MsXLabs
2005-2016
Soru-Cevap forumunda yer alan Misafir tarafından açılmış 24 aylık bebeğin dişlerindeki kararmanın sebebi ne olabilir, bu nasıl giderilir? konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: merhabalar benim 24 aylık bir oğlum var alt dişlerinde çizgi halinde kararmalar var dişlerinide fırçalıyoruz ...
CEVAP VAR

24 aylık bebeğin dişlerindeki kararmanın sebebi ne olabilir, bu nasıl giderilir?

Gösterim: 4.619 | Cevap: 2
11 Eylül 2009 10:28   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
merhabalar
benim 24 aylık bir oğlum var alt dişlerinde çizgi halinde kararmalar var dişlerinide fırçalıyoruz ama hala aynı durumda değişmedi.oğlumuza nasıl diş macunu kullanalım veya bu durumda ne yapmalıyız.teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

8 aylık bir çocugum var dişleri karardı hem içten hemde dıştan ne yapabilirim acil cevap lütfen........
fadedliver
11 Eylül 2009 13:52   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar
benim 24 aylık bir oğlum var alt dişlerinde çizgi halinde kararmalar var dişlerinide fırçalıyoruz ama hala aynı durumda değişmedi.oğlumuza nasıl diş macunu kullanalım veya bu durumda ne yapmalıyız.teşekkürler

Kullanılan ilaçlar genel olarak dişte kararma yapar.Macun ya da fırçalamayla geçecek bir durum değildir.Doktora başvurabilirsiniz.