Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Anadolu meslek lisesinden sağlık meslek lisesine geçiş yapılabilir mi?

Bu konu Soru-Cevap forumunda asdfghjklşşi tarafından 11 Temmuz 2009 (16:23) tarihinde açılmıştır.
66147 kez görüntülenmiş, 162 cevap yazılmış ve son mesaj 20 Ağustos 2014 (17:50) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 11 Temmuz 2009, 16:23

#1 (link)
asdfghjklşşi
Ziyaretçi
asdfghjklşşi - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
BEN ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİNE GİDİYORUM. LİSE 2 YE GEÇTİM SAĞLIK MESLEK LİSESİNE GEÇİŞ YAPMAK İSTİYORUM OLABİLİRMİ YADA HANGİ LİSELER GEÇİŞ YAPABİLİRİM LÜTFEN YARDIM EDİN....
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Alıntı:
asdfghjklşşi adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

BEN ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİNE GİDİYORUM. LİSE 2 YE GEÇTİM SAĞLIK MESLEK LİSESİNE GEÇİŞ YAPMAK İSTİYORUM OLABİLİRMİ YADA HANGİ LİSELER GEÇİŞ YAPABİLİRİM LÜTFEN YARDIM EDİN....
SAĞLIK MESLEK LİSELERİNE GEÇİŞ YAPILAMAYACAĞINA DAİR SAĞLIK İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞININ YAZISI İÇİN;TIKLAYINIZ

kaynak
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2009, 18:54

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
asdfghjklşşi adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

SAĞLIK MESLEK LİSELERİNE GEÇİŞ YAPILAMAYACAĞINA DAİR SAĞLIK İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞININ YAZISI İÇİN;TIKLAYINIZ

kaynak
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2009, 20:16

#3 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Bende bi meslek lisesi 9. sınıf öğrencisiyim. Sınıfımda sağlık lisesine geçmek isteyen vardı ama geçemedi olmuyormuş. Yani bildiğim kadarıyla meslek liselerinde olmuyormuş Anadolularda da bu pek fark etmez sanırım.. Ama yinede dene - araştır.
Rapor Et
Eski 1 Eylül 2009, 11:45

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
meslek lisesinden anadolu lisesine geçiş
10.sınıf öğrencisiyim turizm meslek lisesinden anaolu lisesine geçiş olur mu?
Rapor Et
Eski 4 Eylül 2009, 22:12

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ßen henüz liseye anca geçiyorum 3 kez tercih yaptm ilk 2'si cıkmadı 3. de meslek lisesi tuttu ama puanım düşük anadolu meslekte gıda bölümü istiorum eğer cok calısırsam anadolu meslek lisesine gecebilir miyim ltfn bilginiz varsa yarmcı olun
Rapor Et
Eski 5 Eylül 2009, 15:18

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben sbs puanım 398 kayseride incesu ilçesinde mustafa özkan anadolu lisesini kazandım.fakat 2 ve 3.tercih yapmadım.süreleride bitti.şimdi incesuda yeni açılan ve önkayıt yoluyla öğrenci alcaak bir sağlık lisesi var ben kayseri sağlığı istiyorum veya incesuda olur yani sağlık olsun farketmez oraya geçiş yapablirmiyim yada 1 yıl sonra nakil fln olur mu lütfen yardım edin....
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2009, 12:33

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben bir anadou lisesini KAZANDIM FAKAT BAŞKASINA GEÇMEK istiyom 2. ve 3. yerleştirmeleri kaçırdım fakat geçmek istediğim okulla puanım yetiyo
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2009, 21:56

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bn şu anda saglık meslek lisesine denk bir okulda okuorum lise 2 ye geçtim oks ye girdigimde saglık meslek lisesine gitmek istiodum puanımda yetiordu ama bazı ailvi nedenlerden dolayı başka bir liseye girmek zorunda kaldım şu anda bnm saglık meslek lisesine geçme hakkım var mı? öğrenmek istiorum. yardımcı olursanız çok sevinirim cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. xD lütfen bna yardımcı olun çok zor durumdayım
Rapor Et
Eski 11 Eylül 2009, 09:05

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ticaret lisesinden saglık lisesine geciş yapabilirmiyim
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2009, 11:52

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ticaretten başka bir liseye geçebirmiyim
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.182 saniyede (72.15% PHP - 27.85% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 01:43
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi