Arama

Bilgisayarı belirlenen saatlerde açıp kapatmak için program var mı?

Güncelleme: 25 Eylül 2012 Gösterim: 4.898 Cevap: 4
riddle1678 - avatarı
riddle1678
Ziyaretçi
25 Mayıs 2009       Mesaj #1
riddle1678 - avatarı
Ziyaretçi
evdeki bilgisayarı belirlenen saatlerde açılıp kapanması için bi program arıyorum arşivimde vardı ama bulamadım isminide hatırlamıyorum bana gerekli olan şu arkadaşlar yaz geldi yeğenim gelecek ve sürekli bilgisayarın başında olmasını istemiyoruz mesela saat 13:00 ile 16:00 arası bilgisayarı ayarlıyacam ve açabilecek onun dışında açılması istendiğinde şifre istiyecek şifre girilmeden açılmayacak yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler...
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
25 Mayıs 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarınızın belirlediğiniz zamanda kendiliğinden kapanmasını ister miydiniz? Auto Power-on and Shut-down tipik bir shutdown yazılımı fakat shutdown işlemine getirdiği geniş "özelleştirilebilirlik" Auto Power-on and Shut-down'yı benzerlerinden üstün bir noktaya taşıyor. Temel olarak yazılımın işlevi; bilgisayarınızı belirlediğiniz zamanda / zaman frekansında, herhangi bir sistem diyalog penceresini ekrana getirmeden, otomatik olarak kapatmak. Bunun yanında yazılım sadece kapatma (shutdown) işlemini değil, sistemi yeniden başlatma (reboot), Windows açılış ekranına dönme (Logoff), sadece alarm verme ve sadece belirlediğiniz bir programı çalıştırma gibi işlevleri de yerine getiriyor
Download / İndir
Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin İnternet Sitesi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya nasıll oluoo yhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl yyaaaaaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çalıştır cmd ekranına; shutdown -s -t 600 yazdığında 10 dk sonra bilgisayar kapanır.(600 sn=10 dk)