Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Dikiş nakış öğretmeni olabilmek için sertifika yeterli midir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda aydan8 tarafından 28 Haziran 2009 (22:33) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
10371 kez görüntülenmiş, 11 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Eylül 2013 (18:15) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 28 Haziran 2009, 22:33

#1 (link)
aydan8
Ziyaretçi
aydan8 - avatarı
dikiş nakış öğretmeni olabilmek için sertifika yeterlimidir ve başvuruyu nasıl yapmalıyız nereye yapmalıyız
En iyi cevap ozti tarafından gönderildi

Alıntı:
aydan8 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

dikiş nakış öğretmeni olabilmek için sertifika yeterlimidir ve başvuruyu nasıl yapmalıyız nereye yapmalıyız
Aşağıdaki Linki İnceleyiniz Aradığınız Bilgiler Forumumuzda Anlatılmaktadır.

MESLEK EĞİTİMİNİN VERİLDİĞİ YERLER Mesleğin eğitimi; Mesleki Eğitim Fakültelerinin ''Nakış Öğretmenliği'' bölümlerinde verilmektedir.

MESLEK EĞİTİMİNE GİRİŞ KOŞULLARI Bu bölümlere girebilmek için...DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
Rapor Et
Reklam
Eski 28 Haziran 2009, 22:41

#2 (link)
p@®@Dσkگ
ozti - avatarı
Alıntı:
aydan8 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Aşağıdaki Linki İnceleyiniz Aradığınız Bilgiler Forumumuzda Anlatılmaktadır.

MESLEK EĞİTİMİNİN VERİLDİĞİ YERLER Mesleğin eğitimi; Mesleki Eğitim Fakültelerinin ''Nakış Öğretmenliği'' bölümlerinde verilmektedir.

MESLEK EĞİTİMİNE GİRİŞ KOŞULLARI Bu bölümlere girebilmek için...DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
Rapor Et
Eski 25 Eylül 2009, 20:14

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
dikiş nakış öğretmenliği

öğretmenlik için ne gerekli
Rapor Et
Eski 25 Şubat 2010, 01:47

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
dikis nakis ogretmenligi
öğretmenlik için hangi belgeler lazım
Rapor Et
Eski 16 Mart 2010, 19:40

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
nakis ogretmenligi
dikiş nakış öğretmeni olmak için ne gerekiyor
Rapor Et
Eski 10 Mayıs 2010, 13:54

halk eğitim de nakış öğretmenliği şartları

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm bir sorum var yanıtlarsanız sevinirim benim 3yıllık nakış eğitimi sertifikam var ve düz lise mezunuyum haleğitim merkezlerinde öğretmenlik yapabilmem için ne yapmam nereye baş vurmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim
Rapor Et
Eski 20 Mayıs 2010, 17:39

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sertifika yeterli sanmayın bu işi hafife almayın öğretmenli sadece öğretmek değildir öle kolaysa biz 4 yıldır dirsek çürütüyoruz bir iki teknik öğrenmekse oo ne kolaymış yerse gelin okuyun biz hakkımızı alamıyoruz bu işin diplomalı eğitimli insanlarıyız size mi kaldı nakış öğretmek 13 yılımı verdim ben her eli iğne tutan yapmasın bu işi ee insaf o zaman her okuma yazma bilen sınıf öğretmeni olsun revamı hak mı
Rapor Et
Eski 29 Haziran 2011, 15:45

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kazanırım işşallah
Rapor Et
Eski 29 Haziran 2011, 21:02

#9 (link)
Özel Üye-VIP
nicely - avatarı
bu konuda eğitimli olmanız ve aynı zamanda kurslara katılıp belge almanız lazım ve çıraklık eğitim merkezlerinden ustalık ve usta öğreticilik belgesi için başvuruda bulunup belge alırsanız daha iyi olur sizin için aynı zamanda bulunduğunuz ilçede belediyelerde iş bulabilirsiniz bir araştırma yapınız eğer İstanbulda iseniz ismeklere başvuru yapabilirsiniz
asıl merkezi ismeğin İstanbul'da Fatihte
Rapor Et
Eski 15 Şubat 2012, 10:56

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm benim 4 yıllık sentifikam var nakış öğretmenliği yapmam için nereye başvuru yapmalıyım...
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.174 saniyede (74.13% PHP - 25.87% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 17:14
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi