Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Nokia N73 model telefondan PC'ye dosya aktarımı nasıl olur?

Gösterim: 11555 | Cevap: 11
  • nokia n73 bilgisayar programi
121darkblood
Cevaplanmamış   |    17 Temmuz 2009 11:52   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Nokia N73 model telefondan PC'ye dosya aktarımı nasıl olur?

ben dün nokia n73 aldım.dünden beri pc-telefonla ve telefon-pc ile dosya aktarımı yapmaya çalışıyorum nokia suite yi kurdum ama yapamadım.birisi bana detaylı bir şekilde anltabilir mi
fadedliver
17 Temmuz 2009 12:32   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Alıntı
121darkblood adlı kullanıcıdan alıntı

ben dün nokia n73 aldım.dünden beri pc-telefonla ve telefon-pc ile dosya aktarımı yapmaya çalışıyorum nokia suite yi kurdum ama yapamadım.birisi bana detaylı bir şekilde anltabilir mi

PC Suitte Kurulumu
Telefonunuzun Bt'unu açın.

Pc Suitte'i çalıştırın. "Nokia Connection Manager" (bağlantı yöneticisinden), USB Kablo, IRDA, Bt hangisini kullanacaksanız secip yan taraftaki "Configuration" (yapılandırma) bölümünü tıklayın. Buradan telefonunuzu aratın.
Bulduğu zaman üzerini tıklayarak ileri deyin geçiş anahtari (şifre) soracaktır. ne isterseniz yazın ilşeri deyin. Telefonunuzda beliren uyarıda da aynı şifreyi girin. hepsi bu. Karşınıza çıkan ana menüden Telefonunuzun verdiği izin doğrultusunda herşeyi yapabilirsiniz.
Ben bir kaç tanesinin kısaca ne işe yaradığını kısaca yazıyorum:

1) Yedekleme / Geri yükleme: Bu programın en önemli özelliklerinden biri olmaktadır. Telefonunuzun dosya, görüntü, melodi gibi dosyalarınızın yedeğini(back up) almak için kullanabilirsiniz Geri yükle seçeneği ise almış
olduğunuz yedeği telefona tekrardan yüklemenize yaramaktadır.
2) Senkronize etmek: Kişi ve Takvim ayarlamalarınızı Outlook yoluyla senkronize etmeye yarar
3) Dosya Aktarımı: istediğiniz her turlu resim,midi,avi*,mp3* gibi dosyalarını
telefona aktarmak için kullanılır
4) Uygulama YÜkle : Burada bilgisayarınızda olan *.sis uzantılı dosyaları telefonunuza gönderirsiniz.
5) Bağlantıları Yönet :Bt-Telefon arasında bağlantı kurmanıza yardımcı olur.
6) Modem Seçenekleri :Eğer GPRS ile internete bağlanıyorsanız, bilgisayarınıza telefonunuzu bir modem olarak tanıtabilirsiniz.
7) Kişi Ekleme : VCard yani adres defterinize numara girebilirsiniz.
Alıntı
LeqoLas ve KaNKaWaReZ bu mesajı beğendi.
121darkblood
17 Temmuz 2009 15:12   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı

PC Suitte Kurulumu
Telefonunuzun Bt'unu açın.

Pc Suitte'i çalıştırın. "Nokia Connection Manager" (bağlantı yöneticisinden), USB Kablo, IRDA, Bt hangisini kullanacaksanız secip yan taraftaki "Configuration" (yapılandırma) bölümünü tıklayın. Buradan telefonunuzu aratın.
Bulduğu zaman üzerini tıklayarak ileri deyin geçiş anahtari (şifre) soracaktır. ne isterseniz yazın ilşeri deyin. Telefonunuzda beliren uyarıda da aynı şifreyi girin. hepsi bu. Karşınıza çıkan ana menüden Telefonunuzun verdiği izin doğrultusunda herşeyi yapabilirsiniz.
Ben bir kaç tanesinin kısaca ne işe yaradığını kısaca yazıyorum:

1) Yedekleme / Geri yükleme: Bu programın en önemli özelliklerinden biri olmaktadır. Telefonunuzun dosya, görüntü, melodi gibi dosyalarınızın yedeğini(back up) almak için kullanabilirsiniz Geri yükle seçeneği ise almış
olduğunuz yedeği telefona tekrardan yüklemenize yaramaktadır.
2) Senkronize etmek: Kişi ve Takvim ayarlamalarınızı Outlook yoluyla senkronize etmeye yarar
3) Dosya Aktarımı: istediğiniz her turlu resim,midi,avi*,mp3* gibi dosyalarını
telefona aktarmak için kullanılır
4) Uygulama YÜkle : Burada bilgisayarınızda olan *.sis uzantılı dosyaları telefonunuza gönderirsiniz.
5) Bağlantıları Yönet :Bt-Telefon arasında bağlantı kurmanıza yardımcı olur.
6) Modem Seçenekleri :Eğer GPRS ile internete bağlanıyorsanız, bilgisayarınıza telefonunuzu bir modem olarak tanıtabilirsiniz.
7) Kişi Ekleme : VCard yani adres defterinize numara girebilirsiniz.
Alıntı

çok saol abi
mechul_adam
18 Temmuz 2009 02:18   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Alıntı
121darkblood adlı kullanıcıdan alıntı

çok saol abi

abi degil abla
TURAN
18 Temmuz 2009 13:41   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
Programsız olarakta sadece telefonun usb kablosu ile veri aktarımı yapılabiliyor,şahsen ben öyle yapıyorum,usb ile telefonumu bilgisayara bağladıktan sonra hiçbir program açmadan direk aktarıyorum.
MutantSlayer
27 Eylül 2009 18:28   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
bnde usb kablo seçeneğine tıkladığımda Configure seçeneği donuk oluo yrdımlarınızı bekliorm
Misafir
4 Kasım 2009 20:04   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
bende pc den muzik atmayı bilmiyorum yardım edermısınız nokia n73 e atıcam
Misafir
2 Mayıs 2010 19:59   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi

ne yapabilirim ?

yazdıklarınızı dikkatlice okuyarak yaptım teşekkürler ama genede olmadı ne yapmalıyım tel. deki resimleri laptopa atamıyorum offfffffff
nazsu
2 Mayıs 2010 20:06   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
tlfonunm kurumlum cd bilgisayara kurman gerekiyo daha sonra usd kablosunu takıp işlemi yapabilirsin oluyor öle olmassa kard okuyodunuz varsa hafıza kartınızı ona takıp bilgisayarda okutun.
atakj
2 Temmuz 2010 16:24   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi

n73

ya ben herşeyi yapıyorum muzik atcam dönüştürülemiyor diyor neden ya bi ayrdımcı olursanız
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Nokia N73 model telefondan PC'ye dosya aktarımı nasıl olur? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • nokia n73 bilgisayar programi
Telefondan bilgisayara dosya aktarımı nasıl yapılır?
Gönderen: HeroJaxa Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 9 Ekim 2012 16:26
Son Mesaj: 5 Haziran 2012 23:57
Cevap: 11
Son Mesaj: 21 Ocak 2012 20:58
Cevap: 0
Son Mesaj: 20 Eylül 2011 19:41
Nokia N73 model telefonda mesajlara nasıl şifre konulur?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Son Mesaj: 6 Mart 2011 13:07
Sayfa 0.352 saniyede 9 sorgu ile oluşturuldu