Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Bilgisayarın çalışma performansı nasıl yükseltilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda hsyn0123 tarafından 9 Eylül 2009 (10:50) tarihinde açılmıştır.
8659 kez görüntülenmiş, 16 cevap yazılmış ve son mesaj 8 Aralık 2013 (15:47) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 9 Eylül 2009, 10:50

#1 (link)
hsyn0123
Ziyaretçi
hsyn0123 - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
herkeze merhaba bize birsürü akrabalarımız geldi herkez küçük çocuklar bile bilgisayarımı oynamış ben tatildeydim geldiğimde bilgisayarımı çok yavaşlamış gördüm hızlandırmak için ne yapmam lazım lütfen yardım edin
En iyi cevap Blue Blood tarafından gönderildi

Önce format atın. Format paklamazsa yeni bir ram alın. Oyun vs. çok oynuyorsanız AMD anakart öneririm ve Core2Duo'yu öneririm ve en azından 1 GBlık ekran kartı .. Ama oyun oynamıyorsanız 128-256 ekran kartıda işinizi görür. Ama yüksek ram her zaman yüksek verim demektir..
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2009, 11:12

#2 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Önce format atın. Format paklamazsa yeni bir ram alın. Oyun vs. çok oynuyorsanız AMD anakart öneririm ve Core2Duo'yu öneririm ve en azından 1 GBlık ekran kartı .. Ama oyun oynamıyorsanız 128-256 ekran kartıda işinizi görür. Ama yüksek ram her zaman yüksek verim demektir..
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2009, 11:26

#3 (link)
hsyn0123
Ziyaretçi
hsyn0123 - avatarı
benim bilgisayar vista idi misafirler virüs bulaştırdı xp format attırdım xp de bilgisayar kendine geç gelmeye başladı bilgisayarada internet simgesi geç geliyor ne yapmam lazım
Rapor Et
Eski 2 Mart 2011, 12:05

Ekran kartı nasıl yükseltilir?

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar ben Spore diye bir oyun alduım ama onda gereken ekran ramı 128 mb ve benimki ise 64 mb nasıl yükseltebilirim?
Rapor Et
Eski 15 Mart 2011, 15:25

LEPTOBUN REMİNİ YÜKSELTMEK

#5 (link)
yasinberk98
Ziyaretçi
yasinberk98 - avatarı
Arkadaşlar benim dell inspiron 1525 adlı leptobum var onun remi 2 gb ama ben 4 gb yapmak istiyorum ve ekran kartını yükseltmek istiyorum acaba bu mümkünmü ve maliyeti ne olur? en kısa zaman içerisinde cevaplarınızı bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum...
Rapor Et
Eski 6 Nisan 2011, 16:45

bilgisiyar yavaşlamayı yükseltme

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
birde anakartındaki 3. yer asussa iyi bu zaman liveye geçir onu dene
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2011, 14:09

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benimki 2defa basıyom7 dakka sonra açılıyor ram ise 14 MB nasıl yükseltilir. yasinberk98 internet için wın hız için windows xp professional ı yükle hem hızlanır hem virüs olmaz.
Rapor Et
Eski 30 Aralık 2011, 14:00

Bilgisayar Donanım

#8 (link)
Dehşetaliminyum
Ziyaretçi
Dehşetaliminyum - avatarı
4 Gb RAM'e İntel İ3 mü Yoksa İntel İ5 işlemcimi daha iyi performans sağlar
Rapor Et
Eski 21 Ocak 2012, 18:49

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kardeş i7 işlemcim var 8 gb ram var 2 gb ekran kartı diyor ama oyunu dondurarak oynatıyor paylaşılmış grafik 128 mb diyo onu nasıl yükseltcem
Rapor Et
Eski 23 Ocak 2012, 12:55

Bilgisayar performansım nasıl ?

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
AMD sempron m100 işlemcim var. şu an 2 gb ram kullanıyorum ama 2 gb ram daha alıp 4 yapmak istiyorum. Pes 2011 için işlemciyi kötü diyor. Şu an çok iyi oynayamıyorum. 4 gb ram yapsam rahatça oynayabilir miyim bana diğer işler içinde yararı olur mu ?
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.176 saniyede (70.33% PHP - 29.67% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 17:04
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi