Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayarı belirlenen saatlerde açıp kapatmak için program var mı?

Bu konu Soru-Cevap forumunda riddle1678 tarafından 25 Mayıs 2009 (19:38) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
3259 kez görüntülenmiş, 4 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Eylül 2012 (11:44) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 25 Mayıs 2009, 19:38

#1 (link)
riddle1678
Ziyaretçi
riddle1678 - avatarı
evdeki bilgisayarı belirlenen saatlerde açılıp kapanması için bi program arıyorum arşivimde vardı ama bulamadım isminide hatırlamıyorum bana gerekli olan şu arkadaşlar yaz geldi yeğenim gelecek ve sürekli bilgisayarın başında olmasını istemiyoruz mesela saat 13:00 ile 16:00 arası bilgisayarı ayarlıyacam ve açabilecek onun dışında açılması istendiğinde şifre istiyecek şifre girilmeden açılmayacak yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler...
Rapor Et
Reklam
Eski 25 Mayıs 2009, 20:22

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Bilgisayarınızın belirlediğiniz zamanda kendiliğinden kapanmasını ister miydiniz? Auto Power-on and Shut-down tipik bir shutdown yazılımı fakat shutdown işlemine getirdiği geniş "özelleştirilebilirlik" Auto Power-on and Shut-down'yı benzerlerinden üstün bir noktaya taşıyor. Temel olarak yazılımın işlevi; bilgisayarınızı belirlediğiniz zamanda / zaman frekansında, herhangi bir sistem diyalog penceresini ekrana getirmeden, otomatik olarak kapatmak. Bunun yanında yazılım sadece kapatma (shutdown) işlemini değil, sistemi yeniden başlatma (reboot), Windows açılış ekranına dönme (Logoff), sadece alarm verme ve sadece belirlediğiniz bir programı çalıştırma gibi işlevleri de yerine getiriyor
Download / İndir

Üreticinin İnternet Sitesi
Rapor Et
Eski 1 Şubat 2010, 12:03

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya nasıll oluoo yhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Rapor Et
Eski 4 Şubat 2011, 11:27

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nasıl yyaaaaaa
Rapor Et
Eski 25 Eylül 2012, 11:44

Cvp: Bilgisayarı belirlenen saatlerde açıp kapatmak için program var mı?

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
çalıştır cmd ekranına; shutdown -s -t 600 yazdığında 10 dk sonra bilgisayar kapanır.(600 sn=10 dk)
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.137 saniyede (58.33% PHP - 41.67% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 21:53
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi