PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Anadolu meslek lisesinden sağlık meslek lisesine geçiş yapılabilir mi?
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
asdfghjklşşi16:23, 11 Temmuz 2009 
BEN ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİNE GİDİYORUM. LİSE 2 YE GEÇTİM SAĞLIK MESLEK LİSESİNE GEÇİŞ YAPMAK İSTİYORUM OLABİLİRMİ YADA HANGİ LİSELER GEÇİŞ YAPABİLİRİM LÜTFEN YARDIM EDİN....
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

asdfghjklşşi adlı kullanıcıdan alıntı:
BEN ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİNE GİDİYORUM. LİSE 2 YE GEÇTİM SAĞLIK MESLEK LİSESİNE GEÇİŞ YAPMAK İSTİYORUM OLABİLİRMİ YADA HANGİ LİSELER GEÇİŞ YAPABİLİRİM LÜTFEN YARDIM EDİN....
SAĞLIK MESLEK LİSELERİNE GEÇİŞ YAPILAMAYACAĞINA DAİR SAĞLIK İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞININ YAZISI İÇİN;TIKLAYINIZ

kaynak
Benzer Konular:
Cevap
fadedliver18:54, 11 Temmuz 2009 
asdfghjklşşi adlı kullanıcıdan alıntı:
SAĞLIK MESLEK LİSELERİNE GEÇİŞ YAPILAMAYACAĞINA DAİR SAĞLIK İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞININ YAZISI İÇİN;TIKLAYINIZ

kaynak
Cevap
Blue Blood20:16, 11 Temmuz 2009 
Bende bi meslek lisesi 9. sınıf öğrencisiyim. Sınıfımda sağlık lisesine geçmek isteyen vardı ama geçemedi olmuyormuş. Yani bildiğim kadarıyla meslek liselerinde olmuyormuş Anadolularda da bu pek fark etmez sanırım.. Ama yinede dene - araştır.
Cevap
Misafir11:45, 1 Eylül 2009 
Alıntı:
meslek lisesinden anadolu lisesine geçiş
10.sınıf öğrencisiyim turizm meslek lisesinden anaolu lisesine geçiş olur mu?
Cevap
Misafir22:12, 4 Eylül 2009 
ßen henüz liseye anca geçiyorum 3 kez tercih yaptm ilk 2'si cıkmadı 3. de meslek lisesi tuttu ama puanım düşük anadolu meslekte gıda bölümü istiorum eğer cok calısırsam anadolu meslek lisesine gecebilir miyim ltfn bilginiz varsa yarmcı olun
Cevap
Misafir15:18, 5 Eylül 2009 
ya ben sbs puanım 398 kayseride incesu ilçesinde mustafa özkan anadolu lisesini kazandım.fakat 2 ve 3.tercih yapmadım.süreleride bitti.şimdi incesuda yeni açılan ve önkayıt yoluyla öğrenci alcaak bir sağlık lisesi var ben kayseri sağlığı istiyorum veya incesuda olur yani sağlık olsun farketmez oraya geçiş yapablirmiyim yada 1 yıl sonra nakil fln olur mu lütfen yardım edin....
Cevap
Misafir12:33, 8 Eylül 2009 
ya ben bir anadou lisesini KAZANDIM FAKAT BAŞKASINA GEÇMEK istiyom 2. ve 3. yerleştirmeleri kaçırdım fakat geçmek istediğim okulla puanım yetiyo
Cevap
Misafir21:56, 8 Eylül 2009 
bn şu anda saglık meslek lisesine denk bir okulda okuorum lise 2 ye geçtim oks ye girdigimde saglık meslek lisesine gitmek istiodum puanımda yetiordu ama bazı ailvi nedenlerden dolayı başka bir liseye girmek zorunda kaldım şu anda bnm saglık meslek lisesine geçme hakkım var mı? öğrenmek istiorum. yardımcı olursanız çok sevinirim cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. xD lütfen bna yardımcı olun çok zor durumdayım
Cevap
Misafir09:05, 11 Eylül 2009 
ticaret lisesinden saglık lisesine geciş yapabilirmiyim
Cevap
Misafir11:52, 15 Eylül 2009 
ticaretten başka bir liseye geçebirmiyim
Cevap
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama