Arama

Formatta silinen oyunları nasıl geri alabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Ekim 2011 Gösterim: 8.696 Cevap: 7
aslınur - avatarı
aslınur
Ziyaretçi
6 Haziran 2009       Mesaj #1
aslınur - avatarı
Ziyaretçi
biz bilgisayarımıza format attık gta3 oyunum ve diğer oyunlarım vardı format atınca silindi onları nasıl geri getirebilirim yardım edin
EN İYİ CEVABI tHeBruTaLiTyOfHeLL verdi
Format Attıktan Sonra Oyunları Geri Getiremezsiniz Boşa Zaman Kaybı.

Sponsorlu Bağlantılar
İstersen Recovery Programları Kurup Deneyebilirsin %80'i Kurtarıp, O Dosyalara Zarar Vermiş İse Oyun Çalışmaz. En İyisi Yeniden Kurulum Yapmak.

fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
6 Haziran 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
aslınur adlı kullanıcıdan alıntı

biz bilgisayarımıza format attık gta3 oyunum ve diğer oyunlarım vardı format atınca silindi onları nasıl geri getirebilirim yardım edin

Pandora Recovery diskten tamamen silinmiş olan dosyaları kurtarmak için kullanıcılara güçlü ve efektif bir yol sağlayan ücretsiz bir araç. Bilgisayar üzerinde gelende bir dosya silindiğinde Geri Dönüşüm Kutusuna güvenilir. Fakat oradan da kaldırılan tamamen silinmiş olan dosyalara ulaşmak istenildiğinde ikinci şansı bulmak mümkün olmaz. İşte bu noktada Pandora Recovery programı Geri Dönüşüm Kutusundan silinmiş veya Shift + Delete tuş kombinasyonu ile direkt olarak silinmiş ya da DOS ortamında kaldırılmış dosyalara ulaşmak için kullanıcılara kolay ve hızlı bir çözüm sağlıyor ve dosyaları geri getirme imkanı sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Pandora Recovery sahip olduğu basit ve sade arayüz ile bilgisayarda bulunan diskler üzerinde silinmiş dosyaları geri getirmek için gezinme ve arama yapmanıza imkan sağlıyor. Program arşivlenmiş, gizlenmiş, şifrelenmiş, sıkıştırılmış her türlü dosyayı geri getirebiliyor. Alternate Data Streams (ADS) adı verilen sistem ile dosyaları geri getiren yazılım klasik arayüz sihirbazı, ipucu bölümü ve içerik yardımı gibi özellikler ile dikkat çekiyor.

Programı Yükle
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
6 Haziran 2009       Mesaj #3
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Format Attıktan Sonra Oyunları Geri Getiremezsiniz Boşa Zaman Kaybı.

İstersen Recovery Programları Kurup Deneyebilirsin %80'i Kurtarıp, O Dosyalara Zarar Vermiş İse Oyun Çalışmaz. En İyisi Yeniden Kurulum Yapmak.
hasanceza - avatarı
hasanceza
Ziyaretçi
6 Haziran 2009       Mesaj #4
hasanceza - avatarı
Ziyaretçi
geri getiremezsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
getire bilirsin bn pc ye format attım recuva dıe bı program vardı onla taratıosun ve bircok oyun yada mzüik yada resimleri buluyo ve kurtarabılıorusunuz bn denedım %100 çalısıo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben silinmiş bütün oyunları nasıl alacam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben recevery progmanı indirdim ben oyunları almak istiyorum ama alamıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bn dede oyun çıkmıyor içindeki dosyalar cıkıyor recoveryde tek tek nasıl ypca m xd