Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Ankara'da bulunan sağlık meslek liselerinin taban puanları kaçtır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda sraaaaaaaaaaa tarafından 15 Ağustos 2009 (16:11) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
25173 kez görüntülenmiş, 52 cevap yazılmış ve son mesaj 3 Aralık 2012 (22:58) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 15 Ağustos 2009, 16:11

#1 (link)
sraaaaaaaaaaa
Ziyaretçi
sraaaaaaaaaaa - avatarı
ya ankara 2009 sbs sağlık meslek liselerini taban puanını öğrenebilir miyim? nolurr
Rapor Et
Reklam
Eski 15 Ağustos 2009, 16:28

#2 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
sraaaaaaaaaaa adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ya ankara 2009 sbs sağlık meslek liselerini taban puanını öğrenebilir miyim? nolurr
sanırım link size faydalı olur.Kolay gelsin.tıklayınız
Rapor Et
Eski 28 Ağustos 2009, 23:13

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha ben 366 aldım 345 yerleştirme puanım sağlık meslek lisesi ilk 2 yerleştirmede giremedim ankaradakine sizce 3.tercihte olurmu ?girebilir miyim??? lütfen cevap atın
Rapor Et
Eski 1 Eylül 2009, 16:32

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bence bir yerlere girmen zor biraz
Rapor Et
Eski 7 Eylül 2009, 13:41

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha her geçen sene daha da zorlaşıyor bir yerlere girmek hele anadolu liseleri neredeyse fen liseleriyle aynı puanda alıyor
Rapor Et
Eski 11 Eylül 2009, 12:52

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
SAÇMALAMA ANADOLU LİSELERİ PUANLARI İLE FEN LİSELERİNİN PUANLARI BİR Mİ BENDE BİR YERE GİREMEDİM AMA ÇOK GÜZEL BİR DÜZ LİSEYE GİDECEĞİM
Rapor Et
Eski 19 Eylül 2009, 07:40

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ben Bu Sene Biryere Gireceğimi Düşünüyorum İster Sağlık Meslek Olsun İster Anadolu En Sonda Anadolu öğretmen
Rapor Et
Eski 30 Eylül 2009, 15:08

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BN 8 SINIF ÖGRENCİSİYİM ANADOLU SAGLIKGA GİRMEK İSTİYORUM.EN DÜŞÜK PUANLARI NE ANKARANIN
Rapor Et
Eski 30 Eylül 2009, 19:27

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha bn 6. sınıfta 388 7. sınıfta 343 aldım bu yıll kac alrsam sağlıqq meslğe grblrmmm lutfenn cvppp beqlıormm
Rapor Et
Eski 3 Ekim 2009, 12:31

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende saglık meslek istiyorum eğer mustafa kemal sağlık mesleğe gidecekse360 alman yeterli ama keçiörendekine gideceksen en az 410 alman gerekir benim puanlarım 6. 398 7. 356 8. allah kerim
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.156 saniyede (68.97% PHP - 31.03% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 15:14
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi