Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Masaüstü çubuğunu nasıl normal haline döndürebilirim?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Maaaasss12:25, 26 Ağustos 2009 
Ewet Resimdeki Gibi Oldu Ne Yaptıysam Olmadı Görev Çubuğu Kilitli Seçeneğini Felan Kaldırdım Onlarda Açık Ama Küçülmüyo Bi Türlü ...

asdzqw
En iyi cevap Microsoft tarafından gönderildi

Görev çubuğunun 2 katlı olmasını da belki şöyle düzeltebilirsin. Görev çubuğuna sağ tıkla görev çubuğunun kilidini aç. Resimde program kısayolları ile çubukları ayıran bir ayraç var, o ayraç heralde en sağda yani "TR" işaretinin yanında. Onu program kısayollarının yanına çek. Ya da kilidi kaldırınca çıkan ayraçlarla oynamayı dene, tut sağa sola çek yukarı aşağı hareket ettir.Vista da Çubuğun Orta Yerinden Tut.
Cevap
Blue Blood12:30, 26 Ağustos 2009 
kilidi açın ve simgeyi aşağı doğru çekin yani sayfa küçültür gibi aşağı doğru küçültün..istediğiniz inceliğe gelince kilidi kapayın..
Cevap
Maaaasss13:15, 26 Ağustos 2009 
Deniyorum Ama Olmuyo
Cevap
Rower14:40, 26 Ağustos 2009 
Maaaasss adlı kullanıcıdan alıntı:
Deniyorum Ama Olmuyo
Olması gerekir sorun nerede daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışırız.
Cevap
BrookLyn14:49, 26 Ağustos 2009 
Görev çubuğunun kilidini kaldırdıktan sonra resimde gösterdiğim gibi yapın normal'e dönecektir görev çubuğu.

msxlabsorg1

Cevap
Maaaasss15:44, 26 Ağustos 2009 
Yaptım Simgeler Çıktı Ama Bir Türlü Aşşağıya İnmiyor ...
Cevap
Rower15:56, 26 Ağustos 2009 
Hızlı bi şekilde gereğinden fazla bir şekilde aşağıya doğru sürüklemeye çalışın.

Olmuyorsa başka bir yöntemle
Masaüstü sağ tık/Özellikler/Görünüm/Pencere ve Düğmeler/Burada yeni bir tema seçip uygulayıp sonra tekrar eski temanızı seçip aynı adımları uygulayarak değiştirebilirsiniz.

Cevap
Maaaasss16:13, 26 Ağustos 2009 
maalesef Gene Olmuyor ??
Cevap
Microsoft16:34, 26 Ağustos 2009 
Görev çubuğunun 2 katlı olmasını da belki şöyle düzeltebilirsin. Görev çubuğuna sağ tıkla görev çubuğunun kilidini aç. Resimde program kısayolları ile çubukları ayıran bir ayraç var, o ayraç heralde en sağda yani "TR" işaretinin yanında. Onu program kısayollarının yanına çek. Ya da kilidi kaldırınca çıkan ayraçlarla oynamayı dene, tut sağa sola çek yukarı aşağı hareket ettir.Vista da Çubuğun Orta Yerinden Tut.

Cevap
Misafir09:45, 12 Haziran 2011 
arkadaşlar görew çubuğu yukarıya çıktıysa we indirimiosanız çubuğun üstüne sağ tıklayın we kilidi kaldırın sonra özellikler diyin görew çubuğunun konumunu alt olarak değiştirin we tamam deyin düzelsin....
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları