRILIYOR DİYE BİR CEVAP GELİYOR NE YAPMAM GEREKİYOR.
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2009, 18:24

SAMSUNG M620 SES ŞİFRESİ

#9 (link)
NAZMİYE
Ziyaretçi
NAZMİYE - avatarı
BÜTÜN ŞİFRELERİ DENEDİM AMA İŞLEM ŞEBEKE TARAFINDAN SONLANDIRILIYOR DİYE CEVAP GELİYOR NE YAPMAM GEREKİYOR.
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2009, 19:48

#10 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Bende bir m620 mağduruyum Sesi dışarda felan anlaşılmıyor zaten kulaklık kullanıyorum da bir süre sonra aşırı baş ağrısı yapıyor. Neyse biz cevaba gelelim samsung m620de ses şifresi yok. Ama telefonda bazı ayarlara kısayol olarak adlandırabilecek kodlar var. Bu kodları yazdıktan sonra en sonda kareyi tuşlamanız bu kodlamayı bitirdiğiniz anlamına gelir arama tuşuna basmanıza gerek yoktur . Bassanızda zaten işlemez o kod telefonla alakalı olmadan direkt olarak şebeke aracılığyla bir telefon numarası gibi sanılır.. m620de ses şifresi yok evet ama bu her zaman şarkıları sessiz dinleyeceğimiz anlamına gelmez.. İnternette araştırırsanız bulursunuz bir program var o şarkılarınızı o programdan geçirerek telefona atarsanız seste sizin belirlediğiniz şekilde yükseklik oluyormuş. Ben denemedim biraz zahmetli geldi ama denemek isteyen varsa araştırsın..

Bu arada o acayip kod veren arkadaş sanırım bizimle dalga geçmiş ^^ nasıl yazalım ya

Saygılarla..
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.178 saniyede (71.26% PHP - 28.74% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 13:11
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi