Arama

Gizli dosyaları göster seçeneği nasıl aktif edilir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Haziran 2014 Gösterim: 144.836 Cevap: 40
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim Pc de de Aynı Sorun Var Araçlar Diyorum Eşitle Çıkıo Sadece Ne Yapabilirim ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tamam .Kral doğru sölüyon Da ben Bilgisayarım a girip üst tarafta araçlara tıkladıgımda orda klasör seçenekleri diye birşey yok ,, klasör seçenekleri yerine eşitle yazıyor ? NasıL gizLi dosyalarımı GösTercem ??
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
En iyisi program çözünürlüklerinden bilgisayra temellerine gir ordan otamatikmen açar yada senin bilgisayara virüs girmiştir ama virüs içinde format atmana gerek yo yapman gereken tek şey şu :

Denetim Masası > Yönetimsel Araçlar > Olay Görüntüleyicisi > Uygulama ( Orada Çarpı İşaretleri yani hatalar 1 den fazla ise anlaşılıyorki sen son zamanlarda bilgi sayarla anlamadığın şeyleri çok girmişsin ve yalnışlıkla bilgisayar belleğinin içindeki gizlilik dosyasının hafızasını silmmişsin yani bilgisayarın hardiskini dengede tutan bir programı silmişsin ve hardiskin bir bölümü zedelenmiş yani en iyisi sen uygulamadan hatalara bak 1 den fazla ise bilgisayarın uygulama araçlarından program yükleme sihirbazına şu linkteki dosyayı indir :Gizli Dosya Gösterici indir ücretsiz Gizli Dosya Gösterici bedava Gizli Dosya Gösteri ((----açıklayıcı olmuştur inşallah (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
En iyisi program çözünürlüklerinden bilgisayra temellerine gir ordan otamatikmen açar yada senin bilgisayara virüs girmiştir ama virüs içinde format atmana gerek yo yapman gereken tek şey şu :

Denetim Masası > Yönetimsel Araçlar > Olay Görüntüleyicisi > Uygulama ( Orada Çarpı İşaretleri yani hatalar 1 den fazla ise anlaşılıyorki sen son zamanlarda bilgi sayarla anlamadığın şeyleri çok girmişsin ve yalnışlıkla bilgisayar belleğinin içindeki gizlilik dosyasının hafızasını silmmişsin yani bilgisayarın hardiskini dengede tutan bir programı silmişsin ve hardiskin bir bölümü zedelenmiş yani en iyisi sen uygulamadan hatalara bak 1 den fazla ise bilgisayarın uygulama araçlarından program yükleme sihirbazına şu linkteki dosyayı indir :Gizli Dosya Gösterici indir ücretsiz Gizli Dosya Gösterici bedava Gizli Dosya Gösteri ((----açıklayıcı olmuştur inşallah (:

DİPNOT: Ama Eğer Sadece yeni klasör v.b dosyalar için geçerli değildir BİLGİSAYARIM-BELEGELER her türlü dosya için işini görür Teşekküre Gerek Yok Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş senin yapman tek gereken şey bilgisayar hatalarını görüntüleyerek çıkan sonuçları tek tek taratmak ve bunu yaptıktan sonra aynı yöntemi tekrar dene ama bu yöntemi bştan sağma yaprsan eskisindende kötü bir zarar verebilirsin bilgisayarına o yüzden dikatli ol enaz bu işlemi yapman 2-3 saat sürer
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
windows 7 war bende nasıll yapıcamm yaa ne olur yardm edn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hafıza kartımdaki virüsleri sildim fakat bu sefer içindeki resimler ve müzikler gizlendi ve gizli dosyalarda gözükmüyor nasıl göstere bilirm....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
başlat çalıştır- regedit-HCU- Solfware-Microsoft-windows-currentVersion-advanced-hidden(1)
Yeniden başlat
Not: Eğer ki sistem yapılandırma dosyalarınızda arıza varsa yani sistem dosyaları ve ayarları kaydetme konusunda bir sıkıntı varsa yeniden başlattığınız taktirde hidden değeri yeniden sıfırlanır. Eğer bu olursa yukarıda belirtilen işlemlerden hiçbiri işe yaramaz(ki zaten normalde de işe yaramayan yöntemler sunulmuş) Eğer sistem yapılandırma da problem yoksa ve problem sadece hidden dizin değeri indirilen yanlış bir uygulama yüzünden sıfırlanmışsa Sunduğum yöntem işe yarayacaktır.
Darqq - avatarı
Darqq
Ziyaretçi
28 Kasım 2011       Mesaj #29
Darqq - avatarı
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
klösör seçenekleri gelmiyo gizli dosyaları kapatamıyorm arkadaşlar yardımcı olan varsa sölesin