Arama

Laptop'ta bazı klavye tuşları çalışmıyor, yardımcı olur musunuz? - Sayfa 9

Güncelleme: 10 Ekim 2015 Gösterim: 153.927 Cevap: 85
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2015       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim yön tuşlarımdan soldaki çalışmıyor yardım edermisiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Doğukan - avatarı
Doğukan
Ziyaretçi
31 Mart 2015       Mesaj #82
Doğukan - avatarı
Ziyaretçi
[ÇÖZÜLDÜ] BEYLER EGER SİZİNDE TUŞLARINIZDAN BAZILARI ÇALIŞMIYORSA " fn " tuşuna basın eger olmazsa " fn + numlock " tuslarına basın
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2015       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
klavyedeki bazi tuslar sanki yer deistirdi shift le iki nokta ust uste yapmaya calisiyorum soru isreti cikiyo c harfi yerine de nokta koyuyo ve daha bi cok benzeri lutfen yardimmmm
DamnDamage - avatarı
DamnDamage
Ziyaretçi
14 Ağustos 2015       Mesaj #84
DamnDamage - avatarı
Ziyaretçi
Herkese merhaba arkadaşlar Packard Bell TE11 adlı bilgisayarı kullanıyorum 2 sene oldu alalı klavyemin bazı tuşları çalışmıyor ekran klavyesinden yazıyorum onları.
Ama kesinlikle ve kesinlikle donanımsal bir sorun çünkü sistem geri yükleme yaptığım zaman çalışıyor ben driverlar da bi sorun olduğunu düşünüyorum sizce neden olabilir yardımcı olur musunuz ? Msn Rolleyes
DamnDamage - avatarı
DamnDamage
Ziyaretçi
18 Ağustos 2015       Mesaj #85
DamnDamage - avatarı
Ziyaretçi
(KESİN ÇÖZÜM !) Arkadaşlar sorunu kesinlikle %100 çözdüm sorun hdd de tuşları basmıyan arkadaşlara söylüyorum donanımsal bir sorun kayıt defteri ve hdd sorunlarınız var ben hallettim şunu yapın;

AVG antivirüs'ü indirip genel tarama yapın bilgisayar taraması sonra bi 2-3 saat bekliyeceksiniz ve sonra yeniden başlatın sorununuz çözüldü iyi forumlar son sürümünü indirin bu arada herkese kolay gelsin Msn Happy Msn CoolMsn PartyMsn PartyMsn Party
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2015       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Bende Fn+Numlock Kapat mıyor Normalide Kapatmıyor Yardım Edersenis Sevinirim