Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Anadolu meslek lisesinden sağlık meslek lisesine geçiş yapılabilir mi?

• 10 sinifta saglik meslege gecis
  • anadoludan saglik meslege gecis
  • ozel saglik meslekten devlete gecis
asdfghjklşşi
Cevaplanmış   |    11 Temmuz 2009 16:23   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
BEN ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİNE GİDİYORUM. LİSE 2 YE GEÇTİM SAĞLIK MESLEK LİSESİNE GEÇİŞ YAPMAK İSTİYORUM OLABİLİRMİ YADA HANGİ LİSELER GEÇİŞ YAPABİLİRİM LÜTFEN YARDIM EDİN....
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Alıntı
asdfghjklşşi adlı kullanıcıdan alıntı

BEN ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİNE GİDİYORUM. LİSE 2 YE GEÇTİM SAĞLIK MESLEK LİSESİNE GEÇİŞ YAPMAK İSTİYORUM OLABİLİRMİ YADA HANGİ LİSELER GEÇİŞ YAPABİLİRİM LÜTFEN YARDIM EDİN....

SAĞLIK MESLEK LİSELERİNE GEÇİŞ YAPILAMAYACAĞINA DAİR SAĞLIK İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞININ YAZISI İÇİN;TIKLAYINIZ

kaynak

fadedliver
11 Temmuz 2009 18:54   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Alıntı
asdfghjklşşi adlı kullanıcıdan alıntı

SAĞLIK MESLEK LİSELERİNE GEÇİŞ YAPILAMAYACAĞINA DAİR SAĞLIK İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞININ YAZISI İÇİN;TIKLAYINIZ

kaynak
ozti ve ener bu mesajı beğendi.
Blue Blood
11 Temmuz 2009 20:16   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
Bende bi meslek lisesi 9. sınıf öğrencisiyim. Sınıfımda sağlık lisesine geçmek isteyen vardı ama geçemedi olmuyormuş. Yani bildiğim kadarıyla meslek liselerinde olmuyormuş Anadolularda da bu pek fark etmez sanırım.. Ama yinede dene - araştır.
Misafir
1 Eylül 2009 11:45   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Alıntı

meslek lisesinden anadolu lisesine geçiş

10.sınıf öğrencisiyim turizm meslek lisesinden anaolu lisesine geçiş olur mu?
Misafir
4 Eylül 2009 22:12   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
ßen henüz liseye anca geçiyorum 3 kez tercih yaptm ilk 2'si cıkmadı 3. de meslek lisesi tuttu ama puanım düşük anadolu meslekte gıda bölümü istiorum eğer cok calısırsam anadolu meslek lisesine gecebilir miyim ltfn bilginiz varsa yarmcı olun
Misafir
5 Eylül 2009 15:18   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
ya ben sbs puanım 398 kayseride incesu ilçesinde mustafa özkan anadolu lisesini kazandım.fakat 2 ve 3.tercih yapmadım.süreleride bitti.şimdi incesuda yeni açılan ve önkayıt yoluyla öğrenci alcaak bir sağlık lisesi var ben kayseri sağlığı istiyorum veya incesuda olur yani sağlık olsun farketmez oraya geçiş yapablirmiyim yada 1 yıl sonra nakil fln olur mu lütfen yardım edin....
Misafir
8 Eylül 2009 12:33   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
ya ben bir anadou lisesini KAZANDIM FAKAT BAŞKASINA GEÇMEK istiyom 2. ve 3. yerleştirmeleri kaçırdım fakat geçmek istediğim okulla puanım yetiyo
Misafir
8 Eylül 2009 21:56   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
bn şu anda saglık meslek lisesine denk bir okulda okuorum lise 2 ye geçtim oks ye girdigimde saglık meslek lisesine gitmek istiodum puanımda yetiordu ama bazı ailvi nedenlerden dolayı başka bir liseye girmek zorunda kaldım şu anda bnm saglık meslek lisesine geçme hakkım var mı? öğrenmek istiorum. yardımcı olursanız çok sevinirim cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. xD lütfen bna yardımcı olun çok zor durumdayım
Misafir
11 Eylül 2009 09:05   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
ticaret lisesinden saglık lisesine geciş yapabilirmiyim
Misafir
15 Eylül 2009 11:52   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
ticaretten başka bir liseye geçebirmiyim
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Anadolu meslek lisesinden sağlık meslek lisesine geçiş yapılabilir mi? Konusuna Benzer Konular

Cevap: 14
Son Mesaj: 26 Şubat 2015 18:06
Cevap: 6
Son Mesaj: 15 Şubat 2015 19:27
Cevap: 4
Son Mesaj: 6 Ağustos 2014 15:03
Cevap: 2
Son Mesaj: 17 Kasım 2012 10:42
Cevap: 1
Son Mesaj: 18 Eylül 2012 14:13
Sayfa 0.342 saniyede 13 sorgu ile oluşturuldu