PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bilgisayarın çalışma performansı nasıl yükseltilir?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
hsyn012310:50, 9 Eylül 2009 
herkeze merhaba bize birsürü akrabalarımız geldi herkez küçük çocuklar bile bilgisayarımı oynamış ben tatildeydim geldiğimde bilgisayarımı çok yavaşlamış gördüm hızlandırmak için ne yapmam lazım lütfen yardım edin
En iyi cevap Blue Blood tarafından gönderildi

Önce format atın. Format paklamazsa yeni bir ram alın. Oyun vs. çok oynuyorsanız AMD anakart öneririm ve Core2Duo'yu öneririm ve en azından 1 GBlık ekran kartı .. Ama oyun oynamıyorsanız 128-256 ekran kartıda işinizi görür. Ama yüksek ram her zaman yüksek verim demektir..
Benzer Konular:
Cevap
Blue Blood11:12, 9 Eylül 2009 
Önce format atın. Format paklamazsa yeni bir ram alın. Oyun vs. çok oynuyorsanız AMD anakart öneririm ve Core2Duo'yu öneririm ve en azından 1 GBlık ekran kartı .. Ama oyun oynamıyorsanız 128-256 ekran kartıda işinizi görür. Ama yüksek ram her zaman yüksek verim demektir..
Cevap
hsyn012311:26, 9 Eylül 2009 
benim bilgisayar vista idi misafirler virüs bulaştırdı xp format attırdım xp de bilgisayar kendine geç gelmeye başladı bilgisayarada internet simgesi geç geliyor ne yapmam lazım
Cevap
Misafir12:05, 2 Mart 2011 
Arkadaşlar ben Spore diye bir oyun alduım ama onda gereken ekran ramı 128 mb ve benimki ise 64 mb nasıl yükseltebilirim?
Cevap
yasinberk9815:25, 15 Mart 2011 
Arkadaşlar benim dell inspiron 1525 adlı leptobum var onun remi 2 gb ama ben 4 gb yapmak istiyorum ve ekran kartını yükseltmek istiyorum acaba bu mümkünmü ve maliyeti ne olur? en kısa zaman içerisinde cevaplarınızı bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum...
Cevap
Misafir16:45, 6 Nisan 2011 
birde anakartındaki 3. yer asussa iyi bu zaman liveye geçir onu dene
Cevap
Misafir14:09, 19 Aralık 2011 
arkadaşlar benimki 2defa basıyom7 dakka sonra açılıyor ram ise 14 MB nasıl yükseltilir. yasinberk98 internet için wın hız için windows xp professional ı yükle hem hızlanır hem virüs olmaz.
Cevap
Dehşetaliminyum14:00, 30 Aralık 2011 
4 Gb RAM'e İntel İ3 mü Yoksa İntel İ5 işlemcimi daha iyi performans sağlar
Cevap
Misafir18:49, 21 Ocak 2012 
kardeş i7 işlemcim var 8 gb ram var 2 gb ekran kartı diyor ama oyunu dondurarak oynatıyor paylaşılmış grafik 128 mb diyo onu nasıl yükseltcem
Cevap
Misafir12:55, 23 Ocak 2012 
AMD sempron m100 işlemcim var. şu an 2 gb ram kullanıyorum ama 2 gb ram daha alıp 4 yapmak istiyorum. Pes 2011 için işlemciyi kötü diyor. Şu an çok iyi oynayamıyorum. 4 gb ram yapsam rahatça oynayabilir miyim bana diğer işler içinde yararı olur mu ?
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama